Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "urząd miejski"

 • Rozstrzygnięto przetarg na budowę hali widowiskowo-sportowej w Radomiu

  Budowa hali widowiskowo-sportowej i stadionu piłkarskiego przy ul. Struga w Radomiu zostanie zrealizowana przez konsorcjum firm Rosa-Bud i Maxto. Umowa z wykonawcą będzie podpisana w połowie marca 2016.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-03-02

 • Urząd miejski w Będzinie

  Termomodernizacja budynku wraz z rozbudową – projekt konkursowy (autorzy: Pracownia Projektowa "AiM" Arkadiusz Miśkiewicz)

  Ostatnia aktualizacja: 2009-06-17

 • Urząd Miejski w Białymstoku będzie miał nową siedzibę

  Do udziału w konkursie na projekt nowej siedziby Urzędu Miejskiego w Białymstoku zostało dopuszczonych 27 pracowni architektonicznych.

  Ostatnia aktualizacja: 2007-05-22

 • Cyfrowe miasto

  Urząd zinformatyzowany, zdolny sprostać wszelkim wymaganiom, jakie nakłada na niego prawo, a przez to przezroczysty w działaniu? Uczestnicy XIII edycji konferencji GIS W PRAKTYCE, która odbyła się 30 listopada 2006 roku, wiedzą już, że nawet w polskiej rzeczywistości jest to możliwe. To, jak dane geodezyjno-kartograficzne, zapisane w postaci cyfrowej, wykorzystać do lepszego zarządzania miastem, zaprezentował Elbląg.

  Ostatnia aktualizacja: 2006-12-21

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: