adb_popup_graphic

Nasz serwis jest całkowicie darmowy. Pokazujemy reklamy, żeby taki pozostał.

Wyłącz Adblock (lub podobny program) i przeglądaj portal bez ograniczeń.

Przypomnij mi później Odśwież stronę

Okna, drzwi

 • Okno dachowe RotoQ

  Okno RotoQ z lepszym współczynnikiem Uw

  Okno dachowe RotoQ to model drewnianego okna obrotowego. Co ważne, okno dachowe spełnia wymagania nowych warunków technicznych obowiązujących nie tylko od 2017, ale także tych od 2021 w odniesieniu do współczynnika przenikania ciepła dla okien.

 • Termo-parapet - element systemu EMO

  Stropex EMO - system ciepłego montażu okien i drzwi z PVC-U

  Firma Stropex opracowała nową technologię montażu okien i drzwi. System EMO, Energooszczędny Montaż Okien, popularnie zwany ciepłym montażem, przeznaczony jest przede wszystkim do domów energooszczędnych i pasywnych.

 • Poprawny montaż okna wcale nie jest taki prosty...

  W Polsce jest dziewięć zawodów budowlanych. Wkrótce dojdą kolejne

  Jedna z nowych profesji to monter stolarki budowlanej. Będzie się jej można nauczyć w szkołach zawodowych – dowiedział się Muratorplus.pl. Od ponad dwóch lat zabiega o to Związek Polskie Okna i Drzwi. Przykład z niego powinny wziąć firmy i organizacje budowlane, które narzekają, że szkoły zawodowe nie kształcą potrzebnych im fachowców.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Rozwiązanie porfenetr z balustradą metalową

  Portfenetr w systemach Schüco PVC-U

  Firma Schüco wprowadziła nowe rozwiązanie w konstrukcji okien typu portfenetr, zastępujące montaż balustrady w ścianie wielowarstwowej. Portfenetry oferowane są w dwóch wariantach.

 • Okno dachowe z zainstalowanym od zewnątrz rekuperatorem

  Wentylacja z odzyskiem ciepła przez okna dachowe - nowe rozwiązanie VELUX

  Najnowsze rozwiązanie VELUX umożliwia optymalną wymianę powietrza w pomieszczeniu przy zamkniętym oknie dachowym, odzysk ciepła z wentylacji, a jednocześnie ochronę przed hałasem z zewnątrz.

 • quiz

  Okna dachowe. Test dla dekarzy

  Okna dachowe to najpopularniejszy sposób na doświetlenie poddasza. Ich montaż nie jest skomplikowany, ale wymaga precyzji, doświadczenia, a przede wszystkim fachowej wiedzy. Czy wiesz wszystko o oknach dachowych i zasadach montażu?

 • quiz

  Rozwiąż TEST. Co wiesz o drzwiach wejściowych do budynku?

  Sprawdź swoje wiadomości na temat drzwi wejściowych do budynku. Jakie wymagania powinny spełniać drzwi zewnętrzne prowadzące do wielorodzinnych budynków mieszkalnych?

 • TEST: co wiesz o montażu okien?

  Wiele ekip montuje okna nieprawidłowo. Brak wiedzy i umiejętności zasad montażu okien może prowadzić do zniszczenia okna lub muru. Efektem błędów popełnionych podczas montażu będzie zawilgocenie ościeża, a później rozwój grzybów i pleśni. Sprawdź swoją wiedzę na temat montażu okien. Rozwiąż TEST.

 • Drzwi HS-330

  Ciepłe drzwi podnoszono-przesuwne HS-330

  Wielkogabarytowe drzwi tarasowe, podnoszono-przesuwne HS-330 to produkt firmy Internorm. Stolarka spełnia termoizolacyjne wymagania domów energooszczędnych i pasywnych.

 • Płyty izolacyjne FRONTROCK S

  Płyty FRONTROCK S do obróbki ościeży okiennych i drzwiowych

  FRONTROCK S to płyty izolacyjne z wełny skalnej Rockwool przeznaczone do obróbki ościeży okiennych i drzwiowych przy ocieplaniu ścian zewnętrznych, a także do termoizolacji płyt balkonów i ścian klatek schodowych.

 • Janusz Komurkiewicz, Fakro; konferencja budowlana  MURATORA  "Projektowanie budynków od 2017 roku", 16 listopada 2016,  Warszawa

  Kierunki rozwoju stolarki otworowej a warunki techniczne 2017. WIDEO

  Nowe wymagania dotyczące efektywności energetycznej spowodują zaprzestanie produkcji okien dwuszybowych, a te podstawowe będą musiały mieć konstrukcję dwukomorową, bo tylko takie okna spełnią minimalne wymagania współczynnika przenikania ciepła, stwierdził Janusz Komurkiewicz, członek zarządu Fakro i prezes Związku Polskie Okna i Drzwi

Zastanawiasz się, jakie okna tudzież drzwi kupić? A może planujesz ich wymianę?Nie czekaj dłużej, lecz zajrzyj do naszeg o działu Drzwi i okna. Uda ci się znaleźć w nich mnóstwo ciekawych artykułów dotyczących stolarki okiennej. Dodatkowo dowiesz się, którzy producenci zostali docenieni na odbywających się dorocznie targach budowalnych. Muratrorplus.pl podpowie ci, jakie właściwości okien zwracac uwagę prz y ich zakupie. W dziale tym odnajdziesz również innowacyjne rozwiązania w zakresie okien i drzwi. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: