Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "ochrona drewna"

 • Impregnat do drewna. Skuteczne zabezpieczenie drewna mokrego

  Altax oferuje do impregnat do drewna konstrukcyjnego – Boramon C30. Preparat zapewnia ochronę drewna nawet o podwyższonej wilgotności.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-09-13

 • Impregnat do drewna z woskiem

  Impregnat do drewna z woskiem zabezpiecza drewno przed czynnikami atmosferycznymi, takimi jak: deszcz, słońce, wiatr, mróz czy wysokie różnice temperatur, które powodują że stopniowo ulega ono destrukcji.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-03-16

 • Nowa generacja lazur: skuteczna ochrona drewna

  Nowa generacja lazur ochronnych do drewna V33 na długo i skutecznie zabezpiecza przed szkodliwym działaniem promieni UV i szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki żelowej konsystencji lazury te nie kapią w trakcie nakładania. Produkty nadają się do ochrony i dekoracji domów drewnianych, okien, drzwi, więźby dachowej, podbitki, płotów, boazerii, okiennic, mebli ogrodowych.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-08-24

 • Lakierobejca do ochrony i dekoracji drewna

  Meble ogrodowe, parkan czy okna i drzwi, które dawno straciły swój piękny wygląd, mogą go znów odzyskać.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-02-17

 • Impregnaty do drewna z 5-letnią gwarancją

  Impregnaty do drewna marki Drewnochron zostały przez producenta wzbogacone o nowy produkt. Od marca 2009 roku w sprzedaży dostępny jest Imregnat Drewnochron Extra, który chroni przed działaniem czynników atmosferycznych i zapobiega rozwojowi drobnoustrojów w elementach drewnianych, użytkowanych na zewnątrz.

  Ostatnia aktualizacja: 2009-04-15

 • Ochrona drewna przed słońcem i wodą

  Prezentowana lakierobejca służy nie tylko do ochrony, ale także do dekoracji drewna. Można ją stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, np. do renowacji okien, drzwi czy mebli ogrodowych.

  Ostatnia aktualizacja: 2008-07-16

 • Ochrona i dekoracja drewna

  Ochrona i dekoracja drewna

  Impregnat Drewkorn Forte to środek przeznaczony do ochrony i dekoracji drewna zawiera on Teflon® surface protector. Składnik ten chroni drewno przed: wnikaniem wilgoci pochodzącej z opadów atmosferycznych i powietrza, zabezpiecza przed wypłukiwaniem substancji ochronnych, powoduje szybkie spływanie wody z powierzchni oraz zabezpiecza włókna drewna przed rozpadem pod wpływem promieniowania UV.

  Ostatnia aktualizacja: 2008-04-28

 • KONSTRUKTOR - chroni drewno

  Impregnat do drewna firmy DYRUP nie tylko chroni ale również likwiduje insekty.

  Ostatnia aktualizacja: 2007-07-03

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: