Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Schody, dźwigi

 • Przegląd dźwigów osobowych do biurowców i budynków mieszkalnych

  Przedstawiamy innowacyjne rozwiązania stosowane w dźwigach osobowych, które podnoszą standard budynków.

 • Schody Futura Duo

  Schody o konstrukcji metalowej. Nowe modele schodów Rintal

  Nowe modele schodów wewnętrznych, Trio, Futura Duo oraz Trio Bis, łączy konstrukcja z metalu w połączeniu ze szkłem, blachą czy litym drewnem. Schody są projektem firmy Rintal.

 • Model schodów Otto z balustradą Laser wycinaną w trójkąty

  Balustrada Laser i schody Futura - nowości Rintal

  Firma Rintal poszerzyła ofertę gotowych schodów wewnętrznych. Wśród nowości są m.in.: balustrada Laser - której wzór wycinany jest laserowo oraz schody Futura ze szklaną balustradą.

 • Schody kręcone Rintal Trio Bis: model balustrady Leaf, stopnie z drewna bukowego w kolorze wenge, słup centralny ze stali nierdzewnej

  Schody kręcone Rintal Trio Bis

  Schody kręcone Trio Bis od Rintal Polska przeznaczone są do niewielkich dwupoziomowych mieszkań czy domów. Ten model schodów modułowych wyróżnia dekoracyjny policzek, przybierający kształt wstęgi otaczającej schody.

 • Montaż systemu akustycznego Transole

  Akustyka klatek schodowych: nowa wersja łączników akustycznych Tronsole

  Firma Schöck wprowadziła nową generację łączników akustycznych Tronsole. System Schöck Tronsole, składający się z sześciu produktów, to kompletne rozwiązanie do klatek schodowych w budownictwie wielorodzinnym, zapewniające pełną izolację akustyczną. Nowa wersja rozwiązania poprawia izolacyjność akustyczną od dźwięków uderzeniowych o ok. 10 dB.

 • quiz

  Schody. Czy znasz rodzaje schodów i warunki techniczne, jakim powinny odpowiadać? SPRAWDŹ

  Schody muszą być trwałe, a przede wszystkim wygodne w użytkowaniu i bezpieczne. W Rozporządzeniu ministra infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie schodom poświęcono odrębny rozdział. Czy znasz podstawowe pojęcia dotyczące schodów i obowiązujące przepisy?

 • Termoizolacyjne schody strychowe LWT

  Termoizolacyjne schody strychowe LWT

  Składane schody strychowe LWT mają współczynnik przenikania ciepła U=0,51W/m²K - polecane są zatem na nieużytkowe, nieogrzewane strychy. Ten model drewnianych schodów strychowych o dobrych parametrach termoizolacyjnych jest produktem FAKRO.

 • Nowoczesny budynek szkoły, w którym do aranżacji wnętrz wykorzystano blachę perforowaną

  Pomysł na wykorzystanie blachy perforowanej we wnętrzach szkoły

  Stalowa blacha perforowane ma szerokie możliwości stosowania nie tylko na zewnątrz budynków, np. w postaci kasetonów elewacyjnych, ale także we wnętrzach. O wykorzystaniu blachy perforowanej w opisanym projekcie zadecydowały nie tylko właściwości aranżacyjne tego materiału i łatwość jego obróbki oraz montażu. W budynku, zwłaszcza przeznaczonym na szkołę, ważna jest odpowiednia akustyka pomieszczeń, a w tym przypadku blacha perforowana również się sprawdza.

 • Model schodów Twin ze szklaną balustradą

  Gotowe schody policzkowe do wnętrz o ograniczonej przestrzeni

  Projektanci z firmy Rintal Polska proponują 2 modele schodów policzkowych, które polecane są do wnętrz o niewielkim metrażu. Modele tych schodów wewnętrznych zajmują niewiele miejsca, a są wygodne w użytkowaniu i ciekawe stylistycznie.

Wszystkim, którzy budują swoje wymarzone cztery kąty oraz tym pracującym w branży budowalnej polecamy dział Schody, dźwigi. Znajdują się tam rzetelne informacje związane z montażem i rodzajem schodów. Warto dowiedzieć się, że oprócz funkcji użytkowej schody spełniają także funkcję dekoracyjną. Na stronach działu znajdują się newsy związane z produktami, które niedawno opuściły fabryki. W naszym dziale przeczytasz również nieco o autorze pierwszego dźwigu osobwego. Zajrzyj koniecznie!

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: