Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "ogrzewanie podłogowe"

 • System grzejników podtynkowych 3THERMO

  Hybrydowe ogrzewanie ścienne. System grzejników podtynkowych 3THERMO

  materiał płatny

  Ogrzewanie ścienne jest jednym z wariantów ogrzewania płaszczyznowego. Takie instalacje grzewcze mają kilka zalet, m.in. brak grzejników, ekonomiczne i komfortowe dla użytkowników ogrzewanie pomieszczeń. Dotychczas najpopularniejsze jest ogrzewanie podłogowe wodne lub elektryczne, warto jednak porównać je z nowszym systemem hybrydowego ogrzewania ściennego.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-07-05

 • Systemy grzewcze. Nowości Heimeier: zawory termostatyczne i ogrzewanie podłogowe

  materiał płatny

  Nowe produkty do systemów grzewczych wprowadzone do sprzedaży pod marką Heimeier to zawór termostatyczny z bardzo niskim poziomem hałasu, rozdzielacz ogrzewania podłogowego z innowacyjną wkładką regulacyjną oraz zestaw termostatyczny do grzejników łazienkowych.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-07-12

 • Montaż ogrzewania podłogowego. Układanie elektrycznych mat grzewczych w podłogach z wykończeniem ceramicznym

  materiał płatny

  Elektryczne maty grzejne firmy Luxbud mogą być stosowane do dogrzewania podłóg (tzw. komfort ciepłej podłogi w łazienkach, kuchniach, itp.) lub jako podstawowa instalacja grzewcza w pomieszczeniu. Montaż maty podłogowej może wykonać glazurnik, natomiast podłączenie maty grzewczej i termostatu do instalacji elektrycznej musi wykonać elektryk.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-05-20

 • W systemie ogrzewana podłogowego Raychem podłoga drewniana może być układana bezpośrednio na płytach Raychem T2Reflecta

  Jak wykonać ogrzewanie podłogowe. Ogrzewanie podłogowe do podłóg drewnianych i laminowanych

  materiał płatny

  System ogrzewania podłogowego Raychem T2Red z płytami Raychem T2Reflecta sprawdzi się we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych i pod podłogą drewnianą, panelami, wykładziną dywanową, terakotą i kamieniem. Film przedstawia instrukcję wykonania ogrzewania podłogowego krok po kroku

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-31

 • Ułożenie maty Raychem T2QuickNet na płytach izolacyjnych Isolecta tzrykrotnie zmniejsza czas nagrzewania systemu ogrzewania podłogowego

  Jak wykonać ogrzewanie podłogowe przy renowacjach. Maty grzejne do ogrzewania podłogowego

  materiał płatny

  Samoprzylepna mata grzejna Raychem T2QuickNet przeznaczona jest do bezpośredniego montażu pod płytkami ceramicznymi lub kamieniem naturalnym. Ułożona na płytach izolacyjnych Isolecta daje oszczędność energii do 65%. Film przedstawia wykonanie ogrzewania podłogowego z wykorzystaniem maty Raychem T2QuickNet.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-31

 • Przewód grzewczy do ogrzewania podłogowego Raychem T2Blue może być układany bezpośrednio w jastrychu, wylewce samopoziomującej i betonie

  Ogrzewanie podłogowe w pomieszczeniach o skomplikowanych kształtach

  materiał płatny

  Przewód do ogrzewania podłogowego Raychem T2Blue sprawdza się w pomieszczeniach o skomplikowanych kształtach. Podczas renowacji przewody Raychem T2Blue mogą być układane na wszystkich typowych i stabilnych podlożach. Film przedstawia jak wykonać ogrzewanie podłogowe z wykorzystaniem przewodu Raychem T2Blue i płyt izolacyjnych Isolecta.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-31

 • Ogrzewanie podłogowe Raychem T2Red sprawdza się przy renowacji (mniejsza wysokość przegrody, słabsza izolacja podłoża, różne typy podłoża) - schemat po lewej, oraz w nowych konstrukcjach (grubość wylewki 50 mm, przewód zainstalowany w wylewce) - schemat po prawej.

  Samoregulujący system ogrzewania podłogowego Raychem T2Red

  materiał płatny

  Samoregulujący system ogrzewania podłogowego Raychem T2Red automatycznie wykrywa inne źródła ciepła i dostosowuje swoją moc. Może być układany na każdym podłożu i pomieszczeniach o dowolnym kształcie. Film przedstawia jak wykonać ogrzewanie podłogowe Raychem T2Red na betonowym podłożu.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-31

 • Bardzo cienki przewód grzejny Raychem CeraPro jest dobrym rozwiązaniem dla montażu w warstwie kleju bezpośrednio pod płytkami

  Ogrzewanie podłogowe w pomieszczeniach o niezmiennej wysokości podłogi

  materiał płatny

  Przewody grzejne Raychem CeraPro mają tylko 3 mm grubości, dlatego to rozwiązanie do remontowanych pomieszczeń gdzie wysokość podłogi nie może ulec zmianie. Ponadto ogrzewanie podłogowe Raychem CeraPro może być wykonane na wszystkich stabilnych podłożach. Film przedstawia jak wykonać ogrzewanie podłogowe Raychem CeraPro.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-31

 • Przykleić matę do podłogi.

  Ogrzewanie podłogowe w łazience. Kto może ułożyć ogrzewanie podłogowe, a kto podłączyć?

  Maty do ogrzewania podłogowego można układać w kleju pod płytki ceramiczne lub, ponieważ jest samoprzylepna, również na istniejącej terakocie bez konieczności jej skuwania. Zalecenia montażowe i instrukcja montażu nie są skomplikowane, więc ogrzewanie podłogowe może wykonać glazurnik lub możemy to zrobić samodzielnie. Ważne jest jednak, aby podłączenie maty do instalacji elektrycznej zrobiła osoba z uprawnieniami.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-05-20

 • Termostaty pokojowe BasicPlus²

  Termostaty pokojowe BasicPlus2

  Termostaty pokojowe BasicPlus² automatycznie obniżają temperaturę pomieszczenia wraz ze zmniejszeniem zapotrzebowania na ciepło. W ten sposób ograniczają zużycie energii. Termostaty pokojowe przeznaczone są do współpracy z wodnym ogrzewaniem podłogowym. Są nowością firmy Danfoss.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-03-06

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: