Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "sufity podwieszane"

 • Systemy suchej zabudowy NIDA

  materiał płatny

  Siniat, dawniej Lafarge Gips, oferuje szereg systemów do zastosowania w suchej zabudowie takich jak ścianki działowe, okładziny ścienne, sufity podwieszane i okładziny sufitowe, poddasza oraz obudowy konstrukcji nośnych budynków i pionów instalacyjnych. Systemy NIDA to najwyższy standard wykonania, jakość oraz innowacyjność.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-03-24

 • Zdj. 1. Wieszak do poddaszy zastępowany jest elementem wyciętym z profilu NIDA MFC2330

  Metalowe konstrukcje sufitów: angielski system profili metalowych NIDA MF

  materiał płatny

  Rynek budowlany mimo pewnego spowolnienia na rynku nie przestaje się rozwijać. Wręcz przeciwnie, ogromna konkurencja wpływa na wprowadzanie coraz ciekawszych i bardziej efektywnych w stosowaniu innowacji. Jednym z nich jest system profili metalowych NIDA MF.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-03-24

 • METAL Baffle służą do maskowania przestrzeni ponadsufitowej wszędzie tam, gdzie konieczny jest stały dostęp do urządzeń serwisowych, w częściowo widocznym środowisku peronu kolejowego oraz jako estetyczne rozwiązanie sufitowe dla pomieszczeń wielkoprzestrzennych

  Sufity podwieszane z pionowych paneli akustycznych METAL Baffle firmy Armstrong

  materiał płatny

  Panele akustyczne METAL Baffle firmy Armstrong to pionowe, perforowane listwy o dobrych parametrach pochłaniania dźwięku.  Stosowane są do wykonania sufitów podwieszanych m.in. w szkołach, biurach, pomieszczeniach wielkoprzestrzennych oraz do maskowania przestrzeni ponadsufitowych. Linearne wzornictwo podkreśla nowoczesność architektury wnętrz, a dostępność w różnych rozmiarach i kolorach pozwala na realizację zindywidualizowanych projektów

  Ostatnia aktualizacja: 2013-08-27

 • Sufity podwieszane i bezpieczeństwo pożarowe budynku

  materiał płatny

  Armstrong Building Products proponuje sufity podwieszane jako sposób na zwiększenie bezpieczeństwa pożarowego, przy jednoczesnej poprawie własności akustycznych oraz estetyki wnętrz budynków użytkowych.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-10-26

 • Sufit podwieszany TechZone zintegrowany z instalacjami technicznymi

  TechZone - system sufitowy zintegrowany z instalacjami technicznymi

  Armstrong proponuje system sufitu podwieszanego TechZone, który znacznie ułatwia projektowanie i montaż instalacji technicznych. Płyty sufitowe porządkują elementy oświetlenia, dyfuzory powietrza, jak i inne elementy techniczne.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-10-26

 • Wpływ sufitów akustycznych na punktację w systemach BREEAM i LEED

  Ostatnio znacznie bardziej popularne jest projektowanie w duchu zrównoważonego budownictwa. Coraz więcej obiektów podlega certyfikacji BREEAM lub LEED, a dobra ocena świadczy o tym, że budynek jest przyjazny środowisku i jego użytkownikom.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-01-15

 • Zasada działania sufitów, wysp i paneli akustycznych w budynkach komercyjnych

  Dbałość o komfort akustyczny użytkowników budynków komercyjnych w Polsce do tej pory dotyczyła przede wszystkim zagadnień związanych z ochroną przeciwdźwiękową. Zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie normami, w szczególności skupiano się na zachowaniu dopuszczalnych poziomów dźwięku w pomieszczeniu o danym przeznaczeniu oraz na uzyskaniu wymaganej, minimalnej izolacyjności akustycznej przegród zewnętrznych budynku oraz przegród pomiędzy wybranymi pomieszczeniami.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-01-15

 • Akustyczny sufit podwieszany Perla

  Płyty sufitowe Armstrong Perla w klasie pochłaniania dźwięków A

  Najwyższa klasa pochłaniania dźwięków A, certyfikat zrównoważonego rozwoju Cradle-to-Cradle, wzmocnione przez malowanie krawędzie, to właściwości unowocześnionej serii akustycznych płyt sufitowych Perla, których producentem jest Armstrong.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-12-01

 • Pionowe płyty sufitowe Optima Baffles Curves wyraźnie poprawiają akustykę pomieszczeń

  Optima Baffles Curves - pionowe baffle z krawędzią w kształcie fali

  Pionowe baffle to rozwiązanie polecane do kształtowania akustyki pomieszczeń. Zastępują klasyczne sufity podwieszane lub są ich uzupełnieniem. Do tej pory te akustyczne panele sufitowe znane były z prostokątnego kształtu. Firma Armstrong wprowadziła zupełnie nową ich formę.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-10-22

 • Akustyczny sufit podwieszany TechStyle® Islands skutecznie eliminuje pogłos w przestrzeni biurowej

  System akustycznych wysp sufitowych TechStyle® Islands

  Skuteczna absorpcja dźwięku w pomieszczeniach o długim czasie pogłosu - to główna zaleta najnowszego rozwiązania systemowego firmy Hunter Douglas. Akustyczny sufit podwieszany TechStyle® Islands tworzą płyty sufitowe z włókna szklanego zamontowane do tłoczonych profili aluminiowych po obwodzie wysp sufitowych.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-10-15

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: