Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "płyty gipsowo-kartonowe"

 • Spoinowanie płyt g-k rozpoczynamy od wypełnienia spoin specjalną masą, używając szpachelki

  Spoinowanie płyt gipsowo-kartonowych

  materiał płatny

  Sucha zabudowa z wykorzystaniem płyt gipspwo-kartonowych to popularny sposób na wykończenie wnętrz. Aby spoiny między poszczególnymi płytami g-k były niewidoczne, nie powstawały na nich rysy czy peknięcia, wymagają odpowiedniego zaszpachlowania. Do szpachlowania płyt gipsowych należy używać specjalistycznych produktów, przeznaczonych właśnie do spoinowania płyt gipsowo-kartonowych, gwarantujących trwałe i estetyczne wykończenie powierzchni ścian.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-07-24

 • Gotowa masa szpachlowa do spoinowania i szpachlowania: płyty gipsowo-kartonowe i ściany idealnie wykończone

  materiał płatny

  Uniwersalna, dolomitowa masa szpachlowa przeznaczona jest do spoinowania połączeń płyt gipsowo-kartonowych oraz ręcznego lub maszynowego szpachlowania powierzchni ścian i sufitów. Masa szpachlowa PRO stosowana jest też w budownictwie do poprawy izolacyjności akustycznej ścianek działowych.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-08-08

 • Systemy suchej zabudowy NIDA

  materiał płatny

  Siniat, dawniej Lafarge Gips, oferuje szereg systemów do zastosowania w suchej zabudowie takich jak ścianki działowe, okładziny ścienne, sufity podwieszane i okładziny sufitowe, poddasza oraz obudowy konstrukcji nośnych budynków i pionów instalacyjnych. Systemy NIDA to najwyższy standard wykonania, jakość oraz innowacyjność.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-03-24

 • Gipsy i akcesoria do prac wykończeniowych

  materiał płatny

  Mieszanki gipsowe i kleje gipsowe marki NIDA są produktami o ugruntowanej renomie na naszym rynku. Polityką Siniat jest dostarczanie produktów opracowanych dokładnie według wymagań i oczekiwań Wykonawców w danym kraju czy regionie geograficznym. Dziękujmy za zaufanie, jakim Państwo nas darzycie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta w pełni odzwierciedlała potrzeby zarówno Wykonawców, jak i Klientów ostatecznych.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-03-24

 • Akustyka w systemach suchej zabudowy wnętrz: płyty gipsowo-kartonowe

  materiał płatny

  Płyty gipsowo-kartonowe mają bardzo szerokie zastosowanie w różnego rodzajach konstrukcji wewnątrzlokalowych. Ze względu na bardzo duże zróżnicowanie wymagań w stosunku do parametrów akustycznych, którymi powinny charakteryzować się te konstrukcje, stosuje się odpowiednie rozwiązania z wykorzystaniem różnych rodzajów płyt g-k oraz różne rozwiązania konstrukcyjne.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-03-24

 • fotogaleria
  Zastosowanie płyt g-k o właściwościach akustycznych sprawdza się m.in. w aulach wykładowych. Politechnika Rzeszowska

  NIDA Sonic. Płyty gipsowe o właściwościach akustycznych

  Płyty gipsowo-kartonowe NIDA Sonic to perforowane płyty akustyczne. Wyróżnia je dźwiękochłonność. Płyty gipsowe poprawiają jakość dźwięku i jednocześnie redukują zjawisko pogłosu.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-01-28

 • Powietrze bez formaldehydu. Aktywne płyty gipsowo-kartonowe Activ'Air® na sufity i ściany

  Activ'Air® to płyty gipsowo-kartonowe, które mają zdolność usuwania formaldehydu z powietrza i przekształcania go w obojętny, trwały związek. Badania potwierdziły skuteczność działania produktów Activ'Air® Rigips. Dzięki ich zastosowaniu stężenie formaldehydu w pomieszczeniu można zmniejszyć nawet o 70%. Formaldehyd to jeden z najgroźniejszych, a zarazem najczęściej występujących związków organicznych. Ta groźna, bezwonna substancja, uznana przez Światową Organizację Zdrowia za rakotwórczą, jest niestety często obecna w powietrzu. Emitują ją materiały budowlane, meble z płyt wiórowych, wykładziny podłogowe, farby i lakiery, różne środki chemiczne, a nawet czasopisma.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-01-08

 • Płyty gipsowo-kartonowe NIDA RTG stosuje się na ścianach i sufitach np. w pomieszczeniach z aparaturą rentgenowską

  Płyty gipsowo-kartonowe z powłoką ołowianą NIDA RTG: skuteczna ochrona pomieszczeń przed promieniowaniem rtg

  Płyty gipsowo-kartonowe z powłoką ołowianą NIDA RTG nadają się do zabezpieczania pomieszczeń z urządzeniami emitującymi promienie rentgenowskie i promienie gamma. Płyty gk NIDA RTG zastosowane na ścianach i stropach na przykład w pracowniach rentgenowskich w szpitalach zatrzymują promieniowanie rtg do sąsiadujących sal.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-08-08

 • Twarde i odporne płyty gipsowo-kartonowe

  Rigips wprowadził na polski rynek płyty gipsowo-kartonowe w systemie ścian hybrydowych, które dobrze sprawdzają się jako ochrona przeciwpożarowa. Ściany hybrydowe mają dwuwarstwowe i mieszane opłytowanie.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-12-02

 • Zabezpieczenie przeciwpożarowe ścian

  Ochrona przeciwpożarowa domu jest na tyle złożonym przedsięwzięciem, że o takim zabezpieczeniu przed pożarem pomyśleć już na etapie projektowania, budowy lub remontu zarówno domu jak i mieszkania, stosując ogniochronne materiały.

  Ostatnia aktualizacja: 2009-07-06

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: