Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "okna"

 • Nabycie przez VEKA AG spółki GEALAN dobrym posunięciem

  VEKA AG - producent profili do okien i drzwi, wziął udział w najważniejszych targach branży „fensterbau/ frontale 2014“ w Norymberdze, gdzie zaprezentował swoje nowe wyroby i rozwiązania, przekonał się też, co klienci myślą o przejęciu przez spółkę firmy GEALAN.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-05-12

 • Koszt budowy domu: czy warto zainwestować w superenergooszczędne okna?

  Nawet producenci stolarki otworowej przyznają, że kupowanie superenergooszczędnych okien nie ma ekonomicznego uzasadnienia, bo oszczędności na ogrzewaniu nie zrekompensują wyższego kosztu budowy domu. Potwierdzają to wyliczenia Jerzego Żurawskiego z Dolnośląskiej Agencji Energii i Środowiska.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-02

 • Wystarczy obniżania współczynnika przenikania ciepła dla okien i drzwi

  Podczas ósmego Kongresu Stolarki Polskiej debatowano czy należy jeszcze bardziej obniżyć w warunkach technicznych współczynnik przenikania ciepła wymagany dla stolarki otworowej. Przeprowadzone wśród uczestników kongresu głosowanie oraz przeprowadzona wcześniej wśród przedsiębiorców ankieta wykazały, że środowisko jest za utrzymaniem status quo w tej kwestii

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-26

 • Kongres Stolarki Polskiej i akcja „Chcemy uczciwego budownictwa″

  Podczas tegorocznego, ósmego już Kongresu Stolarki Polskiej była również mowa o akcji „Chcemy uczciwego budownictwa″.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-25

 • VIII Kongres Stolarki Polskiej

  Tegoroczny, ósmy już, Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się 25-26 maja 2017 w Toruniu. To nie tylko największe, ale przede wszystkim najważniejsze spotkanie polskiej branży stolarki budowlanej. Organizatorem tego wydarzenia jest Związek Polskie Okna i Drzwi (POiD).

  Ostatnia aktualizacja: 2017-04-28

 • Profile pvc docina się na odpowiednie wymiary i montuje się z nich ramę okna. Montaż uszczelek może odbywać się na etapie ekstruzji lub być wykonany ręcznie. Uszczelki osadzane ręcznie są miękkie, dzięki temu przy dużych oszkleniach narażonych na większe obciążenia nie ma niebezpieczeństwa pęknięcia szyby

  Rośnie produkcja okien

  Trwa dobra passa producentów okien. Z roku na rok wzrasta liczba produkowanych w Polsce okien, co oznacza, że jest popyt. Co ciekawe, najlepiej się mają wyroby o najwyższych parametrach świadczących o energooszczędności.  

  Ostatnia aktualizacja: 2016-05-18

 • VII Kongres Stolarki Polskiej

  Organizatorem Kongresów Stolarki Polskiej jest Związek Polskie Okna i Drzwi (PoiD). Już wkrótce – 19 maja 2016 – odbędzie się już siódma edycja tego branżowego wydarzenia. W tym roku będzie miało ono szczególną oprawę, gdyż kongresowi będą towarzyszyć obchody 20-lecia organizacji branży stolarki budowlanej.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-04-15

 • Salon okienny w Dąbrowie Górniczej

  Nowoczesna sprzedaż nowoczesnych okien

  Oferta handlowa Dąbrowy Górniczej wzbogaciła się o nowoczesny salon okienny. Placówka jest współtworzona przez firmę Całka z Dąbrowy Górniczej - generalnego dystrybutora produktów Prime, Encore, Ovlo i Skylight oraz firmę  DOBROPLAST, specjalizującej się w produkcji okien PVC.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-11-16

 • Dobroplas szkoli swoich dystrybutorów

  Dobroplast szkoli dystrybutorów okien

  Na rynku okien jest duża konkurencja, dlatego ważnym jego ogniwem jest profesjonalna sieć sprzedaży. To oznacza, że klient, nie musi znać się na materiałach budowlanych, ale ma oczekiwania i pytania, na które musi mu odpowiedzieć sprzedawca. Jeżeli go zadowoli i wzbudzi zaufanie, klient zapewne dokona zakupu i będzie z niego zadowolony. Mało kto rodzi się z umiejętnością skutecznej sprzedaży, inni muszą się tego uczyć. Tym ostatnim chce pomagać firma Dobroplast.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-11-09

 • Liderzy Rynku Stolarki 2015

  Już po raz ósmy opublikowano wyniki badania, które firmy osiągają najlepsze wyniki sprzedaży na rynku stolarki. Autorem zestawienia, na zlecenie miesięcznika „Forum Branżowe”, jest Centrum Analiz Branżowych. Tytuły Liderów Rynku Stolarki 2015 przyznano w 19 kategoriach. 

  Ostatnia aktualizacja: 2015-10-23

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: