adb_popup_graphic

Nasz serwis jest całkowicie darmowy. Pokazujemy reklamy, żeby taki pozostał.

Wyłącz Adblock (lub podobny program) i przeglądaj portal bez ograniczeń.

Przypomnij mi później Odśwież stronę

Tag: "przetargi"

 • Nowe Centrum Chopinowskie powstało w miejscu XIX-wiecznej kamienicy Anasińskiego, najstarszego budynku w okolicy, który wyburzono pod tę inwestycję.

  Inwestycje publiczne, czyli Polska w budowie

  Polska już od kilku lat ma najwyższy w Europie wskaźnik inwestycji publicznych. Zdecydowaną większość projektów wybiera się w przetargach według kryterium najniższej ceny. A konkursy wciąż należą do rzadkości. Tak wygląda Polska w budowie - szybko, tanio i z przetargu.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-02-11

 • Procedury przetargowe w procesie inwestycyjnym przedsięwzięć budowlanych, czyli co inwestor powinien wiedzieć o przetargach

  Ważnym elementem każdego procesu inwestycyjnego są procedury przetargowe. Prawidłowo przeprowadzone procedury wyboru generalnego wykonawcy pomogą wyeliminować wiele ryzyk na etapie realizacji inwestycji.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-11-21

 • Poszukaj przetargu dla swojej firmy

  Firmy budowlane, usługowe i dostawcy martwią się, że zmniejsza się liczba ogłaszanych przetargów dla branży budowlanej. Nie jest tak źle. Wejdź do ogólnopolskiej bazy danych przetargów i znajdź zlecenie dla swojej firmy.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-07-17

 • Od lewej Marek Michałowski - prezes PZPB, Konrad Jaskóła - prezes zarządu Polimeksu-Mostostal, Piotr Chełkowski - prezes zarządu Pol-Aqua, prof. dr hab. Józef Olszyński - SGH i dr Joanna Głowacka - radca prawny

  Firmy budowlane po roku 2012. UZP i GDDKiA szykują zmiany

  Dobiegają końca inwestycje szykowane na EURO 2012. Firmy budowlane martwią się, że już teraz jest mniej ogłaszanych przetargów i będzie jeszcze gorzej. Co się stanie z dużym obecnie potencjałem firm budowlanych? Szykuje się fala zwolnień i upadłości? Sytuację i zagrożenia starali się oszacować uczestnicy konferencji PZPB.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-03-13

 • W roku 2011 rozstrzygniętych zostało 13 488 przetargów na drogi i mosty

  Przetargi na drogi i mosty w II półroczu 2011

  Przyzwyczailiśmy się już, że inwestycje w drogi i mosty to niemal codzienność. Czy rzeczywiście tyle buduje się w tym obszarze? Przetargi na tego rodzaju roboty są tego najlepszym dowodem, chociaż widać z nich tendencję spadkową. Wrzesień 2011 był miesiącem, od którego było coraz mniej rozstrzygniętych przetargów drogowo-mostowych. 

  Ostatnia aktualizacja: 2012-01-27

 • Galeria S - wizualizacja

  Przetargi na inwestycje budowlane: najwięcej ogłoszeń na jesieni

  Jak wynika z analizy przetargów na inwestycje budowlane (z wyłączeniem przetargów na drogi) ogłoszonych w drugiej połowie 2011 roku, inwestorzy większą aktywność wykazali pod koniec roku. W pierwszym półroczu ogłoszono 2198, zaś w drugim - 2712. Inwestycje drogowe nadal górą - w pierwszym półroczu ogłoszono prawie 6300 takich przetargów, wyniki za drugie półrocze poznamy wkrótce.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-01-13

 • Przetargi na budowę dróg i mostów w pierwszej połowie 2011 roku. Które firmy budowlane zdobyły najwięcej zamówień publicznych?

  W pierwszym półroczu 2011 roku rozstrzygnięto blisko 6300 przetargów na inwestycje drogowe. Prezentujemy podsumowanie wyników przetargów z branży drogowo-mostowej. Z danych wynika, że lider w kategorii ilości wygranych przetargów zgarnął aż 129 zamówień publicznych. Natomiast firma budowlana, która zdobyła najbardziej intratne przetargi wzbogaci się o ponad dwa miliardy.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-10-13

 • Branża budowlana – wzrost o 3,4% w 2011 roku i 1,5% w przyszłym

  Sektor budowlany w Polsce odnotowuje wzrost. Jednak już w przyszłym roku dynamika ma nieco spaść. Tak wynika z badania* “Budownictwo w Polsce - I połowa 2011 roku, przeprowadzonego przez firmę doradczą KPMG i CEEC Research**.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-04-21

 • Budownictwo drogowo-mostowe w pierwszym kwartale 2011 roku

  Instytut Inwestycyjno-Przetargowy pressinfo.pl wraz z Grupą Marketingową TAI przygotowały podsumowanie rozstrzygnięć przetargów drogowych pierwszych trzech miesięcy 2011 roku. Opracowano prawie 2500 wyników zamówień publicznych. W tym samym czasie w ubiegłym roku opublikowano mniej o 250 wyników przetargów.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-04-14

 • Awbud zmodernizuje kolejną oczyszczalnię ścieków

  Konsorcjum, w skład którego wchodzi Awbud, wygrało przetarg na modernizację oczyszczalni ścieków w Gliwicach. Wartość umowy to 40 mln zł brutto. Modernizacja Centralnej Oczyszczalni Ścieków, jest jednym z trzech zadań dużego projektu – II etapu modernizacji gospodarki wodno-ściekowej w Gliwicach.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-04-05

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: