Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "sufit podwieszany"

 • Sufit podwieszany Ecophon Focus™ Ez daje ciekawy efekt wizualny, a jednocześnie zapewnia właściwą akustykę i zrozumienie mowy w pomieszczeniu

  Akustyczny sufit podwieszany - nowe rozwiązanie zaprojektowane przez architektów

  Sufit podwieszany Ecophon Focus Ez to nowy, opatentowany system, który daje możliwość zaprojektowania ciekawego wizualnie sufitu. Przede wszystkim jednak ten sufit podwieszany sprawdza się w pomieszczeniach, w kórych wymagana jest dobra akustyka i zrozumiałość mowy.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-10-18

 • Sufity napinane mogą być bardzo efektowne

  Czym jest sufit napinany? Gdzie się sprawdzi, a gdzie nie wolno go montować?

  Sufit napinany nie obciąża stropu, dlatego sufity napinane można montować praktycznie wszędzie, nawet w obiektach zabytkowych lub o naruszonej statyce.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-11-24

 • Monolityczny podwieszany sufit akustyczny. Przykład zastosowania płyt sufitowych Mono Acoustic E w hotelu Best Western w Vannes

  Rockfon Mono - sufit akustyczny w nowej wersji

  Akustyczny sufit podwieszany Mono Acoustic E firmy Rockfon wyróżniają zalety typowe dla sufitów podwieszanych - dobre właściwości akustyczne, wysoki stopień ochrony przeciwpożarowej i możliwość ukrycia wszelkiego rodzaju instalacji technicznych. Jednak dzięki specjalnemu systemowi montażu płyt sufitowych (Rockfon System T35 Monolithic) oraz wykończniu (tynk maszynowy Mono Ready Mix) akustyczny sufit podwieszany wygląda jak tradycyjny - ma jednolitą, gładką powierzchnię.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-10-06

 • W nowym systemie panele sufitowe montuje się na tzw. kliknęcie

  System montażu sufitu podwieszanego typu "klik" - nowość Rockfon

  Chicago Metallic T24 Click 2890 to system montażu sufitów podwieszanych wprowadzony przez Rockfon. Zalety nowego produktu to szybki montaż sufitu podwieszanego na tzw. klik, równie szybki demontaż oraz stabilna konstrukcja sufitu podwieszanego.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-05-20

 • Projekt: Renowacja Hotel-Dieu, Vieux-Port, Marsylia, Francja - jeden z 4 przykładów opisanych w katalogu INSPIRED by YOU, który udowadnia, że sufity podwieszane nie muszą być prostymi powierzchniami

  Najnowsze trendy w architekturze i projektowaniu wnętrz. Zamów bezpłatny katalog INSPIRED by YOU

  Sufity podwieszane to już nie tylko proste panele mocowane na sufitach. Mają duży wybór kształtów, krzywizn, kolorów, możliwości niewidocznych połączeń, mocowania do ścian czy zawieszenia w powietrzu. Katalog INSPIRED by YOU przedstawia projekty, które przekraczają bariery w zakresie kształtowania akustyki we wnętrzach

  Ostatnia aktualizacja: 2014-03-04

 • Przestrzeń biurowa z wykorzystaniem sufitu podwieszanego z krawędzią Z

  Sufit podwieszany akustyczny - nowość Rockfon

  Rockfon rozszerza ofertę sufitów podwieszanych akustycznych z linii Sonar i Tropic. Producent sufitów podwieszanych proponuje płyty sufitowe z krawędzią Z, przeznaczone do montażu w niewidocznym systemie konstrukcji nośnej. Dwa równoległe boki płyty sufitowej są od siebie minimalnie odsunięte, co daje ciekawy efekt wizualny.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-01-22

 • Nowoczesne biuro. Sufit podwieszany z paneli o krawędzi A

  Sufity podwieszane. Rodzaje sufitów podwieszanych i zastosowanie

  Na rynku dostępny jest szeroki wybór sufitów podwieszanych. Panele sufitowe różnią się przede wszystkim rodzajem krawędzi, który warunkuje sposób montażu, a ten z kolei wpływa na efekt wizualny wykończonego sufitu. Jakie są zatem typy krawędzi sufitów podwieszanych i jakie mają zastosowanie?

  Ostatnia aktualizacja: 2013-10-30

 • Budownictwo przyjazne środowisku. Konkurs studencki Armstrong Green Buildings Award

  Firma Armstrong specjalizująca się w projektowaniu i produkcji sufitów podwieszanych ogłosiła międzynarodowy konkurs dla studentów architektury pod hasłem zielonego budownictwa; termin nadsyłania zgłoszeń upływa 7 października 2013. Główną nagrodą jest wyjazd do Dubaju

  Ostatnia aktualizacja: 2013-07-30

 • Budownictwo zrównoważone. Modułowe pasywne sufity podwieszane CoolZone Armstrong z PCM

  Innowacyjny sufit podwieszany CoolZone wykorzystujący technologię PCM (materiałów zmiennofazowych) jest uzupełnieniem oferty sufitów firmy Armstrong przeznaczonych dla budownictwa zrównoważonego. Zmniejszeniu zużycia energii elektrycznej służą sufity o wysokim współczynniku odbicia światła.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-11-29

 • Falisty sufit podwieszany w bistro Asia Cocos

  Pomysły na sufity podwieszane. Sufit podwieszany z perforowanej blachy aluminiowej

  Designerski projekt sufitu podwieszanego z blachy? Blacha aluminiowa MEVACO z ozdobną perforacją posłużyła jako tworzywo sufitu podwieszanego w barze Asia Cocos w designerskim outlecie, położonym w austriackim mieście Parndorf.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-10-16

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: