Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "nowe mieszkania w Warszawie"

 • Pozwolenie na użytkowanie osiedla Gama

  Spółka Unidevelopment uzyskła pozwolenie na użytkowanie osiedla Gama na warszawskim Targówku. Projekt przygotowany został przez pracownię JEMS Architekci. Generalnym wykonawcą jest firma Unibep S.A.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-12-21

 • Osiedle Żoliborz Artystyczny w Warszawie, kolonia im. Jerzego Ficowskiego, mural zaprojektowany przez Piotra Młodożeńca

  Nowe mieszkania na Żoliborzu w Warszawie od Dom Development S.A.

  Spółka Dom Development zakończyła I i II etap budowy osiedla Żoliborz Artystyczny. Generalnym wykonawcą nowej inwestycji jest firma Eiffage Polska Budownictwo. Powstały cztery budynki, prawie czterysta nowych mieszkań w Warszawie. Docelowo na osiedlu Żoliborz Artystyczny będzie 1700 apartamentów

  Ostatnia aktualizacja: 2014-11-05

 • Mieszkania na Bemowie mają być gotowe na przełomie 2014/2015 roku.

  Nowe mieszkania w Warszawie Bemowo. Nowe inwestycje francuskiego dewelopera

  Osiedle Bianco Bemowo to nowe mieszkania o metrażu od 30 do 120 m2. Mieszkania na Bemowie to nowa inwestycja francuskiego dewelopera Nexity. Projekt architektoniczny opracowała pracownia Szymborski & Szymborski.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-08-26

 • Budynek "La Cascade" na warszawskich Bielanach. Za realizację inwestycji odpowiada Bouygues Immobilier Polska

  "La Cascade". Bouygues Immobilier Polska buduje na warszawskich Bielanach

  Spółka deweloperska Bouygues Immobilier Polska buduje nowe mieszkania w Warszawie. Na Bielanach powstaje budynek "La Cascade", w którym znajdzie się 109 mieszkań. Planowany termin zakończenia budowy to IV kwartał 2013 roku.  

  Ostatnia aktualizacja: 2013-06-21

 • Nowe mieszkania w Warszawie już w 2014 roku będą dostępne na osiedlu spółki Dom Development Żoliborz Artystyczny

  Żoliborz Artystyczny. Osiedle Dom Development w Warszawie

  Spółka Dom Development rozpoczęła budowę osiedla Żoliborz Artystyczny. W ramach inwestycji na warszawskim Żoliborzu powstanie 1700 mieszkań. Na 10 ha działce zostanie wybudowanych 13 budynków mieszkalnych. I etap inwestycji, którego wykonawcą jest firma Eiffage Polska Budownictwo, obejmuje budowę trzech budynków, w których znajdą się 223 mieszkania. Nowe mieszkania na Żoliborzu od Dom Development będą gotowe w IV kwartale 2014 roku.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-05-16

 • Kompleks mieszkaniowy Wola Tarasy powstanie w Warszawie przy ulicy Obozowej. Nowe mieszkania na Woli wybuduje belgijski deweloper - spółka Batipont Immobilier

  Wola Tarasy. Nowe mieszkania na Woli wybuduje belgijski deweloper Batipont Immobilier

  Spółka Batipont Immobilier Oddział Polska, jeden z wiodących belgijskich deweloperów, rozpoczyna realizację pierwszej inwestycji mieszkaniowej w Waszawie - kompleksu Wola Tarasy. Inwestycja powstanie na terenie dzielnicy Wola, przy ulicy Obozowej. Generalnym wykonawcą prac została firma CFE Polska. Nowe mieszkania na Woli będą gotowe pod koniec 2014 roku.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-05-07

 • Nowy Mokotów. Inwestycja mieszkaniowa Echo Investment w Warszawie

  Nowy Mokotów. Echo Investment buduje osiedle w Warszawie

  Spółka Echo Investment rozpoczyna realizację nowej inwestycji mieszkaniowej. W ramach projektu Nowy Mokotów powstanie kompleks składający się z 6 budynków mieszkalnych. Nowe mieszkania w Warszawie zostaną wybudowane w pobliżu Służewca Przemysłowego, nazywanego zagłębiem biurowym stolicy.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-03-05

 • Budynki na osiedlu Derby 14 będą miały od trzech do pięciu kondygnacji

  Osiedle Derby 14. Henpol buduje dla Dom Development

  Firma Henpol wybuduje dla Dom Development  trzeci etap osiedla mieszkaniowego Derby 14. Nowe mieszkania powstaną w Warszawie, przy ulicy Skarbka z Gór. Docelowo, na osiedlu Derby planowane jest wybudowanie ok. 6 tys. mieszkań.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-07-30

 • W projekcie DOR Ochota znajdą się 244 mieszkania, w większości dwupokojowe

  DOR Ochota: nowe mieszkania na Szczęśliwicach

  Firma Dor Group rozpoczyna budowę nowej inwestycji mieszkaniowej DOR Ochota. Deweloper rozpoczął już sprzedaż lokali.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-04-07

 • Kamień węgielny pod osiedle Aleja Krakowska

  Stołeczny deweloper Dolcan ujawnił szczegóły rozbudowy dalszych etapów swojej najnowszej inwestycji - Aleja Krakowska. Docelowo, realizacja osiedla ma składać się z czterech etapów. W ich ramach powstanie kompleks, który będzie posiadał ponad 1000 mieszkań. Deweloper szacuje, że zakończenie ostatniego z etapów będzie miało miejsce w drugim kwartale 2015 roku.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-06-25

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: