adb_popup_graphic

Nasz serwis jest całkowicie darmowy. Pokazujemy reklamy, żeby taki pozostał.

Wyłącz Adblock (lub podobny program) i przeglądaj portal bez ograniczeń.

Przypomnij mi później Odśwież stronę

Tag: "nowe inwestycje"

 • Nowa inwestycja we Wrocławiu, Afrykarium, dostępna jest dla zwiedzających od końca października 2014

  Afrykarium we Wrocławiu. Zielone ściany, ogrody na dachu

  materiał płatny

  Afrykarium, nowa inwestycja wrocławskiego ZOO, prezentuje ekosystemy Afryki. Do budowy ogrodów na dachu wykorzystano ok. 600 m3 keramzytu. Z tego wyjątkowo lekkiego kruszywa ceramicznego wykonano także warstwę drenażową dla tropikalnej roślinności Afrykarium.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-09-25

 • W nazywanej ostatnio często "ikoną architektury Szczecina" nowej siedzibie Filharmonii garaż podziemny ma posadzkę żywiczną Deckshield firmy Flowcrete

  Posadzki żywiczne na parkingu podziemnym Filharmonii Szczecińskiej

  materiał płatny

  Najsłynniejsza nowa inwestycja w Szczecinie, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza przyciąga licznych gości. Filharmonia ma dwupoziomowy podziemny parking z miejscami dla 157 samochodów.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-05-28

 • Modernizacja linii kolejowej E 20 konieczna – potwierdza KE

  Komisja Europejska Dyrekcja Generalna ds. Mobilności i Transportu potwierdziła, że modernizacja linii E 20 wpisuje się w realizację unijnej polityki transportowej – poinformował Mirosław Siemieniec, rzecznik prasowy PKP Polskie Linie Kolejowe.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-22

 • Mirosław Siemieniec, rzecznik prasowy PKP

  Modernizacja linii E 20 Warszawa-Poznań jest uzasadniona

  Potrzeba modernizacji linii E 20 Warszawa–Poznań jest niekwestionowana. Projekt otrzymał dofinansowanie z UE, co oznacza że był analizowany pod względem efektywności przez kompetentne grono specjalistów – informuje Mirosław Siemieniec, rzecznik prasowy PKP.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-15

 • Adrian Furgalski, wiceprezes zarządu Zespołu Doradców Gospodarczych

  Czy zamknięcie linii kolejowej Warszawa-Poznań na dwa lata jest konieczne?

  – Żeby wyremontować kilka stacji kolejowych, wybudować bezkolizyjne przejazdy drogowe, a tym samym podnieść prędkość przejazdu, nie trzeba zamykać linii na dwa lata – uważa Adrian Furgalski, wiceprezes Zespołu Doradców Gospodarczych TOR.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-15

 • Po co wymieniać to co działa? Modernizacja linii kolejowej Warszawa-Poznań

  – Nieefektywność prowadzonej od kilkunastu lat modernizacji tranzytowej linii E20 wschód-zachód wynika z faktu, że obejmuje ona swym zakresem infrastrukturę w znacznej części już zmodernizowaną, która jest w dobrym stanie technicznym – alarmuje Jakub Majewski, prezes Fundacji ProKolej.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-15

 • Modernizacja linii kolejowej Warszawa-Poznań. Absurd czy konieczność?

  W czerwcu 2017 PKP PLK ma rozpocząć modernizację magistrali E 20. W mediach pojawiły się informacje, że kolej musi wydać miliardy na niepotrzebny remont. Czy to prawda? Poprosiliśmy ekspertów o opinię w tej sprawie.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-15

 • Projekt biurowca przy ul. Leśnej w Kielcach powstał w pracowni APA Wojciechowski Architekci

  Kielce potrzebują nowoczesnych powierzchni biurowych

  Z analiz wynika, że w Kielcach zdecydowanie brakuje atrakcyjnych powierzchni biurowych, które przyciągnęłyby dużych najemców. Te które są dostępne na rynku należą do wielu właścicieli i mają niewielkie powierzchnie. Dlatego też miasto chce wybudować w ścisłym centrum biurowiec z prawdziwego zdarzenia. Projekt już jest. Powstał w pracowni APA Wojciechowski Architekci.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-13

 • fotogaleria
  Wizualizacja nowej siedziby Domu Harcerza w Kielcach

  Dom Harcerza w Kielcach – wizualizacje nowej siedziby

  Prezentujemy wizualizacje nowego Domu Harcerza, który ma powstać przy ul. Pańskiej w Kielcach. Projekt powstał w kieleckiej pracowni Detan. Aktualnie Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Kielecka szuka środków finansowych na rozpoczęcie budowy.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-09

 • fotogaleria
  Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Różyckiego w Kielcach - wizualizacja

  Tak będzie wyglądała Państwowa Szkoła Muzyczna w Kielcach

  Jeszcze w tym roku rozpoczną sie prace przy rozbudowie Zespółu Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Różyckiego. Projekt budynku powstał w kieleckiej pracowni Detan.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-07

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: