adb_popup_graphic

Nasz serwis jest całkowicie darmowy. Pokazujemy reklamy, żeby taki pozostał.

Wyłącz Adblock (lub podobny program) i przeglądaj portal bez ograniczeń.

Przypomnij mi później Odśwież stronę

Tag: "nowe inwestycje warszawa"

 • fotogaleria
  Warszawska Rotunda – konstrukcja budynku

  Warszawa. Szkielet Rotundy w centrum miasta

  Od kiedy konserwator zabytków nakazał wstrzymanie rozbiórki Rotundy, w centrum Warszawy mamy krajobraz jak po wybuchu. Warszawiacy mieli nadzieję, że obiekt szybko zniknie i równie szybko zacznie się jego odbudowa. Plan był prosty. Tymczasem nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji. Teraz nie wiadomo jak długo szczątki Rotundy będą straszyć w centrum Warszawy.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-29

 • Ruszyły prace na warszawskiej linii obwodowej. Pasażerów PKP czekają zmiany i utrudnienia

  PKP Polskie Linie Kolejowe rozpoczęły drugi etap modernizacji linii kolejowej na odcinku Warszawa Gdańska – Warszawa Zachodnia. Inwestycja ma usprawnić komunikację w stolicy, ale zanim to nastąpi, podróżni muszą się liczyć z utrudnieniami jakie na nich czekają w ciągu najbliższego roku. Właśnie tyle potrwa remont torów, wiaduktów i przystanków.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-13

 • fotogaleria
  Pierwszy wieżowiec kompleksu Mennica Legacy Tower zostanie oddany do użytku w IV kwartale 2018

  Wmurowano kamień węgielny pod budowę Mennica Legacy Tower

  Kompleks biurowy powstanie na warszawskiej Woli. Pierwszy wieżowiec zostanie oddany do użytku w IV kwartale 2018. Jest to wspólna inwestycja Golub GetHouse oraz Mennicy Polskiej. Generalnym wykonawcą jest Warbud. Biurowce będą miały certyfikat ekologiczny BREEAM na poziomie Excellent.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-09

 • fotogaleria
  Budowa kładki pieszo-rowerowej pod mostem Łazienkowskim

  Kładka pieszo-rowerowa pod mostem Łazienkowskim nie dla wszystkich. Zdjęcia z budowy

  Miasto jest dumne z budowy kładki podwieszanej pod mostem Łazienkowskim w Warszawie. Okazuje się jednak, że urzędnicy po raz kolejny zapomnieli o osobach niepełnosprawnych, starszych i rodzicach z wózkami. Wind nie będzie, a projektowane podjazdy są bardzo strome.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-02-28

 • Od lewej: West Station II, CEDET, Generation Park, Busines Garden

  Warszawskie biurowce, które zostaną oddane do użytku w 2017 roku

  Prezentujemy, naszym zdaniem, najciekawsze warszawskie inwestycje biurowe, których budowa zakończy się w bieżącym roku. Która z nich podoba Wam się najbardziej?

  Ostatnia aktualizacja: 2017-02-08

 • Ostra konkurencja na rynku centrów handlowych. Coraz modniejsze nieszablonowe rozwiązania

  Nasycenie rynku nowoczesną powierzchnią handlową sprawia, że rywalizacja o klienta jest coraz większa. W związku z tym największe warszawskie centra nie próżnują. Zgodnie z teorią, że wygrywa ten, którego oferta jest największa i niebanalna, prześcigają się w poszukiwaniu nowych rozwiązań i realizowaniu coraz bardziej oryginalnych projektów. Wszystko po to, aby utrzymać dotychczasowych i zyskać nowych klientów.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-02-07

 • fotogaleria
  Modernizacja Dworca Zachodniego ma ruszyć w 2019 roku

  Warszawski Dworzec Zachodni czeka rewolucja

  PKP zaprezentowało koncepcję architektoniczną nowego Dworca Zachodniego. Ta inwestycja PKP ma ruszyć w 2019, a w 2021 podróżni będą mogli podziwiać gotowy Dworzec Zachodni. Pod torami powstanie podziemny dworzec z kasami, sklepami i kawiarniami, nad peronami zadaszenie. Z pociągu będzie można przesiąść się m.in. do tramwaju.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-02-06

 • Inwestorem kompleksu Studio centrum jest Ochnik Development

  Mikroapartamenty na warszawskim Muranowie – dla kogo?

  Trwa budowa budynku Studio Centrum przy ul. Pawiej w Warszawie. Powstaną w nim mikroapartamenty – stosunkowo nowy produkt na polskim rynku nieruchomości. Dla kogo są przeznaczone?

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-23

 • fotogaleria
  Projekt sali koncertowej Sinfonia Varsovia

  SINFONIA VARSOVIA – nigdy nie było tak blisko rozpoczęcia budowy

  W końcu, po wielu latach oczekiwań, przyjęto ostateczny projekt koncepcyjny sali koncertowej dla orkiestry Sinfonia Varsovia. Jego autorem jest austriacki architekt Thomas Pucher. Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na przełom 2018/2019. Inwestycja ma być zakończona wiosną 2022 roku.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-18

 • Generalnym wykonawcą inwestycji będzie Skanska S.A.

  Osiedle Holm House na Mokotowie

  Skanska Residential Development Poland rusza z nową inwestycją mieszkaniową. Osiedle ma być certyfikowane w systemie BREEAM. Budowa rozpocznie się w pierwszym kwartale 2017.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-16

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: