Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "płyty sufitowe"

 • Nowa linia produkcyjna sufitów podwieszanych Armstronga w fabryce w Pontarlier

  Więcej sufitów podwieszanych Armstronga

  Armstrong, producent akustycznych sufitów podwieszanych, uruchomił nową linię produkcyjną w fabryce w Pontarlier, we Francji. To chociażby oznacza, że do Polski sufity podwieszane Armstronga będą docierać szybciej od momentu zamówienia.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-04-11

 • Sufit podwieszany TechZone zintegrowany z instalacjami technicznymi

  TechZone - system sufitowy zintegrowany z instalacjami technicznymi

  Armstrong proponuje system sufitu podwieszanego TechZone, który znacznie ułatwia projektowanie i montaż instalacji technicznych. Płyty sufitowe porządkują elementy oświetlenia, dyfuzory powietrza, jak i inne elementy techniczne.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-10-26

 • Akustyczny sufit podwieszany TechStyle® Islands skutecznie eliminuje pogłos w przestrzeni biurowej

  System akustycznych wysp sufitowych TechStyle® Islands

  Skuteczna absorpcja dźwięku w pomieszczeniach o długim czasie pogłosu - to główna zaleta najnowszego rozwiązania systemowego firmy Hunter Douglas. Akustyczny sufit podwieszany TechStyle® Islands tworzą płyty sufitowe z włókna szklanego zamontowane do tłoczonych profili aluminiowych po obwodzie wysp sufitowych.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-10-15

 • Zastosowanie płyt sufitowych o właściwościach pochłaniania dźwięku w sali konferencyjnej

  Akustyka pomieszczeń - panele sufitowe Ecophon Solo Baffle

  Ecophon Solo Baffle to wykonane z wełny szklanej płyty sufitowe o właściwościach dźwiękochłonnych. Sufitowe panele akustyczne są polecanym rozwiązaniem do pomieszczeń, w których wymagana jest poprawa akustyki przy zachowaniu pierwotnej wysokości pomieszczenia oraz w przypadku, gdy montaż sufitu podwieszanego na całej powierzchni od ściany do ściany nie jest możliwy. Płyty akustyczne Ecophon sprawdzają się również w budynkach wykorzystujących technologię stropów termoaktywnych TABS (Thermally Activated Building System).

  Ostatnia aktualizacja: 2015-07-15

 • Panele sufitowe XLnt

  XLnt - panele sufitowe o właściwościach akustycznych z systemem swing-down

  Hunter Douglas wprowadził kompozytowe panele sufitowe XLnt z systemem swing-down. Płyty sufitowe mają strukturę aluminiowego plastra miodu, stąd ich właściwość - wyjątkowa sztywność materiału.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-03-24

 • Oryginalny projekt sufitu podwieszanego w żywych, odważnych kolorach

  Rockfon Color-all Special - sufity akustyczne we wszystkich kolorach palety NCS

  Rockfon wprowadza rozwiązanie Rockfon Color-all Special. Akustyczne płyty sufitowe dostępne są teraz w pełnej palecie NCS, czyli w 1950 kolorach. Dodatkowo, każdy z kolorów płyty sufitowej można zamówić w wersji matowej lub z połyskiem. Tak bogata oferta kolorystyczna daje nieograniczone możliwości projektowania akustycznych sufitów podwieszanych.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-11-19

 • Monolityczny podwieszany sufit akustyczny. Przykład zastosowania płyt sufitowych Mono Acoustic E w hotelu Best Western w Vannes

  Rockfon Mono - sufit akustyczny w nowej wersji

  Akustyczny sufit podwieszany Mono Acoustic E firmy Rockfon wyróżniają zalety typowe dla sufitów podwieszanych - dobre właściwości akustyczne, wysoki stopień ochrony przeciwpożarowej i możliwość ukrycia wszelkiego rodzaju instalacji technicznych. Jednak dzięki specjalnemu systemowi montażu płyt sufitowych (Rockfon System T35 Monolithic) oraz wykończniu (tynk maszynowy Mono Ready Mix) akustyczny sufit podwieszany wygląda jak tradycyjny - ma jednolitą, gładką powierzchnię.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-10-06

 • W nowym systemie panele sufitowe montuje się na tzw. kliknęcie

  System montażu sufitu podwieszanego typu "klik" - nowość Rockfon

  Chicago Metallic T24 Click 2890 to system montażu sufitów podwieszanych wprowadzony przez Rockfon. Zalety nowego produktu to szybki montaż sufitu podwieszanego na tzw. klik, równie szybki demontaż oraz stabilna konstrukcja sufitu podwieszanego.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-05-20

 • Przestrzeń biurowa z wykorzystaniem sufitu podwieszanego z krawędzią Z

  Sufit podwieszany akustyczny - nowość Rockfon

  Rockfon rozszerza ofertę sufitów podwieszanych akustycznych z linii Sonar i Tropic. Producent sufitów podwieszanych proponuje płyty sufitowe z krawędzią Z, przeznaczone do montażu w niewidocznym systemie konstrukcji nośnej. Dwa równoległe boki płyty sufitowej są od siebie minimalnie odsunięte, co daje ciekawy efekt wizualny.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-01-22

 • Nowoczesne biuro. Sufit podwieszany z paneli o krawędzi A

  Sufity podwieszane. Rodzaje sufitów podwieszanych i zastosowanie

  Na rynku dostępny jest szeroki wybór sufitów podwieszanych. Panele sufitowe różnią się przede wszystkim rodzajem krawędzi, który warunkuje sposób montażu, a ten z kolei wpływa na efekt wizualny wykończonego sufitu. Jakie są zatem typy krawędzi sufitów podwieszanych i jakie mają zastosowanie?

  Ostatnia aktualizacja: 2013-10-30

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: