Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "odprowadzanie scieków"

 • Przykład zabudowy zaworu z pompą Pumpfix F

  Jak skutecznie ochronić piwnice przed zalaniem – urządzenia przeciwzalewowe

  materiał płatny

  Napierająca woda zamiast swobodnie spływać do kanału, cofa się i wdziera do piwnic, powodując ich zalanie. Problem ten dotyczy inwestorów, właścicieli domów i firm remontowych, ponieważ to właśnie na nich spoczywa obowiązek zabezpieczenia budynku przed przepływem zwrotnym. Najwłaściwszym rozwiązaniem jest montaż odpowiedniego urządzenia przeciwzalewowego.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-10-10

 • Pompa do ścieków Sanicom 1

  Pompy i pomporozdrabniacze do zastosowań komercyjnych

  materiał płatny

  Zdarzają się sytuacje, w których montaż urządzenia sanitarnego, a tym samym odprowadzenie ścieków jest utrudnione lub nawet niemożliwe z powodu istniejącej instalacji kanalizacyjnej wewnątrz budynku. Pompy i pomporozdrabniacze pozwalają na przetoczanie ścieków do oddalonych pionów kanalizacyjnych lub gdy kanalizacja znajduje się powyżej przyboru łazienkowego i odprowadzenie grawitacyjne ścieków jest niemożliwe. Przedstawiamy przegląd tego typu urządzeń do zastosowań komercyjnych, możliwości ich wykorzystania i parametry użytkowe.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-04

 • Pomporozdrabniacze i pompy w instalacjach sanitarnych – zalecenia montażowe

  materiał płatny

  Pompozdrabniacze i pompy mają zastosowanie w instalacjach sanitarnych w gospodarstwach domowych oraz obiektach użyteczności publicznej. Urządzenia rozdrabniająco-przepompowujące służą do odprowadzania ścieków organicznych i bytowych do oddalonej kanalizacji, szamba lub oczyszczalni ścieków.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-04

 • Urządzenie przystawkowe sanitop

  Pomporozdrabniacze i pompy - rodzaje i zastosowanie

  materiał płatny

  Pomporozdrabniacze i pompy dają możliwość adaptacji dowolnego pomieszczenia na łazienkę, toaletę czy kuchnię, bez względu na położenie pionów kanalizacyjnych. Ważny jest jedynie dobór odpowiedniego modelu pompy z rozdrabniaczem w zależności od jego zastosowania. Firma SFA jest wynalazcą tego typu urządzeń i od ponad 55 lat sprzedaje je z sukcesem na całym świecie. Na rynku Polskim obecna od 10 lat.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-04

 • Budowa rozdrabniacza Saniplus - widoczny zawór wlotowy zapobiega przelaniu się wody w przypadku braku prądu, w chwili spuszczania wody z przyborów typu wanna lub prysznic

  Rozdrabniacze do ścieków – budowa i zasada działania

  materiał płatny

  Prezentowana technologia rozdrabniania ścieków opiera się na opatentowanym przez SFA systemie rozdrabniania. Ścieki dostają się do specjalnego kosza, gdzie następnie odbywa się proces ich rozdrabniania i przetłaczania do kanalizacji. Wszystkie urządzenia wykonane są w oparciu o najnowsze technologie i materiały. Zapewniają cichą i bezawaryjną pracę przez wiele lat.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-04

 • WC-kompakt Sanicompact C43 ECO z wbudowanym pomporozdrabniaczem

  Pomporozdrabniacze wbudowane w ceramikę oraz do współpracy ze stelażami podtynkowymi

  materiał płatny

  Pomporozdrabniacze dają możliwość łatwego urządzenia łazienki czy toalety w niemal dowolnym miejscu budynku, niezależnie od przebiegającej instalacji wod-kan. Pomporozdrabniacz wcale nie musi być widoczny. Dostępne są bowiem specjalne typy pomporozdrabniaczy wbudowane w ceramikę sanitarną, stelaże podtynkowe z pomporozdrabniaczami oraz takie modele urządzeń, które są przystosowane do współpracy z dowolnym stelażem podtynkowym.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-04

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: