Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "sucha zabudowa"

 • Sucha zabudowa. Płyty gipsowo-włóknowe z krawędzią TB – zastosowanie i montaż

  materiał płatny

  Systemy suchej zabudowy to jedna z najbardziej sprawdzonych i niezawodnych technologii w budownictwie. Firma fermacell systemy suchej zabudowy wprowadziła płyty gipsowo-włóknowe z krawędzią frezowaną TB, które znacznie usprawniają montaż płyt gipsowych, jak i prace wykończeniowe.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-06-09

 • Zabudowa poddasza z wykorzystaniem płyt gipsowo-włóknowych fermacell

  Zabudowa poddasza płytami gipsowo-włóknowymi fermacell

  materiał płatny

  System suchej zabudowy z wykorzystaniem płyt gipsowo-włóknowych fermacell to kompleksowe rozwiązanie do adaptacji poddasza. Zabudowa poddasza w oparciu o system płyt gipsowo-włóknowych daje gwarancję szybkiego i estetycznego wykończenia poddasza z zachowaniem wysokich parametrów użytkowych.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-06-08

 • Systemy suchej zabudowy NIDA

  materiał płatny

  Siniat, dawniej Lafarge Gips, oferuje szereg systemów do zastosowania w suchej zabudowie takich jak ścianki działowe, okładziny ścienne, sufity podwieszane i okładziny sufitowe, poddasza oraz obudowy konstrukcji nośnych budynków i pionów instalacyjnych. Systemy NIDA to najwyższy standard wykonania, jakość oraz innowacyjność.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-03-24

 • Te systemy suchej zabudowy zasługują na wyróżnienie

  Sucha zabudowa umożliwia elastyczne kształtowanie powierzchni biurowej. Sprawdź, co proponuje Tuznajdziesz.pl.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-04-07

 • Właściwości płyt umożliwiają ich zastosowanie na elewacji budynku

  Megapan - płyty do wykańczania wnętrz i elewacji

  Megapan to płyty konstrukcyjne magnezytowe, które nadają się do stosowania zarówno wewnątrz budynku - suchej zabudowy, jak i na zewnątrz - jako płyty elewacyjne. Producentem tych uniwersalnych płyt jest firma DLH.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-02-02

 • Osiedle energooszczędnych domów jednorodzinnych - zbudowane przy użyciu systemów fermacell

  Płyty fermacell w budownictwie prefabrykowanym

  Przedszkole w Siemianowicach Śląskich to przykład nowoczesnego i zarazem energooszczędnego budownictwa, opartego na drewnianej technologii prefabrykowanej. Przegrody w tego typu konstrukcjach wykonane są najczęściej przy użyciu płyt gipsowo-włóknowych (w skrócie g-w) fermacell.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-11-28

 • Wykonanie sufitów podwieszanych i budowa ścian działowych. Jakie profile wykorzystać?

  Wszystkie profile do suchej zabudowy można podzielić ze względu na przeznaczenie: profile ścienne, profile sufitowe i profile ościeżnicowe UA, a także ze względu na rodzaj materiału, z jakiego są wykonane: profile stalowe i aluminiowe.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-10-29

 • Rockfon Tropic M

  Ceny materiałów budowlanych. W maju 2012 najbardziej podrożała sucha zabudowa

  I jest to tym bardziej ciekawe, że w kwietniu sucha zabudowa należała do grupy materiałów budowlanych, które najbardziej staniały. W maju największy wzrost cen wykazał także sprzęt budowlany...

  Ostatnia aktualizacja: 2012-06-12

 • Klej gipsowy GS-20

  Sucha zabudowa: adaptacja poddasza na pomieszczenia użytkowe

  We współczesnym budownictwie poddasze stało się jednym z najważniejszych elementów budynku. Niekonwencjonalna forma pomieszczeń (strychu) i związana z nimi estetyka wnętrza pozwala na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery. A tworzona jest ona w oparciu o nowoczesne technologie budowlane - system suchej zabudowy i wełnę mineralną.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-06-15

 • PSB: w październiku wyraźny spadek cen wyrobów stalowych (-11,6%)

  W październiku 2010 r., w porównaniu do poprzedniego miesiąca, wzrosły ceny suchej zabudowy (o 3,3%), izolacji wodochronnych (o 2,8%) oraz narzędzi i sprzętu budowlanego (o 0,4%). Równolegle mocno spadły ceny silikatów (-13%) i materiałów ściennych ceramicznych (-10,8%) oraz nieznacznie gazobetonów, izolacji termicznych i chemii budowlanej, a w 3 grupach ceny nie zmieniły się: pokrycia dachowe, drewno, stolarka otworowa.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-11-09

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: