Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "okładziny ścienne"

 • W pawilonie ekspozycyjnym Kliniki Betonu w warszawskim Soho Factory zaprezentowano możliwości kształtowania przestrzeni za pomocą betonu architektonicznego. Ekspozycję uzupełniają rzeźbiarskie suknie młodej projektantki Izabeli Tomczak

  Beton architektoniczny "szyty na miarę". Otwarcie Kliniki Betonu w warszawskim Soho Factory

  materiał płatny

  12 czerwca 2014 w warszawskim Soho Factory otwarto Klinikę Betonu - pawilon ekspozycyjny, w którym prezentowane są możliwości kształtowania przestrzeni za pomocą betonu architektonicznego. Fotobeton, beton barwiony w masie, trójwymiarowe płyty ścienne oraz obiekty 3D, to tylko niektóre z możliwości nowego producenta betonu

  Ostatnia aktualizacja: 2014-06-16

 • Systemy suchej zabudowy NIDA

  materiał płatny

  Siniat, dawniej Lafarge Gips, oferuje szereg systemów do zastosowania w suchej zabudowie takich jak ścianki działowe, okładziny ścienne, sufity podwieszane i okładziny sufitowe, poddasza oraz obudowy konstrukcji nośnych budynków i pionów instalacyjnych. Systemy NIDA to najwyższy standard wykonania, jakość oraz innowacyjność.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-03-24

 • NIDA Hydro: płyty gipsowe do stosowania na zewnątrz budynku na elewacje i podbitki dachowe

  materiał płatny

  W poprzednim artykule przybliżyliśmy zastosowanie płyty gipsowej NIDA Hydro w pomieszczeniach mokrych i wilgotnych. Płyty gipsowe NIDA Hydro to także pierwsze płyty gipsowe, które można stosować na elewacje budynków jako okładziny ścienne lub podbitki dachowe.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-03-24

 • fotogaleria
  Kamień dekoracyjny typu Venezia

  Okładziny ścienne. Wykończenie ścian płytkami kamiennymi

  Wykończenie ścian i elewacji jest często najważniejszym elementem dekoracyjnym wnętrz i budynków. Na okładziny ścienne znakomicie nadaje się kamień dekoracyjny. Na rynku jest obecnie duży wybór płytek kamiennych, dzięki którym można osiągnąć oryginalne efekty.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-08-22

 • Okładzina ścienna Altro Whiterock

  Okładziny na ściany. Altro Whiterock™ - okładzina ścienna w najwyższym standardzie higieny

  Z okładziną ścienną Altro Whiterock™ utrzymanie higieny w szpitalu, przychodni czy hali produkującej żywność jest o wiele prostsze. Gładka i odporna na zarysowania powierzchnia okładziny ogranicza rozwój pleśni, bakterii i innych drobnoustrojów.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-09-10

 • Panele ścienne wykończone drewnem

  Panele ścienne Selva Mural wykonane są z 20 mm warstwy skalnej wełny mineralnej. Ich przednia strona wykończona jest  perforowaną płytą drewnianą. Takie okładziny ścienne kształtują optymalny komfort akustyczny, dlatego nadają się zarówno do niewielkich pomieszczeń (sale spotkań, salony, poczekalnie, biura), jak i w większych, bardziej ruchliwych (audytoria, lotniska, hole, obiekty handlowe itp).

  Ostatnia aktualizacja: 2010-07-05

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: