Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "tynk akrylowy"

 • Tynk mozaikowy THERMATynk-M

  Tynk mozaikowy THERMATynk-M

  Dekoracyjny tynk mozaikowy THERMATynk-M marki Arsanit przeznaczony jest do wykańczania ścian zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. To gotowy do użycia tynk akrylowy, który dzięki dużej zawartości żywicy akrylowej jest wyjątkowo odporny na zmywanie i szorowanie. Dekoracyjny tynk mozaikowy oferowany jest w palecie ponad 100 wzorów, w tym wzorów z dodatkiem brokatu.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-01-08

 • Tynk akrylowy i silikonowy jesienią - nowy dodatek ułatwi tynkowanie przy niesprzyjającej aurze

  Tynkowanie przed zimą. Baumit SpeedTop, gotowy dodatek do tynków akrylowych Baumit GranoporTop i silikonowych Baumit SilikonTop umożliwia wykonywanie prac tynkarskich nawet przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych – niższej temperaturze, podwyższonej wilgotności oraz mgle.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-11-22

 • Nowy wzornik kolorów tynków i farb elewacyjnych Weber Color Navigator

  Nowe kolory elewacji: tynki i farby elewacyjne

  Weber wprowadza paletę kolorów tynków i farb elewacyjnych Weber Color Navigator inspirowaną szlachetnymi barwami alabastru, agatu, ametystu, bursztynu, koralu, lazurytu i malachitu. Nowa kolorystyka jest przedstawiona na klasycznych wzornikach, a także w formie elektronicznej, w postaci plików kompatybilnych z programami do projektowania.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-03-15

 • Tynk akrylowy - elewacja na lata

  Tynk akrylowy, obok tynków mineralnych, silikonowych, silikatowych czy mozaikowych, jest doskonałym sposobem na uzyskanie różnorodnych faktur i kolorów elewacji, zarówno na tradycyjnych tynkach podkładowych jak i w systemach docieplania. Charakteryzują się m.in. bogatą kolorystyką, różnorodnością struktur oraz stosunkowo niskim kosztem zakupu .

  Ostatnia aktualizacja: 2009-08-06

 • Tynk akrylowy do dekoracji ścian

  Wykończenie ścian nie musi być tradycyjne, tym bardziej, że na rynku jest duża oferta materiałów do dekoracji wnętrz. Wśród nich jest tynk akrylowy.  

  Ostatnia aktualizacja: 2009-06-25

 • Dekoracyjne wyprawy tynkarskie

  Duży efekt przy nieskomplikowanej technologii wykonania. Tynki umożliwiające uzyskanie atrakcyjnej faktury ścian i eleganckiego, reprezentacyjnego wyglądu pomieszczeń wewnątrz budynków mieszkalnych, biurowych oraz obiektów handlowych.

  Ostatnia aktualizacja: 2008-12-02

 • Ochrona tynków i farb przed porażeniem biologicznym

  Ochrona tynków i farb przed porażeniem biologicznym

  BioProtect to kompozycja środków biocydowych odpowiedzialnych za zabezpieczenie farb i mas tynkarskich przed korozją zarówno w opakowaniu, jak i po aplikacji na elewacji budynku. Jest to zestaw środków hydrofobowych, obniżających nasiąkliwość powierzchniową i strukturalną powłok malarskich i wypraw tynkarskich.

  Ostatnia aktualizacja: 2008-06-02

 • Tynk TA Baranek

  Tynk akrylowy służy do wykonywania dekoracyjnych wypraw tynkarskich wewnątrz i na zewnątrz budynków. Jest także stosowany oraz jako zewnętrzna warstwa dekoracyjno-ochronna przy wykonywaniu dociepleń budynków metodą "lekką mokrą". Można go stosować na wszelkich podłożach mineralnych, płytach gipsowo-kartonowych, podłożach drewnianych, farbach emulsyjnych.

  Ostatnia aktualizacja: 2007-05-25

 • Tynki silikonowo-akrylowe

  Służą one do wykonywania dekoracyjnych i ochronnych cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz i wewnątrz budynków. Tworzą trwałą, wyprawę o bardzo niskiej nasiąkliwości powierzchniowej, podwyższonej elastyczności oraz paroprzepuszczalności.

  Ostatnia aktualizacja: 2007-05-25

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: