Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Kanalizacja i odwodnienia

Spłuczka podtynkowa

Tagi:
przycisk spłukujący
,
spłuczka
,
Tece
,
Teceantibac®
,
WC
,
łazienka

Spłuczek podtynkowych przede wszystkim nie widać, a dodatkowo nie wymagają czyszczenia, jak tradycyjne zbiorniki. Jedynym widocznym elementem jest przycisk mechanizmu spłukującego.

Spłuczka podtynkowa firmy Tece ma podwójny mechanizm spłukujący, ustawiony fabrycznie na 3 i 6 litrów wody (jest to wersja oszczędnościowa). Możliwość zmiany ustawienia na 3 i 9 litrów znajduje zastosowanie szczególnie w starych, sprawiających kłopoty instalacjach. Regulacja polega na przekręceniu dolnej części zaworu spłukującego. Dodatkowo spłuczka jest zabezpieczona banderolą przed otwarciem w trakcie prac montażowych.
Mechanizm spłukujący jest uniwersalny i można go zastosować zarówno do podwójnej płytki uruchamiającej spłukiwanie, jak i pojedynczej. Wszystkie przyciski można montować z góry i od czoła. Specjalne gumowe uszczelki zapobiegają głośnemu stukaniu podczas uruchamiania przycisku. Dodatkowo w przycisku Teceantibac® zatopiono mikroskopijne jony srebra, które blokują rozwój groźnych dla zdrowia drobnoustrojów.

Fot.: TECE sp. z o.o.
Fot.: TECE sp. z o.o.

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: