Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "wnętrza komercyjne"

 • WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne w Szczecinie

  Centrum Wystawowym Międzynarodowych Targów Szczecińskich, 3 – 5 października 2014 odbędą się 23. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-09-16

 • „Architektura od wnętrza - biura i wnętrza komercyjne". Numer 4/ 2013 magazynu dostępny bezpłatnie on-line

  „Architektura od wnętrza - biura i wnętrza komercyjne". E-wydanie bezpłatnie on-line

  Nowy numer magazynu „Architektura od wnętrza”, dodatku do miesięcznika „Architektura-murator”, jest już dostępny on-line w serwisie. W bieżącym numerze m.in. aranżacja wnętrz i wyposażenie biur

  Ostatnia aktualizacja: 2014-03-05

 • Powrót PRL we wnętrzach, czyli aranżacje wnętrz publicznych w stylu lat 70.

  Choć pokoleniu 50+ i 40+ czasy PRL kojarzą się nie najlepiej, to współczesne wnętrza urządzone w stylu lat 60. i 70. ub. wieku budzą sentyment. I to zarówno wśród 20-, 30-latków, jak i u osób, które pamiętają czasy siermiężnej rzeczywistości PRL. Na fali tych wspomnień powstaje coraz więcej lokali użyteczności publicznej, które aranżacją nawiązują do tego okresu.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-05-22

 • Ergonomia pracy - bezpieczeństwo pracy przy komputerze

  Ergonomia ma zastosowanie nie tylko w konstrukcji maszyn, urządzeń i narzędzi pracy, ale również w projektowaniu wyrobów użytkowych, także w odniesieniu do warunków pracy. 52% (dane z października 2011 r.) stanowisk pracy przy komputerze nie spełnia wymogów ergonomii.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-05-14

 • Bateria umywalkowa lekarska

  Baterie specjalne: lekarskie i bezdotykowe

  Higiena rąk i absolutna sterylność jest konieczna w placówkach medycznych. Tam należy stosować specjalne baterie lekarskie. Natomiast w miejscach użyteczności publicznej, gdzie zachowanie czystości jest również bardzo pożądane, zastosowanie znajdują baterie bezdotykowe.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-11-30

 • Suszy z prędkością 640 km/h

  W suszarce Dyson AirbladeTM  silnik cyfrowy Dyson Digital Motor obraca się 88 000 razy na minutę, skracając czas suszenia rąk do 10 sekund i redukując znacznie zużycie energii.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-06-24

 • Wnętrza RONDO 1 - galeria zdjęć!

  40-piętrowa wieża budynku RONDO 1 znajduje się w centrum warszawskiej dzielnicy biznesowej, przy rondzie ONZ. W skład kompleksu wchodzi także sąsiadujący, 10-kondygnacyjny budynek, w którym oprócz parkingu mieszczą się lokale usługowe. RONDO 1 oferuje łącznie 64 tys. m2 powierzchni najmu oraz blisko 500 miejsc parkingowych.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-05-07

 • Private Banking wg projektu Robert Majkut Design - galeria zdjęć!

  Głównym założeniem projektu placówek Private Bankingu dla Alior Banku było rozwinięcie bardzo charakterystycznej mocno wyróżniającej się identyfikacji banku autorstwa White Cat Studio nagrodzonej prestiżową nagrodą Złote Orły 2008. Identyfikacja oparta jest na 3 podstawowych kolorach: bordowym, żółtym i białym oraz stylizowanej na starą rycinę – twarzy anioła. Jest to element tak charakterystyczny, że stał się punktem wyjścia do dalszych opracowań i rozwinięć graficznych, które są obecne w projekcie.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-04-13

 • Ścianka działowa z włókniny Drop Paper patent francuskiej firmy PROCEDES CHENEL INTERNATIONAL

  Ścianka działowa i napinany sufit podwieszany z niepalnej włókniny

  Elementy architektury wnętrz - sufit podwieszany i ściankę działową - z niepalnej włókniny, jako opatentowaną nowość wprowadza na rynek francuska firma PROCEDES CHENEL INTERNATIONAL.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-03-18

 • Sala konferencyjna

  Klasy akustyczne mebli do biur open plan - akustyka pomieszczeń biurowych

  Rośnie w Europie zainteresowanie zwiększeniem wydajności pracowników biurowych i stosowaniem elementów wyposażenia, które pozwolą na poprawienie jakości pracy. Również w branży akustyka w architekturze widać działania w zakresie oceny wpływu mebli na hałas, jaki wpływa na efektywną pracę w biurze.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-03-11

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: