Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "płyty g-k"

 • Systemy suchej zabudowy NIDA

  materiał płatny

  Siniat, dawniej Lafarge Gips, oferuje szereg systemów do zastosowania w suchej zabudowie takich jak ścianki działowe, okładziny ścienne, sufity podwieszane i okładziny sufitowe, poddasza oraz obudowy konstrukcji nośnych budynków i pionów instalacyjnych. Systemy NIDA to najwyższy standard wykonania, jakość oraz innowacyjność.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-03-24

 • Gipsy i akcesoria do prac wykończeniowych

  materiał płatny

  Mieszanki gipsowe i kleje gipsowe marki NIDA są produktami o ugruntowanej renomie na naszym rynku. Polityką Siniat jest dostarczanie produktów opracowanych dokładnie według wymagań i oczekiwań Wykonawców w danym kraju czy regionie geograficznym. Dziękujmy za zaufanie, jakim Państwo nas darzycie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta w pełni odzwierciedlała potrzeby zarówno Wykonawców, jak i Klientów ostatecznych.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-03-24

 • Zdj. 1. Wieszak do poddaszy zastępowany jest elementem wyciętym z profilu NIDA MFC2330

  Metalowe konstrukcje sufitów: angielski system profili metalowych NIDA MF

  materiał płatny

  Rynek budowlany mimo pewnego spowolnienia na rynku nie przestaje się rozwijać. Wręcz przeciwnie, ogromna konkurencja wpływa na wprowadzanie coraz ciekawszych i bardziej efektywnych w stosowaniu innowacji. Jednym z nich jest system profili metalowych NIDA MF.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-03-24

 • fotogaleria
  Zastosowanie płyt g-k o właściwościach akustycznych sprawdza się m.in. w aulach wykładowych. Politechnika Rzeszowska

  NIDA Sonic. Płyty gipsowe o właściwościach akustycznych

  Płyty gipsowo-kartonowe NIDA Sonic to perforowane płyty akustyczne. Wyróżnia je dźwiękochłonność. Płyty gipsowe poprawiają jakość dźwięku i jednocześnie redukują zjawisko pogłosu.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-01-28

 • Powietrze bez formaldehydu. Aktywne płyty gipsowo-kartonowe Activ'Air® na sufity i ściany

  Activ'Air® to płyty gipsowo-kartonowe, które mają zdolność usuwania formaldehydu z powietrza i przekształcania go w obojętny, trwały związek. Badania potwierdziły skuteczność działania produktów Activ'Air® Rigips. Dzięki ich zastosowaniu stężenie formaldehydu w pomieszczeniu można zmniejszyć nawet o 70%. Formaldehyd to jeden z najgroźniejszych, a zarazem najczęściej występujących związków organicznych. Ta groźna, bezwonna substancja, uznana przez Światową Organizację Zdrowia za rakotwórczą, jest niestety często obecna w powietrzu. Emitują ją materiały budowlane, meble z płyt wiórowych, wykładziny podłogowe, farby i lakiery, różne środki chemiczne, a nawet czasopisma.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-01-08

 • O izolacyjności suchej zabudowy

  Polskie Stowarzyszenie Gipsu zaprasza 17 kwietnia - w ramach Ogólnopolskich Targów Budowlanych MUREXPO 2009 (Warszawa, Torwar) - na konferencję branżową poświęconą izolacyjności akustycznej i przeciwogniowej w systemach suchej zabudowy.

  Ostatnia aktualizacja: 2009-04-14

 • Sufity podwieszane i aranżacja oświetlenia

  Stosowane od dawna w architekturze biurowej sufity podwieszane, są coraz częściej spotykane w domach jednorodzinnych oraz mieszkaniach. Dzięki najnowszym technologiom szereg barier w projektowaniu sufitów zostało przełamanych.

  Ostatnia aktualizacja: 2009-03-16

 • Tynki gipsowe są uważane za rewolucyjne rozwiązanie w wykańczaniu wewnętrznym powierzchni ścian i sufitów. W praktyce mogą być stosowane wszędzie - poza pomieszczeniami, które określa się jako ewidentnie mokre

  Technologie gipsowe

  Wykonanie 100 m2 tynku gipsowego zajmuje tylko 43 godziny, natomiast wykonanie 100 m2 tynku tradycyjnego - 95 godzin. Obecnie koszt 1 m2 tynku gipsowego - maszynowego na ścianie czy na suficie zrównał się w Polsce z kosztem tynków cementowo-wapiennych wykonywanych ręcznie wraz ze szpachlowaniem.

  Ostatnia aktualizacja: 2008-12-08

 • Spoinowanie płyt gipsowo-kartonowych

  Spoinowanie jest jednym z najważniejszych etapów mocowania płyt gipsowo-kartonowych. Ich właściwe zamontowanie oraz odpowiedni dobór materiałów gwarantują bezusterkowe użytkowanie pomieszczeń.

  Ostatnia aktualizacja: 2008-10-16

 • Zastosowanie płyt g-k w łazienkach

  Łazienka, nawet w mieszkaniach o małej powierzchni, powinna być ładna i funkcjonalna. W dobie nowoczesnych rozwiązań stylistycznych krany i natryski stały się piękne i oszczędzające wodę. Wanny przybrały wyrafinowane, niespotykane dotąd kształty. Ściany, będące tłem dla nich, w połączeniu z nieograniczonym wzornictwem okładzin ceramicznych także wpływają na estetykę łazienki.

  Ostatnia aktualizacja: 2008-10-15

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: