Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Schody, dźwigi

Nowoczesne schody wewnętrzne Prima

Tagi:
Executive Line
,
Giugiaro Architettura
,
Rintal
,
schody podświetlenie
,
schody Prima
,
schody wewnętrzne

Wspólne wysiłki firm Rintal i Giugiaro Architettura, uznanego włoskiego biura projektowego, zaowocowały powstaniem luksusowych schodów Prima z serii Executive Line.

Fot.: Rintal
Fot.: Rintal

Są one wynikiem twórczej pasji specjalistów pracujących pod okiem samego Giorgetto Giugiaro, jednego z najbardziej utytułowanych projektantów na świecie, który od ponad 50 lat zachwyca swoimi motoryzacyjnymi kreacjami.

Schody Prima firmy Rintal Polska są zaprojektowane z myślą o tych, którzy w poszukiwaniu ponadczasowych rozwiązań, mają odwagę zerwać z rutyną i otworzyć się na nową jakość w dekoracji i wykończeniu wnętrz.

Konstrukcja schodów jest lekka, aluminiowa i harmonizuje z promieniami światła padającymi na każdy ze stopni. Schody charakteryzują unikatowe poręcze, stalowe żagle oraz przyciągające wzrok błyszczące, kontrastujące powierzchnie. Smukłe linie oraz nieliczne detale wzbogacają pełną światła przestrzeń.

Innowacją jest wykorzystanie aluminium, jako elementu konstrukcji. W efekcie, drewno i metal harmonijnie współistnieją i integrują się z przejrzystością detali wykonanych z tworzyw sztucznych.

Schody te są alternatywą dla tych, którzy coraz większą wagę przywiązują do nowoczesnych trendów w umeblowaniu i dekoracji wnętrz.

Model Prima robiony jest wyłącznie na zamówienie i posiada takie wymiary oraz parametry techniczne, jakie zażyczy sobie inwestor. To jedyny taki model schodów w ofercie firmy, wobec którego nie ma żadnych ustalonych sztywno standardów.

Fot.: Rintal

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: