adb_popup_graphic

Nasz serwis jest całkowicie darmowy. Pokazujemy reklamy, żeby taki pozostał.

Wyłącz Adblock (lub podobny program) i przeglądaj portal bez ograniczeń.

Przypomnij mi później Odśwież stronę

Testy młotów udarowo-obrotowych Bosch

Testy narzędzi

Parametry techniczne elektronarzędzi

 • młot udarowy Bosch

  Młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 2-24 DRE Professional

  Wśród elektronarzędzi Bosch z przeznaczeniem dla rzemiosła i przemysłu można znaleźć m.in. elektronarzędzie z najszybszym tempem wiercenia w betonie. To młot udarowo-obrotowy z uchwytem SDS-plus Bosch GBH 2-24 DRE Professional.

 • Młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 2-28 F

  Młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 2-28 F Professional

  W najnowszym modelu młota udarowo-obrotowego Bosch po raz pierwszy zastosowano funkcję KickBack Control, która zapobiega odrzutowi narzędzia i ewentualnym obrażeniom użytkownika w przypadku nagłego szarpnięcia. Dodatkowo, młot Bosch GBH 2-28 F Professional wyposażono w system aktywnego tłumienia drgań, a silnik o mocy 880 W gwarantuje jeszcze większą wydajność.

 • Akumulatorowy młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 18 V-EC

  Akumulatorowy młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 18 V-EC Professional

  Akumulatorowy młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 18 V-EC Professional z największą siłą dłutowania w swojej klasie to jeden z przedstawicieli sektora elektronarzędzi Bosch przeznaczonych dla profesjonalnych wykonawców.

Bosch Elektronarzędzia jest światowym liderem w produkcji elektronarzędzi oraz osprzętu do elektronarzędzi. Swoją pozycję firma utrzymuje dzięki innowacjom. Zarówno użytkownicy profesjonalni, jak i indywidualni marek Bosch, Skill, Dremel doceniają niezawodność i komfort obsługi elektronarzędzi, a także wyspecjalizowany serwis. Bosch Elektronarzędzia jest członkiem European Power Tool Association.

Robert Bosch Sp. z o. o.
Bosch-Elektronarzędzia
ul. Jutrzenki 105
02-231 Warszawa
infolinia: 0 801 100 900
Szukasz informacji? Wejdź...,

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: