Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "wykończenie ścian"

 • Idealnie gładkie ściany uzyskamy dzięki nowoczesnym produktom chemii budowlanej

  Profesjonalna chemia budowlana do wykańczania ścian i sufitów

  O jakości wykończenia ścian i sufitów na pewno decydują umiejętności wykonawcy. Doświadczony wykonawca sięgnie też po nowoczesne produkty chemii budowlanej, dzięki którym praca przy wykańczaniu ścian będzie przyjemnością, a efektem pracy idealnie gładkie i równe powierzchnie.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-09-28

 • BAUFLOOR® Creativo daje efektowne wykończenie posadzki, która jest trwała, nie pyli, jest łatwa do utrzymania w czystości i antypoślizgowa

  BAUFLOOR® Creativo – dekoracyjna masa wykończeniowa do podłóg i ścian

  BAUFLOOR® Creativo – jeden z systemów marki BAUTECH® Futura, to zestaw mikrobetonu i nowoczesnych polimerów umożliwiający betonowe wykończenie podłóg i ścian w oryginalnych wzorach i różnych kolorach.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-10-19

 • fotogaleria
  Kamień dekoracyjny typu Venezia

  Okładziny ścienne. Wykończenie ścian płytkami kamiennymi

  Wykończenie ścian i elewacji jest często najważniejszym elementem dekoracyjnym wnętrz i budynków. Na okładziny ścienne znakomicie nadaje się kamień dekoracyjny. Na rynku jest obecnie duży wybór płytek kamiennych, dzięki którym można osiągnąć oryginalne efekty.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-08-22

 • fotogaleria

  Wykończenie ścian - okleiny winylowe Vesstige

  Na rynku dostępne są ścienne okleiny winylowe. To alternatywne wykończenie ścian wprowadziła firma Vesstige. Okleina pozwala ozdobić ściany wewnętrzne wybraną przez siebie grafiką lub nadrukiem cyfrowym. Tapeta może być kolorowa lub czarno-biała, w zależności od aranżacji wnętrza i preferencji. Producent proponuje również okleiny czarno-białe z kolorowym nadrukiem. Co więcej, ściany można ozdobić fototapetą z dowolnym zdjęciem, które drukowane jest na życzenie. Produkt ma tekstylny podkład, dzięki czemu winylowa tapeta jest trwała. Zobacz jak można ozdobić wnętrza okleinami Vesstige Digital.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-07-24

 • Finezyjna elewacja hali

  Elewacje z klinkieru. Cegła klinkierowa atrakcyjnym wyróżnikiem fasady hali widowiskowo-sportowej w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Hala widowiskowo-sportowa ma finezyjne elewacje z cegły klinkierowej ułożonej w pasy koloru ciemnego burgunda i czerwieni. Zastosowanie trwałego, uniwersalnego materiału, jakim jest cegła klinkierowa to gwarancja, że kompleks sportowy posłuży mieszkańcom przez wiele lat. Klinkier to materiał szlachetny, ponadczasowy, łatwy w konserwacji - zawsze modny i pożądany.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-05-07

 • Panele ścienne wykończone drewnem

  Panele ścienne Selva Mural wykonane są z 20 mm warstwy skalnej wełny mineralnej. Ich przednia strona wykończona jest  perforowaną płytą drewnianą. Takie okładziny ścienne kształtują optymalny komfort akustyczny, dlatego nadają się zarówno do niewielkich pomieszczeń (sale spotkań, salony, poczekalnie, biura), jak i w większych, bardziej ruchliwych (audytoria, lotniska, hole, obiekty handlowe itp).

  Ostatnia aktualizacja: 2010-07-05

 • Laminaty dekoracyjne HPL Duropal - zobacz galerię!

  Na efektowne wykończenie ścian nadają się wysokociśnieniowe laminaty dekoracyjne HPL Duropal. Składają się z rdzenia, czyli warstw materiału włóknistego (najczęściej papieru) impregnowanego żywicami termoutwardzalnymi, warstwy z nadrukowanym dekorem oraz nadającej dużą trwałość warstwy wierzchniej overlay. Wszystkie warstwy łączone są poprzez działanie wysokiego ciśnienia oraz temperatury, dzięki temu laminaty są trwałe i odporne na zarysowania.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-05-11

 • Kolorowa fuga

  Kolorowa zaprawa do wypełniania fug odporna na grzyby i pleśnie

  Nowe kolorowe fugi Knauf Bauprodukte charakteryzują się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, są odporne na grzyby i pleśnie, łatwo utrzymać je w czystości oraz dobrać kolorystycznie do pomieszczenia.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-05-11

 • Współczesny budynek o charakterze loftu w Bremie

  Lofty: cegły na wykończenie ścian

  Bez względu na to, czy lofty znajduje się w starym budynku pofabrycznym, czy w nowym obiekcie stylizowanym na postindustrialny, loft to przestrzeń, w której trzeba stosować odpowiednie materiały – beton i cegły ceramiczne upodabniające mury do elewacji dawnych fabryk, składów i magazynów.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-03-02

 • Farby i środki gruntujące Caparol ze znakiem E.L.F

  Farby i materiały wykończeniowe ze znaczkiem E.L.F są nie tylko przyjazne dla zdrowia, sprawiają również, że remontowane powierzchnie przez długi czas zachowają świeżość pozostając odporne na zmywanie, środki chemiczne oraz niekorzystne warunki atmosferyczne.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-02-23

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: