Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Okna, drzwi

 • film

  Okna energooszczędne, czyli jakie? SONDA

  Pojęcie okna energooszczędnego nie jest nowe. Jednak teraz dużo mówi się o parametrach, jakie takie okno ma spełniać. W naszej sondzie chcieliśmy się dowiedzieć, jaką mają o tym wiedzę osoby zamierzające kupić okna oraz ich sprzedawcy. Pytaliśmy też, o ile więcej Polacy są skłonni zapłacić za okna o najniższym wskaźniku przenikania ciepła...

   

 • Okno dachowe ze Sferycznym Modułem Szklanym

  Nowy kształt okna do dachu płaskiego - Sferyczny Moduł Szklany

  Domy z płaskimi dachami stają się coraz popularniejsze, tym samym można zaobserwować coraz więcej propozycji rozwiązań okien dachowych przeznaczonych właśnie do dachów płaskich. VELUX opracował Sferyczny Moduł Szklany - okno do dachu płaskiego z uwypuklonym szkłem. Jaki korzyści daje takie okno?

 • Profil energooszczędnego okna dachowego GLL

  Energooszczędne okno dachowe VELUX GLL

  Najnowsze okno dachowe firmy VELUX wyróżnia energooszczędna konstrukca i pakiet trzyszybowy. Współczynnik przenikania ciepła okna dachowego GLL spełnia już teraz wymagania Warunków technicznych, wchodzące w życie od 2021 roku.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Okrągłe okno dachowe z oferty Fakro

  Nietypowe okna dachowe. Jakie mogą mieć kształty?

  Zdarza się, że architektura budynku, konstrukcja dachu i jego kształt wymagają zastosowania okien nietypowych. Okna nietypowe rzadko co prawda widuje się na dachach budynków, ale warto wiedzieć, że producenci okien dachowych dają takie możliwości.

 • Drzwi antywłamaniowe w standardzie klasy RC 3

  Aluminiowe drzwi zewnętrzne w standardzie klasy RC 3

  Drzwi zewnętrzne są najczęściej pierwszą, forsowaną przez włamywaczy barierą. W ofercie drzwi aluminiowych firmy Hörmann antywłamaniowość w klasie RC 3 nie jest już dodatkową opcją, ale standardem.

  • komentarze (1)
   drzwi aluminiowe
   no i niech malkontenci, którzy kręcą nosem, bo uważają, że cena wyższa niż w sieciówkach to fanaberia - przekonają się teraz sami, za co jest ta cena! Kochani, nie ma sie co oszukiwać: JAKOŚĆ musi kosztować. To są technologie i nic na to nie poradzimy. Zresztą wybór należy do nas tak naprawdę: zawsze jeszcze zamiast solidnych TermoCarbonów z płytą drzwiową grubości 100 mm i zabezpieczeniami klasy RC 3 można postawić na dyktę i skobel :))) Tylko po co.

   krajewska, Środa, 26 Kwiecień 2017 20:05:36, Odpowiedz

 • quiz

  Okna dachowe. Test dla dekarzy

  Okna dachowe to najpopularniejszy sposób na doświetlenie poddasza. Ich montaż nie jest skomplikowany, ale wymaga precyzji, doświadczenia, a przede wszystkim fachowej wiedzy. Czy wiesz wszystko o oknach dachowych i zasadach montażu?

 • quiz

  Rozwiąż TEST. Co wiesz o drzwiach wejściowych do budynku?

  Sprawdź swoje wiadomości na temat drzwi wejściowych do budynku. Jakie wymagania powinny spełniać drzwi zewnętrzne prowadzące do wielorodzinnych budynków mieszkalnych?

 • TEST: co wiesz o montażu okien?

  Wiele ekip montuje okna nieprawidłowo. Brak wiedzy i umiejętności zasad montażu okien może prowadzić do zniszczenia okna lub muru. Efektem błędów popełnionych podczas montażu będzie zawilgocenie ościeża, a później rozwój grzybów i pleśni. Sprawdź swoją wiedzę na temat montażu okien. Rozwiąż TEST.

 • Lukarna z okien dachowych zapewnia więcej przestrzeni i światła na poddaszu

  Lukarna z okien dachowych - nowy projekt VELUX

  Projektanci firmy VELUX opracowali nowe rozwiązanie lukarny. Polega ono na montażu okien dachowych w formie lukarny, który umożliwia specjalny zestaw montażowy.

 • Cyfrowy zamek do drzwi ENTR

  Cyfrowy zamek drzwiowy ENTR

  Montowany po wewnętrznej stronie drzwi zamek daje użytkownikowi możliwość wyboru kilku cyfrowych opcji otwierania i zamykania drzwi. Zamek do drzwi wejściowych ENTR to najnowszy produkt Assa Abloy.

 • Okno dachowe RotoQ

  Okno RotoQ z lepszym współczynnikiem Uw

  Okno dachowe RotoQ to model drewnianego okna obrotowego. Co ważne, okno dachowe spełnia wymagania nowych warunków technicznych obowiązujących nie tylko od 2017, ale także tych od 2021 w odniesieniu do współczynnika przenikania ciepła dla okien.

Zastanawiasz się, jakie okna tudzież drzwi kupić? A może planujesz ich wymianę?Nie czekaj dłużej, lecz zajrzyj do naszeg o działu Drzwi i okna. Uda ci się znaleźć w nich mnóstwo ciekawych artykułów dotyczących stolarki okiennej. Dodatkowo dowiesz się, którzy producenci zostali docenieni na odbywających się dorocznie targach budowalnych. Muratrorplus.pl podpowie ci, jakie właściwości okien zwracac uwagę prz y ich zakupie. W dziale tym odnajdziesz również innowacyjne rozwiązania w zakresie okien i drzwi. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: