Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Chemia budowlana

Podkład pod posadzkę: jastrych cementowy

Tagi:
Baumit
,
Baumit Estrich E225
,
jastrych cementowy
,
podkład pod posadzkę
,
posadzka

Nowoczesna formuła jastrychu cementowego, pozwala w szybki i prosty sposób uzyskać mocne, równe i odporne na zniszczenia powierzchnie.

Fot.: Baumit

Podkład podłogowy Baumit Estrich E225 umożliwia skutecznie eliminować trudności, jakie niesie ze sobą stosowanie tradycyjnej wylewki cementowej wykonywanej na budowie z piasku i cementu.

Zobacz także: Chemia budowlana

Produkt może być stosowany na wszystkich podłożach mineralnych, do wykonywania jastrychów zespolonych i niezwiązanych z podłożem, pływających oraz ogrzewanych. Nadaje się również do stosowania na zewnątrz jako podkład na tarasach i balkonach pod warunkiem wykonania na nim izolacji. Dzięki wysokiemu współczynnikowi przewodzenia ciepła (Λ = 1,4 W/mK), jastrych cementowy, może służyć jako płyta grzejna, stanowiąc stabilny nośnik instalacji ogrzewania podłogowego. Sprawdzone właściwości fizykochemiczne produktu pozwalają uzyskać mocne, równe i trwałe powierzchnie bez wad wynikających z niewłaściwego doboru proporcji składników, mogących wystąpić przy stosowaniu wylewki tradycyjnej.

Dane techniczne
wytrzymałość na ściskanie [N/mm2] > 20 
zalecana grubość warstwy [mm] 12–80 
zużycie [kg/m2] ok. 20 (przy warstwie o grubości 10 mm) 
worek [kg] 25 (54 wor./pal. = 1350 kg) 40 (35 wor./pal. = 1400 kg)
wydajność [m2] ok. 0,25 ok. 0.4
worek [kg] 25 (54 wor./pal. = 1350 kg) 40 (35 wor./pal. = 1400 kg)
cena netto (worek) 10,50 zł 16 zł


Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: