Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Okna, drzwi

 • Nawiewnik okienny INSOLIO Premium

  Nawiewniki okienne z filtrem antysmogowym na zimę i antyalergicznym na lato

  Nawiewniki okienne z odpowiednimi filtrami pozwalają zapewnieć odpowiednią jakość powietrza w domu czy mieszkaniu. 2 modele nawiewników okiennych wprowadza Oknoplast: dla tych, którzy montują nowe okna i dla tych, ktorzy chcą wymienić sam nawiewnik. 

 • Dom sterowany głosem. Voice Oknoplast

  Sterowanie głosem to nowa funkcja w systemie automatyki domowej Smart Home Grupy Oknoplast. Głosem możemy teraz zamykać i otwierać okna, drzwi, podnosić rolety oraz przesuwać drzwi tarasowe.

 • Przy otwartych drzwiach powstaje maksymalnie szerokie  przejście. Niski próg zapewnia wygodę i bezpieczeństwo użytkowania drzwi tarasowych

  Kombinacja okna i drzwi tarasowych z niskim progiem - nowość Schüco

  Tarasowe drzwi uchylno-przesuwne Schüco AWS PASK, to propozycja dla tych, którzy zgodnie z obowiązującym kierunkiem w architekturze stawiają na duże przeszklenia w budynkach. W tej wersji stolarki aluminiowej drzwi tarasowe, oprócz funkcji przesuwnej, również dają się uchylać, jak tradycyjne okna.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • DOBRY MONTAŻ – ruszyła nowa kampania

  Ruszyła kolejna kampania edukacyjna „DOBRY MONTAŻ”. Jej organizatorem jest Związek Polskie Okna i Drzwi (POiD). Tegoroczna kontynuacja tego przedsięwzięcia została rozszerzona o nowe działania, dzięki którym kampania dotrze do jeszcze większego grona odbiorców.

 • Okno Prestige

  Okna PVC z nowym, półzlicowanym skrzydłem. Okna PVC Prestige

  Obecnie od okien wymaga się przede wszystkim, aby były ciepłe i bezpieczne. Ze względu na rosnącą popularność dużych przeszkleń, konstrukcja okien musi być wyjątkowo stabilna. Równie ważna jest estetyka. Wymagania te spełniają profile okienne PVC z linii Prestige. Jakie konkretne rozwiązania zastosowano?

 • quiz

  Okna dachowe. Test dla dekarzy

  Okna dachowe to najpopularniejszy sposób na doświetlenie poddasza. Ich montaż nie jest skomplikowany, ale wymaga precyzji, doświadczenia, a przede wszystkim fachowej wiedzy. Czy wiesz wszystko o oknach dachowych i zasadach montażu?

 • quiz

  Rozwiąż TEST. Co wiesz o drzwiach wejściowych do budynku?

  Sprawdź swoje wiadomości na temat drzwi wejściowych do budynku. Jakie wymagania powinny spełniać drzwi zewnętrzne prowadzące do wielorodzinnych budynków mieszkalnych?

 • TEST: co wiesz o montażu okien?

  Wiele ekip montuje okna nieprawidłowo. Brak wiedzy i umiejętności zasad montażu okien może prowadzić do zniszczenia okna lub muru. Efektem błędów popełnionych podczas montażu będzie zawilgocenie ościeża, a później rozwój grzybów i pleśni. Sprawdź swoją wiedzę na temat montażu okien. Rozwiąż TEST.

 • Głęboka termomodernizacja, czyli szersze spojrzenie na bilans energetyczny budynku wielorodzinnego. PREZENTACJA

  Ludomir Duda, audytor energetyczny, w swojej prezentacji dowodzi efektywności energetycznej inwestycji jaką jest głęboka termomodernizacja budynku.

 • Urządzenie do wentylacji i oczyszczania powietrza - Schüco VentoLife

  Nowatorski system oczyszczania powietrza w domu. Chroni też przed smogiem

  Na rynku pojawił się system wentylacji i oczyszczania powietrza w jednym urządzeniu, zintegrowany z oknem lub fasadą budynku. To Schüco VentoLife. Rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza w sezonie grzewczym, ponieważ oczyszcza też powietrze ze smogu. Parametry jakości powietrza we wnętrzu badane są na bieżąco, a ich wyniki pojawiają się na ekranie LCD.

 • Prawidłowy wybór i montaż okna ma wpływa na jego użytkownie

  Wymiana okien i drzwi w budynku wielorodzinnym. Co warto wiedzieć?

  Nieszczelna i źle zamontowana stolarka otworowa generuje w budynkach wielorodzinnych do 45% strat energii cieplnej. Wiele z tego typu obiektów nadal wyposażonych jest w okna i drzwi starszego typu. Warto wiedzieć, jakie formalności są związane z wymianą okien i drzwi oraz jakie rozwiązania wybrać, aby mieć ciepło w mieszkaniu.

  • komentarze (1)
   pytanie do muratorplus
   "Wymiana stolarki okiennej lub drzwiowej może być refundowana lub dofinansowana przez spółdzielnię bądź wspólnotę ze środków funduszu remontowego, o ile zezwalają na to odpowiednie przepisy. " czy to zależy od każdej spółdzielni osobno czy mają taką uchwałę na przykład czy nie? Mieszkałam już w bloku gdzie spółdzielnia dofinansowała połowę inwestycji, ale u mojej mamy mówią że nie ma nic takiego jak dokładanie się spółdzielni do wymiany okien a one są już w takim stanie, że wiatr hula jak mu się podoba a w domu jest chore malutkie dziecko. Musimy wymienić okna i to zrobimy, ale może spółdzzielnia nie chce po prostu się dorzucić a tak naprawdę ma obowiązek w jakimkolwiek stopniu? Mieszkanie spółdzielcze lokatorskie.

   emmmm, Poniedziałek, 28 Sierpień 2017 09:21:00, Odpowiedz

Zastanawiasz się, jakie okna tudzież drzwi kupić? A może planujesz ich wymianę?Nie czekaj dłużej, lecz zajrzyj do naszeg o działu Drzwi i okna. Uda ci się znaleźć w nich mnóstwo ciekawych artykułów dotyczących stolarki okiennej. Dodatkowo dowiesz się, którzy producenci zostali docenieni na odbywających się dorocznie targach budowalnych. Muratrorplus.pl podpowie ci, jakie właściwości okien zwracac uwagę prz y ich zakupie. W dziale tym odnajdziesz również innowacyjne rozwiązania w zakresie okien i drzwi. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: