Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "pracuj.pl"

 • Coraz więcej ofert pracy dla inżynierów budownictwa

  Nie oficjalne wskaźniki czy komunikaty, ale ruch na rynku pracy najlepiej opisuje sytuację w danej branży. Zgodnie z tą tezą, budownictwo dźwiga się ze stagnacji. Świadczy o tym znaczący wzrost liczby ofert pracy dla osób związanych z budownictwem, a o prawie 20% wzrosło zainteresowanie pracodawców inżynierami budownictwa.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-15

 • Budowa Outlet Center Factory Warszawa Ursus. Jeden z dwóch dźwigów na placu budowy galerii (fot. z 24 listopada 2014)

  Więcej pracy w budownictwie?

  Od początku tego roku systematycznie rośnie koniunktura w budownictwie i z poziomu minus 17 w styczniu zbliża się do zera. Taka dynamika koniunktury wskazuje, że firmy budowlane bardziej optymistycznie oceniają sytuację na rynku, swoją sytuację również. Czy to przekłada się na rynek pracy? Wszystko wskazuje, że tak...     

  Ostatnia aktualizacja: 2015-04-27

 • Inżynier do zatrudnienia od zaraz?

  Pisaliśmy niedawno, że w 2014 przybyło ofert pracy w budownictwie, szczególnie dla inżynierów z określonymi specjalnościami. Serwis Pracuj.pl poczynił kolejne analizy, jak sytuacja rozwija się w roku 2015. Inżynierowie budownictwa w dalszym ciągu poszukiwani...

  Ostatnia aktualizacja: 2015-03-12

 • Na rynku pracy najbardziej poszukiwany inżynier budownictwa i kierownik budowy

  Większa niż w roku 2013 liczba ofert pracy w budownictwie i nieruchomościach, które zostały w roku ubiegłym opublikowane w internecie, świadczy o ożywieniu, bądź przynajmniej zwiastuje takie oczekiwanie. Tylko w serwisie Pracuj.pl w roku 2014 ukazało się ponad 25 tys. ogłoszeń o pracę, czyli o prawie 14% więcej niż rok wcześniej. 

  Ostatnia aktualizacja: 2015-01-29

 • Więcej wiedzy dla inżynierów

  W 2014 więcej ofert do pracy w budownictwie

  Potrzebujący szukają pracy na różne sposoby, ale najpopularniejszym z nich jest dzisiaj internet. Internetowe serwisy z ofertami pracy są przy tym dobrym źródłem na badanie koniunktury na rynku pracy. Dla serwisu Pracuj.pl  rok 2014 był rekordowy pod względem liczby zamieszczonych tam ofert pracy. 

  Ostatnia aktualizacja: 2015-01-14

 • Mieszadło FPM-1600

  Gdzie szukać pracy w budownictwie za granicą?

  W Polsce pracę w budownictwie najszybciej znajdzie wysoko wykwalifikowany specjalista. Dla pozostałych jest nieco mniej ofert pracy. Według danych zbieranych przez GUS, ponad 20% firm budowlanych zamierza szukać kontraktów za granicą, by uzupełniać swoje portfele zamówień. Pracy za granicą mogą też szukać indywidualnie pracownicy z sektora budowlanego, są dla nich oferty...

  Ostatnia aktualizacja: 2014-09-22

 • Na rynku pracy lepiej niż w 2013. Budownictwo nie w czołówce

  Od 2014 roku zaczęło przybywać ofert pracy. Niestety, nawet tutaj nie widać sygnałów koniunktury w budownictwie, ale oby wróciły czasy, gdy dla pracowników budownictwa było największe zapotrzebowanie. Gospodarka jak widać rozwija się dynamiczniej w innych sektorach. 

  Ostatnia aktualizacja: 2014-07-09

 • Coraz mniej ofert do pracy w budownictwie

  Budownictwo już w połowie roku 2012 przestało być branżą, która wciąż poszukiwała ludzi do pracy. To zresztą było zapowiadane przez pracodawców, że zakończenie inwestycji na EURO będzie również oznaczać ograniczenia w zatrudnieniu firm. I tak się stało. Firmy budowlane zwalniają ludzi, a liczba nowych ofert pracy drastycznie spadła, a dotyczy do przede wszystkim inżynierów budownictwa.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-04-22

 • A może praca w nadzorze budowlanym?

  Rynek pracy nie potrzebuje budowlańców

  Jeszcze w 2011 roku ofert pracy na stanowiska związane z budownictwem było sporo, nie mówiąc jakie zapotrzebowanie miały firmy budowlane jeszcze wcześniej. Rok 2012 wyraźnie pokazał, że w najbliższym czasie budownictwo nie będzie branżą rozwojową.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-01-17

 • W budownictwie spada zapotrzebowanie na inżyniera

  Od dawna inżynierowie byli grupą zawodową, na którą zawsze było zapotrzebowanie. Co prawda inżynierowie są potrzebni w różnych dziedzinach, ale ci związani z budownictwem właściwie nie musieli martwić się o zatrudnienie. Jednak spowolnienie inwestycji i coraz mniejszy front robót zaowocowały zmniejszeniem się ofert pracy dla inżynierów z branży budowanej.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-08-23

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: