Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "wentylacja"

 • DKBE 2017 – potrzebne zmiany w branży HVAC

  W konferencji DKBE 2017 zorganizowanej przez Lindab wzięło udział ponad 250 uczestników, a wśród nich inwestorzy, zarządcy nieruchomości, architekci, projektanci, inspektorzy, rzeczoznawcy i specjaliści branży HVAC. Było to pierwsze tego typu wydarzenie poświęcone komfortowi, energooszczędności i nowoczesnym rozwiązaniom dla ciepłownictwa, ogrzewnictwa, wentylacji i gazownictwa.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-10-13

 • DKBE 2017 – debata o najnowszych rozwiązaniach i standardach w branży HVAC

  Producent systemów wentylacyjnych Lindab, wsparty przez partnerów z branży budowlanej, organizuje 5 października 2017 „Debatę o roli komfortu wewnętrznego i rozwiązaniach instalacyjnych w nowoczesnym budownictwie energooszczędnym”.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-09-22

 • FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2017 – udane jubileuszowe spotkanie

  Podczas dwudniowego spotkania specjalistów branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej w Warszawie na gości czekało 182 wystawców, których ekspozycja zajęła ponad 9000 m kw. powierzchni. Targom przez dwa dni – 7 i 8 marca 2017 – towarzyszyły seminaria i specjalne pokazy. Organizator imprezy, Stowarzyszenie Polska Wentylacja, podsumowuje ją dwoma słowami: bardzo udana...

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-15

 • FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2017. Już 15 lat!

  Międzynarodowe Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2017 odbędą się 7 i 8 marca w Warszawie. To będzie już 15., czyli jubileuszowa edycja przedsięwzięcia, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-02-27

 • Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2016 z rekordem

  Stowarzyszenie Polska Wentylacja - organizator targów branżowych, na pewno jest usatysfakcjonowane wynikami tegorocznego Forum Wentylacji - Salonu Klimatyzacji 2016. Ta 14. już ich edycja okazała się bowiem rekordowa i to z wielu względów... 

  Ostatnia aktualizacja: 2016-04-11

 • FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2016

  Tegoroczne międzynarodowe targi dla branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2016 to już 14 edycja tego przedsięwzięcia organizowanego przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja. Targi odbędą się 1-2 marca 2016 w warszawskim centrum MT Polska.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-02-26

 • Samsung Electronics

  Samsung zmienia standardy branży klimatyzacyjnej

  Firma Samsung Electronics poinformowała na forum Samsung AC Forum 2015 w Korei o wprowadzeniu na rynek nowych urządzeń klimatyzacyjnych Alll Way Cassette, DVM Module Chiller, nowej wersji DVM S 30HP oraz nowego systemu klimatyzacji typu VRF z wydmuchem bocznym DVM S Eco 14HP.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-11-05

 • FORUM WENTYLACJA − SALON KLIMATYZACJA 2015

  Już po raz 13. i drugi w nowej lokalizacji − w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56 − odbędzie się 3 i 4 marca Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2015.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-02-05

 • Wentylacja w domu energooszczędnym

  W domu energooszczędnym, dobrze ocieplonym i szczelnym, wentylacja ma szczególne znaczenie. Aby wentylacja zapewniała komfort mieszkańcom, a nie powodowała strat energii, powinna być kontrolowana. Zalecanym rozwiązaniem jest system wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła. Bardzo ważna jest też sprawność tego procesu. Uzyskanie dobrych wyników wymaga zastosowania central wentylacyjnych z wysoko sprawnymi wymiennikami ciepła.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-12-04

 • Prawo budowlane a wentylacja i klimatyzacja - odpowiedz na 10 pytań

  Zamieszczony test umożliwia weryfikację wiedzy z zakresu Prawa budowlanego - wentylacji i klimatyzacji.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-10-28

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: