Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "nowe inwestycje warszawa"

 • Wodny Park Handlowy powstaje w sąsiedztwie centrum handlowego Marywilska 44

  Wodny Park Handlowy Marywilska 44 z pozwoleniem na użytkowanie

  Centrum powstaje na warszawskiej Białołęce, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Marywilska 44. Jeżeli jednak ktoś sądzi, że znajdzie tam jakieś wodne atrakcje, to się myli. Będzie to kolejne miejsce w Warszawie, gdzie zrobimy zakupy do domu i ogrodu. Otwarcie pierwszej części handlowej nastąpi już w listopadzie 2017.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-11-22

 • fotogaleria

  Politechnika Warszawska rozpoczyna budowę największego w Europie living labu

  Kompleks tzw. żywych laboratoriów (living lab) czyli Kampus Nowych Technologii ma być gotowy już za dwa lata. Na ponad 300 tys. m² powstanie kawałek prawdziwego miasta, gdzie mieszkańcy, naukowcy i przedsiębiorcy będą wspólnie tworzyć, testować i udoskonalać technologie związane z życiem mieszkańca i pracownika nowoczesnego miasta tzw. smart living.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-11-21

 • fotogaleria

  Fabryka Norblina przed i po rewitalizacji. Zdjęcia i wizualizacje

  Patrząc na aktualne zdjęcia Fabryki Norblina na rogu Żelaznej i Prostej w Warszawie oraz na wizualizacje po rewitalizacji kompleksu (ArtN), aż trudno uwierzyć w nadchodzace zmiany. Inwestor, Capital Park, zapowiada, że po metamorfozie będzie to nowe centrum Stolicy. Powstaną tu m.in. biura, sklepy, targ z ekologiczną żywnością, teatr...

  Ostatnia aktualizacja: 2017-11-20

 • Browary Warszawskie to inwestycja Echo Investment, a projekt powstał w pracowni JEMS Architekci.

  Browary Warszawskie. Gigantyczna inwestycja w centrum Woli

  Między ulicami Grzybowską, Wronią, Chłodną i Krochmalną − to teren dawnych fabryk i Browarów Warszawskich − dzielnica Wola zmieni się nie do poznania. Powstaną tu współczesne budynki mieszkalne i biurowe, nowe życie zyskają istniejące, zabytkowe obiekty z przełomu XIX i XX wieku. Kompleks Browary Warszawskie to inwestycja Echo Investment, a projekt powstał w pracowni JEMS Architekci. Generalnym wykonawcą została firma Eiffage Polska Budownictwo.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-11-15

 • Wizualizacja – Fabryka Norblina w nowej odsłonie

  Rusza rewitalizacja Fabryki Norblina – ArtN

  Teren dawnej fabryki Norblina, o powierzchni  prawie 2 hektarów, już w listopadzie 2017 zamieni się w ogromny plac budowy. W ramach projektu grupy Capital Park odnowione zostaną budynki z XIX wieku m.in. stara odlewnia, rurownia i walcownia, a pomiędzy nimi powstaną zupełnie nowe budynki. W ciągu najbliższych trzech lat to miejsce zmieni się nie do poznania. Sprawdź cóż to będzie za kompleks...

  Ostatnia aktualizacja: 2017-11-15

 • Wizualizacja domu kultury na warszawskim Ursynowie

  Kamień węgielny pod dom kultury na Ursynowie wmurowany

  Centrum Kultury Ursynowa taką nazwę będzie nosił dzielnicowy dom kultury na warszawskim Ursynowie. Wykonawcą inwestycji jest Moris Polska.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-11-14

 • Wizualizacja Holiday Inn Warsaw City Centre

  Holiday Inn Warsaw City Centre – otwarcie hotelu jeszcze w tym roku

  Holiday Inn Warsaw City Centre powstaje w Warszawie przy ul. Twardej. W tym czterogwiazdkowym hotelu będzie 256 pokoi. Projekt stworzyła pracownia UBM Polska.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-11-13

 • Inwestorem Bobrowiecka 8 jest Spectra Development, a generalnym wykonawcą Hochtief Polska Normal 0 21

  Biurowiec Bobrowiecka 8 oddany do użytku

  Biurowiec powstał w Warszawie na Dolnym Mokotowie, pomiędzy ulicą Sobieskiego oraz Czerniakowską. Generalnym Wykonawcą inwestycji była firma Hochtief Polska. Właścicielem warszawskiego biurowca jest spółka Spectra Development.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-11-07

 • fotogaleria
  Centrum Marszałkowska nocą

  Wiecha na budowie Centrum Marszałkowska

  Biurowiec powstaje w miejscu dawnego domu handlowego Sezam. Jego budowa rozpoczęła się w marcu 2016. Inwestorem jest firma BBI Development, a generalnym wykonawcą Korporacja Budowlana Doraco.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-10-30

 • Top 12: Największe biurowce, które powstaną w Polsce w najbliższych latach

  Przyglądamy się polskim biurowcom, które w ciągu najbliższych trzech lat powstaną w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi i Krakowie. Zobaczcie jakie będą i kiedy zostaną oddane do użytku.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-10-24

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: