Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Instalacje wodne

Sanitec Koło
ul. Toruńska 154
62-600 Koło
tel: +48 63 26 18 400
http://www.kolo.com.pl/

Jednaj z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek w branży wyposażenia łazienek. W 1993 r. KOŁO dołączyło do międzynarodowej grupy Sanitec, co zaowocowało dalszym dynamicznym rozwojem. Od roku 2015 grupa Sanitec i jej marki stały się częścią Grupy Geberit.

Rimfree® – ekologiczne rozwiązania dla misek WC

Tagi:
ceramika sanitarna
,
Koło

Celem projektantów ceramiki sanitarnej jest nie tylko nadanie urządzeniom atrakcyjnych wizualnie form, ale także ich funkcjonalność i wysoki poziom higieny. Te kryteria właśnie spełniają bezkołnierzowe miski WC, stworzone w oparciu o opatentowaną technologię Rimfree®. Co kryje się pod tym pojęciem?

Rozwiązania, które zapewniają odpowiedni poziom higieny i spełniają wszelkie wymagania sanitarne zostały opatentowane przez markę KOŁO i zamknięte w technologii Rimfree®. Określenie Rimfree® to połączenie powstałe z dwóch angielskich słów – „rim”, które oznacza kołnierz, obrzeże oraz „free”, które oznacza wolny. Dlatego mówimy, że miski KOŁO są bezkołnierzowe i pozbawione wszelkich rantów.

Technologia Rimfree® w praktyce

Oryginalne Rimfree®, to coś dużo więcej niż nowocześnie zaprojektowana, uproszczona forma ceramiki łazienkowej. To przede wszystkim łatwość w utrzymaniu higieny. Sekret technologii Rimfree® tkwi w szczególnym ukształtowaniu misy WC. Woda spłukująca urządzenie sanitarne dostaje się do niego ze specjalnie zaprojektowanej dyszy, a następnie jest precyzyjnie rozprowadzana po całym wnętrzu ceramiki. Dzięki takiemu rozwiązaniu, woda nie wylewa się z misy przy spłukiwaniu, a delikatnie spływa po jej rantach, zapewniając odpowiednią czystość i higienę. System spłukujący efektywnie opłukuje całą misę, pozostawiając ją idealnie czystą. Dodatkowo, każdy fragment wnętrza ceramiki jest łatwo dostępny, przez co łatwo ją w razie potrzeby wyczyścić. Brud nie zbiera się w niepotrzebnych zakamarkach i rantach. Brak kołnierza, to brak bakterii i brudu, a ceramika sanitarna zawsze wygląda estetycznie.

Miska WC w technologii Rimfree® - żadnych rantów i zagłębień
Miska WC w technologii Rimfree® - żadnych rantów i zagłębień
Fot.: KOłO

Co ważne, bezkołnierzowe rozwiązania pozwala także dbać o środowisko naturalne. Dzięki technologii Rimfree® można zrezygnować z używania silnych detergentów do czyszczenia toalety. Wystarczy delikatne przetarcie muszli, aby zachować odpowiedni poziom higieny. Produkty dostosowane są do spłukiwania 2/4 l, co zmniejsza zużycie wody.

Ceramika sanitarna w technologii Rimfree® mnadaje sie do montażu z każdym rodzajem stelaża podtynkowego. Na rynku dostępne są również miski WC wolno stojące, które bez problemu można zainstalować w przypadku mniejszego remontu łazienki. Każda z misek dodatkowo pokryta jest specjalną powłoką Reflex, która ułatwia utrzymanie ich w czystości.

W produktach marki KOŁO technologia Rimfree® staje się standardem, który wyróżnia markę na tle konkurencji. Miski bezkołnierzowe dostępne są w seriach KOŁO: Life!, Traffic, Style, Nova Pro, Nova Pro bez barier, 4U, iCon, iCon XS, Renova nr 1, Renova nr 1 Plan.

Czytaj dalej:
  • 1
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: