Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "raporty"

 • Rynek powierzchni biurowych w Polsce - raport z katalogu Inwestycje Budowlane

  Sytuacja na rynku powierzchni biurowych w 2011 roku sprzyjała zawieraniu umów typu pre-let, które umożliwiały firmom wynegocjowanie lepszych warunków najmu, natomiast w przypadku deweloperów gwarantowały uruchomienie finansowania bankowego i rozpoczęcie realizacji projektów. Zgodnie z oczekiwaniami rynek nie odnotował znaczących zmian w całkowitych zasobach powierzchni biurowej. Przeczytaj więcej, pobierz raport z katalogu opracowany przez firmę Colliers International >>>

  Ostatnia aktualizacja: 2012-01-17

 • Rynek powierzchni handlowych w Polsce - raport z katalogu Inwestycje Budowlane

  W 2011 r. odnotowano poprawę sytuacji na rynku inwestycyjnym w Polsce, co przyniosło ostrożny optymizm i ożywienie również na rynku nieruchomości handlowych. Wzrastające zainteresowanie głównych graczy ogranicza się jednak do obiektów najlepszych w swoich kategoriach oraz tych przypadków, gdzie deweloperzy znacząco zrewidowali swoje oczekiwania finansowe. Przeczytaj więcej, pobierz raport z katalogu opracowany przez firmę Cushman & Wakefield >>>

  Ostatnia aktualizacja: 2012-01-17

 • Do obiektów zarządzanych przez firmę King Sturge należy Centrum Nauki Kopernik

  King Sturge: rok 2010 udany dla działu zarządzania nieruchomościami

  Rok 2010 był bardzo udany dla działu zarządzania nieruchomościami firmy King Sturge, podaje spółka w komunikacie. Obecnie w Polsce King Sturge zarządza 44 projektami dla klientów instytucjonalnych i prywatnych inwestorów.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-05-05

 • Nieruchomości komercyjne: ożywa Europa Środkowo-Wschodnia

  Rynek nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej znajduje się w fazie ożywienia, jednakże jego poziom jest zróżnicowany w zależności od miejsca. Chorwacja wykazuje znaczny wzrost ożywienia, Rumunia może okazać się w tym roku bardzo perspektywicznym rynkiem, a Węgry - wciąż niestabilne. W Polsce w 2011 r. zauważamy aktywność większą niż w okresie ostatnich dwóch lat.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-02-09

 • Ożywienie na rynku nieruchomości komercyjnych

  Według najnowszego raportu firmy DTZ – Property Times 2010, we wszystkich sektorach polskiego rynku nieruchomości komercyjnych widać ożywienie. Poprawiająca się kondycja polskiej gospodarki powoduje, że spadek koniunktury na rynku nieruchomości Polska ma już za sobą.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-01-31

 • Bezpośrednie inwestycje w sektorze nieruchomości handlowych w 2010 r. wyniosły ponad 20,6 mld euro

  ...co stanowi 68% wzrost w stosunku do roku 2009 (12,3 mld euro). Według Jones Lang LaSalle w IV kwartale sfinalizowano 150 transakcji, zwiększając wartość transakcyjną do 6,7 mld euro - prawie o 80% więcej w stosunku do III kwartału, najbardziej aktywnego okresu roku.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-01-27

 • Rynek mieszkaniowy w Polsce - w 2011 łatwiej nie będzie

  Sprzedaż mieszkań w ostatnim kwartale 2010 r. była najwyższa od trzech lat, a miniony rok był dla deweloperów okresem powrotu do normalności po kryzysowym roku 2009. Wyniki monitoringu rynku - przeprowadzonego przez REAS na koniec IV kwartału 2010 - wskazują na wyraźny wzrost oferty w większości miast, spowodowany nie tylko wprowadzeniem na rynek nowych inwestycji, ale także wznowieniem sprzedaży w projektach wstrzymanych z powodu kryzysu.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-01-24

 • 5 mld euro w nieruchomości

  Wartość inwestycji w nieruchomości komercyjne w Europie Środkowo-Wschodniej wyniosła w 2010 r. 5 mld euro, osiągając poziom 90% wyższy od odnotowanego w roku 2009 (2,6 mld) - podaje najnowszy raport firmy konsultingowej CB Richard Ellis (CBRE). Rok 2010 to rok przezwyciężania kryzysu, gdzie tylko w samym IV kwartale odnotowano ponad 30 transakcji inwestycyjnych w nieruchomości komercyjne o łącznej wartości przekraczającej 1,7 mld euro.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-01-13

 • To był słaby rok dla akcjonariuszy firm budowlanych i deweloperów

  Akcje ABM Solid okazały się najlepszą inwestycją w giełdowej branży budowlanej w 2010 r. Wśród deweloperów równych sobie nie miał Triton Development.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-01-05

 • Powierzchnie biurowe: jeszcze 120 000 mkw. do końca 2010 roku

  W III kwartale 2010 r. największą transakcją na rynku warszawskim była renegocjacja umowy najmu przez Pekao S.A. w Lipowy Office Park, zaledwie dwa lata po podpisaniu umowy. Na rynkach regionalnych: kontynuacja pozytywnych tendencji - wzrost aktywności najemców i deweloperów.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-12-21

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: