Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "przetarg"

 • Rozbudowa "szesnastki" na Warmii i Mazurach

  Ogłoszono przetarg na wykonanie dokumentacji dla kolejnego odcinka drogi ekspresowej S16 na odcinku Borki Wielkie – Mrągowo wraz z obwodnicą Mrągowa. Oferty można składać do 13 września 2016.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-08-08

 • Budowlane przetargi w nowej odsłonie

  W gospodarce rynkowej liczy się każdy wygrany przetarg. W budownictwie ostatnio trudno o nowe intratne zlecenia, a najgorzej mają firmy małe, którym trudno konkurować z dużymi podmiotami. Ale nie wszystko stracone. W marcu konsorcjum europejskiego projektu PAPIRUS ma ogłosić kilka dużych międzynarodowych przetargów skierowanych m.in. do polskich producentów energooszczędnych materiałów budowlanych. Zamówienia mają dotyczyć czterech krajów UE, a w przetargach będą zapisy ułatwiające udział w nich MŚP. 

  Ostatnia aktualizacja: 2015-03-11

 • Dworzec PKP w Gliwicach - wizualizacja modernizacji

  Oferty na przebudowę dworca w Gliwicach otwarte

  Do ogłoszonego przez PKP SA przetargu na przebudowę dworca w Gliwicach zgłosiło się pięć firm. To kolejna inwestycja PKP w ramach programu unowocześniania polskich dworców. Roboty mają ruszyć jeszcze w tym roku.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-10-01

 • Widok na Brodnicę

  Obwodnicę Brodnicy wybuduje SKANSKA i SKANSKA?

  Aż 10 dużych konsorcjów i firm było zainteresowanych budową 1,5-kilometrowej obwodnicy Brodnicy. Różnica pomiędzy najtańszą i najdroższą ofertą wyniosła 12 000 000 zł. Ofertę z najkorzystniejszą, czyli z najniższą ceną złożyło konsorcjum firm SKANSKA SA (lider) i SKANSKA a.s.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-09-25

 • Obwodnica Brzozowa za prawie 72 mln zł

  Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie wybrał najkorzystniejszą ofertę na budowę obwodnicy Brzozowa. Pomiędzy najtańszą i najdroższą ofertą różnica wyniosła ponad 30 mln zł.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-09-04

 • Obecna i planowana sieć poaczen drowgowych w województwie zachodniopomorskim

  Będą nowe obwodnice w zachodniopomorskim

  Szczeciński oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad ogłosił przetarg na dwie obwodnice: Koszalina i Sianowa, natomiast postępowanie na budowę kolejnych dwóch obwodnic zachodniopomorskiego: Wałcza oraz Szczecinka prowadzi krakowski oddział GDDKiA. 

  Ostatnia aktualizacja: 2014-09-04

 • Droga ekspresowa S7 - wizualizacja węzła drogowego Elbląg Zachód 

  Przetarg na budowę S7 z Elbląga do Gdańska

  GDDKiA ogłosiła dwuetapowy przetarg na budowę 40-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S7, która zapewni połączenie Gdańska z Elblągiem. GDDKiA planuje, o ile przetarg przebiegnie bezproblemowo, że budowa drogi rozpocznie się na początku 2015 roku i potrwa trzy lata.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-08-29

 • Południowa Obwodnica Warszawy od węzła Puławska do węzła Lubelska będzie miec długość 18,5 km

  Trwa przetarg na Południową Obwodnicę Warszawy

  Aż 22 firmy i konsorcja zostały zaproszone przez GDDKiA do złożenia ofert na ostatni odcinek Południowej Obwodnicy Warszawy. Dopiero na początku 2015 roku dowiemy się, kto zaprojektuje i wybuduje 18,5 km warszwskiego odcinka drogi ekspresowej S2.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-08-18

 • Przedsięwzięcie ma połączyć funkcje publiczną – dworzec kolejowy Warszawa Główna i komercyjną – mieszkania, biura, handel i usługi, kultura i rozrywka oraz parkingi

  Dworzec Warszawa Główna: zmiana terminów w przetargu

  PKP szuka inwestorów- deweloperów, którzy są zainteresowani zagospodarowania nieruchomości byłego dworca Warszawa Główna Osobowa. Z powodu dużego zainteresowania PKP przesunęła o dwa tygodnie termin składania ofert przez deweloperów – tzw. Odpowiedzi na Zaproszenie.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-07-15

 • Chcesz wygrać przetarg? Powiemy ci jak to zrobić.

  Nie zawsze musi wygrać najtańszy wykonawca. To od jakości oferty przetargowej, informacji w niej zawartych oraz od umiejętnego wykorzystania przepisów Prawa zamówień publicznych, zależy czy wygrasz przetarg na roboty budowlane. Zapraszamy na szkolenie 25 czerwca.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-06-13

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: