Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Instalacje wodne

Kabiny prysznicowe. Łazienkowe inspiracje – ZDJĘCIA ŁAZIENEK

Tagi:
aranżacje łazienek
,
armatura łazienkowa
,
deszczownica
,
kabiny prysznicowe
,
nowoczesna łazienka
,
prysznice
,
wnętrza łazienek
,
zdjęcia łazienek
,
łazienki galeria zdjęć
,
łazienkowe inspiracje

Popularna nazwa kabina prysznicowa powinna powoli przejść w zapomnienie. W nowoczesnej łazience nie ma już miejsca na tradycyjną kabinę prysznicową. To raczej strefa prysznicowa, często z deszczownicą. Łazienkowe inspiracje przedstawiamy na zdjęciach.

Producenci armatury łazienkowej prześcigają się w nowych propozycjach, coraz częściej wręcz zaskakując stopniem zaawansowania technologicznego produktów, co przekłada się na możliwości aranżacyjne łazienek. Wnętrza łazienek stają się harmonijne, minimalistycznie eleganckie, „oczyszczone” z wszelkich detali instalacyjnych, które mogłyby zakłócić wystrój – stąd tendencja do ukrywania pod tynkiem elementów armatury łazienkowej, rezygnacja z jakichkolwiek podziałów przestrzeni. Aranżacja łazienki ma być pochwałą prostych form i nowoczesnych rozwiązań. Kabiny prysznicowe to coraz częściej całkowicie otwarte strefy prysznicowe. Odpływ prysznica, ledwo zauważalny, montowany jest w podłodze lub, co jest nowszym rozwiązaniem, w ścianie.

Armatura łazienkowa jest zainspirowana naturą. Uczucie kąpieli w strugach deszczu daje deszczownica. Najefektowniejsza jest ta o dużej średnicy, z której wypływająca woda może niejako otulać ciało. Deszczownica naśladuje różne rodzaje deszczu. Niektóre jej modele generują również światło w kilku kolorach, dzięki czemu krople wody mienią się kolorami tęczy, a nawet mgłę czy zapachy olejków eterycznych. Doznania zmysłowe podczas kąpieli w takiej oprawie są z pewnością zwielokrotnione.

Galeria
Pokaz slajdów:

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: