Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "nowe mieszkania"

 • Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Torwar 4 i 5 marca 2017

  Murator EXPO rusza w roku 2017 z kolejnymi edycjami targów mieszkaniowych. Na warszawskim Torwarze najbliższe targi odbędą się 4 i 5 marca. Wśród atrakcji, oprócz najnowszych ofert nowych mieszkań i domów jednorodzinnych, konkursy z nagrodami.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-02-21

 • Targi mieszkaniowe w Gdyni

  Hala Gdynia ARENA będzie 3-4 września 2016 gościć targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. To okazja do zapoznania się z najnowszymi inwestycjami mieszkaniowymi z terenu Trójmiasta i okolic. Wstęp bezpłatny.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-08-25

 • Centrum Widowiskowo-Sportowe ORLEN ARENA w Płocku

  Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Płocku

  Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE po raz pierwszy zagoszczą w Płocku. Organizator tego przedsięwzięcia – Murator EXPO – zaprasza 18-19 czerwca do płockiego Centrum Widowiskowo-Sportowego  ORLEN ARENA. Wstęp wolny!

  Ostatnia aktualizacja: 2016-05-09

 • Nowa inwestycja J.W. Construction Holding S.A., III etap osiedla Bliska Wola w Warszawie. Po zakończeniu wszystkich etapów projektu Bliska Wola mieścić będzie ok. 3 000 mieszkań

  Osiedle mieszkaniowe Bliska Wola. J.W. Construction zaczyna III etap

  J.W. Construction rozpoczyna budowę III etapu osiedla Bliska Wola. Nowa inwestycja to ok. 500 nowych mieszkań na Woli w Warszawie

  Ostatnia aktualizacja: 2015-08-10

 • Nowe inwestycje w Warszawie. Osiedle Mennicy Polskiej przy Żelaznej

  Nowa inwestycja Mennicy Polskiej SA w Warszawie

  Osiedle mieszkaniowe z 460 nowymi mieszkaniami powstanie na warszawskiej Woli. Nowa inwestycja Mennicy Polskiej S.A. ma wejść w fazę realizacji w 2016 roku

  Ostatnia aktualizacja: 2015-06-19

 • Warszawskie osiedle mieszkaniowe Miasto Wola. I etap nowej inwestycji

  Państwo będzie pożyczać na budowę mieszkań

  Coś drgnęło w rządowych pomysłach popierania budownictwa mieszkaniowego. Rada ministrów zaakceptowała nowelizację ustawy o niektórych formach popierania budownictwa mieszkaniowego. Od pracy Sejmu zależy, czy już w tym roku rozpocznie się rządowy program finansowania społecznego budownictwa czynszowego.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-06-16

 • Cztery Oceany, Gdańsk

  Nowe mieszkania w Gdańsku: Cztery Oceany

  Rozpoczął się III etap budowy osiedla Cztery Oceany w Gdańsku. Generalnym wykonawcą nowej inwestycji jest CFE Polska

  Ostatnia aktualizacja: 2015-06-12

 • Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Stadionie Narodowym

  Stadion Narodowy w Warszawie ponownie stanie się 11 i 12 kwietnia 2015 siedzibą targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, których organizatorem jest Murator EXPO.  Wejściówki można kupić na miejscu, można też skorzystać z nowego serwisu internetowego biletynatargi.pl

  Ostatnia aktualizacja: 2015-04-01

 • Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Torwarze

  Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE – Torwar 7-8 marca

  Warszawski Torwar 7 i 8 marca 2015 będzie miejscem kolejnej edycji Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Swoją ofertę zaprezentuje blisko 100 wystawców - deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, banków i pośredników w obrocie nieruchomościami. Wystawcy przedstawią najnowsze realizacje i zaoferują atrakcyjne rabaty, niedostępne na co dzień w biurach sprzedaży.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-02-23

 • Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Stadionie Narodowym

  Kolejna edycja targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE już 7-8 lutego 2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Pierwszą w tym roku ofertę zaprezentują deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, banki i pośrednicy kredytowi. Wśród ofert mieszkaniowych dużo ma być tych spełniających kryteria rządowego programu Mieszkanie dla Młodych.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-02-03

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: