Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Fasady

RMIG Sp. z o.o.
RMIG Sp. z o.o.
ul. Pokrzywno 4A
61-315 Poznań
tel. 0 61 88 63 270, faks 0 61 88 63 279
http://www.rmig.com/
info.pl@rmig.com

Blacha perforowana RMIG doskonale nadaje się na fasady budynków, elementy wykończenia wnętrz (balustrady, ściany działowe) czy detale urozmaicające przestrzeń miejską (ławki, kosze, ogrodzenia).

Blacha perforowana na elewacji. Efektowne realizacje z Polski i świata

Tagi:
blacha perforowana
,
elewacje z blachy
,
RMIG

Odpowiednio zaprojektowana i zastosowana blacha perforowana na elewacji będzie niezwykle efektowną dekoracją każdego obiektu. Dowodzą tego prezentowane w galerii realizacje.

Blacha perforowana jest solidnym i trwałym materiałem, który może być z powodzeniem stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Z blach perforowanych mogą być wykonane na przykład fasady budynków (dekoracyjne panele elewacyjne, panele przeciwsłoneczne), detale wnętrz (balustrady, ściany działowe) czy elementy urozmaicające przestrzeń miejską (ławki, ogrodzenia, wiaty przystankowe).

Blacha oferowana przez firmę RMIG dostępna jest w kilkuset wzorach w zależności od kształtu perforacji. Otwory mogą mieć kształt koła, kwadratu, sześciokąta, ornamentu i inne. W zależności od potrzeb (i kształtu otworów) elementy z blachy perforowanej można wykorzystać np. do ochrony przed hałasem, podkreślenia indywidualnego, współczesnego charakteru budynku.

Galeria
Pokaz slajdów:

Czytaj dalej:
  • 1
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: