Bramy, ogrodzenia

Krispol
Psary Małe, ul. Budowlana 1,
62-300 Września
tel. 061 662 41 00, faks 061 436 76 48
http://www.krispol.pl/
biuro@krispol.pl

KRISPOL - producent bram garażowych, bram dla przemysłu, krat rolowanych, rolet, okien i drzwi wejściowych

Bramy garażowe, drzwi wejściowe, okna i rolety zewnętrzne, czyli zamykamy stan surowy

Tagi:
bramy garażowe
,
drzwi wejściowe
,
garażowe bramy segmentowe
,
Krispol
,
okna
,
rolety zewnętrzne
,
stan surowy zamknięty

Kompleksowa oferta marki KRISPOL – bramy garażowe, okna, rolety i drzwi wejściowe w jednym miejscu. Usprawniamy budowanie domu, upraszczając etap zamykania stanu surowego. Szybko i oszczędnie znajdziesz idealnie dopasowane, kompatybilne rozwiązania i nie musisz iść na żadne ustępstwa.

Wybór bramy garażowej podobnie jak okien, drzwi, czy rolet nie jest prosty. Wymaga uwzględnienia wielu istotnych zmiennych: konstrukcji, materiału, sposobu działania, izolacji, wzornictwa. To istotne parametry. Sposób w jaki całość zgrana będzie ze sobą, wpływa bezpośrednio na funkcjonalność domu. W punktach sprzedaży produktów marki KRISPOL klient znajdzie doradztwo dotyczące wszystkich tych elementów, a także bardzo szeroką i kompleksową ofertę.

Asortyment produktów marki KRISPOL jest przede wszystkim bardzo szeroki pod względem wzornictwa i kolorystyki. Dopasowanie do siebie elementów domu przestaje być problemem. Produkty marki KRISPOL są również energooszczędne, funkcjonalne, niezawodne i bezpieczne, bo kupno estetycznej bramy garażowej, okien czy drzwi nie oznacza dziś rezygnacji z pozostałych istotnych parametrów.

Bramy garażowe i rolety marki KRISPOL dostępne są w ponad 200 kolorach z palety RAL i ponad 40 dekorach
Bramy garażowe i rolety marki KRISPOL dostępne są w ponad 200 kolorach z palety RAL i ponad 40 dekorach
Fot.: Krispol

Wzornictwo - wszystko, co podpowie Ci wyobraźnia

Garażowe bramy segmentowe, podobnie jak niemal wszystkie produkty marki KRISPOL, dostępne są w ponad 200 kolorach z palety RAL i ponad 40 dekorach. Oryginalnego i niepowtarzalnego charakteru nadadzą budynkowi detale dekoracyjne do bram oraz 40 modeli skrzydeł drzwi wejściowych. Istnieje też możliwość wykonania okien i drzwi jednocześnie w dwóch różnych kolorach. W ten sposób od zewnątrz pasują do elewacji, a od wewnątrz do wystroju domu. Ta oferta zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Wszystkie produkty wykonywane są według wskazanego wymiaru, w przypadku okien również w nietypowych kształtach, takich jak łuki czy trójkąty. Daje to ogromne możliwości, ograniczone właściwie tylko wyobraźnią kupującego.

KRISPOL oferuje duży wybór akcesoriów do bram, które zwiększają komfort użytkowania i zabezpieczają przed włamaniem
KRISPOL oferuje duży wybór akcesoriów do bram, które zwiększają komfort użytkowania i zabezpieczają przed włamaniem
Fot.: Krispol

Czytaj dalej:
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Murator S.A:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Architektura i budownictwo:
Zakupy:
Wideo:
Miesięcznik: