Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Inteligentny budynek, teleinformacja

 • Dom sterowany głosem. Voice Oknoplast

  Sterowanie głosem to nowa funkcja w systemie automatyki domowej Smart Home Grupy Oknoplast. Głosem możemy teraz zamykać i otwierać okna, drzwi, podnosić rolety oraz przesuwać drzwi tarasowe.

 • Z dwukierunkowym systemem BiSecur jedno naciśnięcie przycisku wystarczy, aby upewnić się, że brama jest zamknięta

  Inteligentny dom. Jakich możliwości możemy spodziewać się po inteligentnym domu?

  Jednym z najważniejszych czynników wpływających na postęp i rozwój technologii jest coraz większa potrzeba wygody i bezpieczeństwa w codziennym życiu. Zapewniają to m.in. inteligentne systemy automatyki domowej, które najpewniej już w niedalekiej przyszłości staną się standardem w nowo wznoszonych domach. System inteligentnego domu umożliwia sterowanie funkcjami budynku i komunikację z domownikami. Jak inteligentny dom funkcjonuje w praktyce?

 • U-Link
(fot. BFT Polska)

  Technologia U-Link BFT Polska

  Opierając się na nowoczesnych technologiach BFT stworzyło protokół, który pozwala na komunikację zarówno między urządzeniami BFT, jak i z produktami innych marek oraz systemami inteligentnego domu.

 • Sterownik Ri-Co do bezprzewodowej obsługi bram i drzwi wejściowych z wykorzystaniem urządzeń mobilnych

  Ri-Co – sterownik do bram i drzwi

  Sterownik Ri-Co, propozycja automatyki domowej firmy Wiśniowski, przeznaczony jest do bezprzewodowej obsługi napędami bram oraz systemów kontroli dostępu, wyposażonych w impulsowe wejście sterujące, z wykorzystaniem smartfonów oraz tabletów.

 • Multiłącznik PRESTO do zarządzania domem

  Firma Ospel opracowała system automatyki domowej bazujący na multiłączniku PRESTO. Urządzenie daje możliwość sterowania m.in. instalacjami domowymi, takimi jak oświetlenie, ogrzewanie, wentylacja, a także roletami okiennymi.

 • Do zdalnej obsługi urządzeniami domowymi wystarczy smartfon, internet i konfiguracja z aplikacją

  Connexoon - nowe urządzenie do zarządzania domem

  Connexoon to najnowsze urządzenie automatyki domowej Somfy. Umożliwia zdalne, za pomocą aplikacji na smartfonie lub tablecie, sterowanie wybranymi elementami wyposażenie domu: bramą garazową, wjazdową, roletami okiennymi czy tarasowymi.

 • Pilot dotykowy NINA

  NINA – pilot dotykowy do sterowania urządzeniami domowymi

  W sprzedaży pojawiła się NINA – pierwszy na rynku dotykowy pilot sterowania automatyką domową. Pilotem dotykowym z intuicyjnym menu można sterować domowymi urządzeniami wyposażonymi w napędy pracujące w technologii io-homecontrol. Producentem pilota jest Somfy.

 • System sterowania domem FIBARO Swipe

  FIBARO Swipe - system sterowania domem za pomocą gestów

  FIBARO Swipe to panel sterowania, który wyposażono w czułe sensory ruchu, dzięki czemu umożliwia zarządzanie automatyką domową za pomocą gestów bez konieczności dotykania urządzenia mobilnego, komputera czy panelu sterowania.

W dziale Inteligentny budynek, teleinformacja znajdziesz wszelkie nowości, które pojawiły się na rynku ostatnimi czasy, mające na celu ułatwienie Ci wykonywania codziennych czynności. Jeśli potrzebujesz wiadomości na temat wideo- lub domofonów, koniecznie zajrzyj do naszego działu. Możesz poznać tu również innowacyjne rozwiązania takie jak dom sterowany jednym przyciskiem. Z naszego działu dowiesz się, że istnieje możliwość sterowania budynkiem za pomocą technologii Bluetooth. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: