adb_popup_graphic

Nasz serwis jest całkowicie darmowy. Pokazujemy reklamy, żeby taki pozostał.

Wyłącz Adblock (lub podobny program) i przeglądaj portal bez ograniczeń.

Przypomnij mi później Odśwież stronę

Tag: "nowe inwestycje warszawa"

 • Od lewej: West Station II, CEDET, Generation Park, Busines Garden

  Warszawskie biurowce, które zostaną oddane do użytku w 2017 roku

  Prezentujemy, naszym zdaniem, najciekawsze warszawskie inwestycje biurowe, których budowa zakończy się w bieżącym roku. Która z nich podoba Wam się najbardziej?

  Ostatnia aktualizacja: 2017-02-08

 • Ostra konkurencja na rynku centrów handlowych. Coraz modniejsze nieszablonowe rozwiązania

  Nasycenie rynku nowoczesną powierzchnią handlową sprawia, że rywalizacja o klienta jest coraz większa. W związku z tym największe warszawskie centra nie próżnują. Zgodnie z teorią, że wygrywa ten, którego oferta jest największa i niebanalna, prześcigają się w poszukiwaniu nowych rozwiązań i realizowaniu coraz bardziej oryginalnych projektów. Wszystko po to, aby utrzymać dotychczasowych i zyskać nowych klientów.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-02-07

 • fotogaleria
  Modernizacja Dworca Zachodniego ma ruszyć w 2019 roku

  Warszawski Dworzec Zachodni czeka rewolucja

  PKP zaprezentowało koncepcję architektoniczną nowego Dworca Zachodniego. Inwestycja ma ruszyć w 2019, a w 2021 podróżni będą mogli podziwiać gotowy obiekt. Pod torami powstanie podziemny dworzec z kasami, sklepami i kawiarniami, nad peronami zadaszenie. Z pociągu będzie można przesiąść się m.in. do tramwaju.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-02-06

 • Inwestorem kompleksu Studio centrum jest Ochnik Development

  Mikroapartamenty na warszawskim Muranowie – dla kogo?

  Trwa budowa budynku Studio Centrum przy ul. Pawiej w Warszawie. Powstaną w nim mikroapartamenty – stosunkowo nowy produkt na polskim rynku nieruchomości. Dla kogo są przeznaczone?

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-23

 • fotogaleria
  Projekt sali koncertowej Sinfonia Varsovia

  SINFONIA VARSOVIA – nigdy nie było tak blisko rozpoczęcia budowy

  W końcu, po wielu latach oczekiwań, przyjęto ostateczny projekt koncepcyjny sali koncertowej dla orkiestry Sinfonia Varsovia. Jego autorem jest austriacki architekt Thomas Pucher. Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na przełom 2018/2019. Inwestycja ma być zakończona wiosną 2022 roku.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-18

 • Generalnym wykonawcą inwestycji będzie Skanska S.A.

  Osiedle Holm House na Mokotowie

  Skanska Residential Development Poland rusza z nową inwestycją mieszkaniową. Osiedle ma być certyfikowane w systemie BREEAM. Budowa rozpocznie się w pierwszym kwartale 2017.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-16

 • fotogaleria
  Fasada Galerii Północnej – styczeń 2017

  Galeria Północna będzie gotowa w III kwartale 2017

  Budowa centrum handlowego na warszawskiej Białołęce trwa. Fasada Galerii Północnej nabiera kształtów. Deweloperem inwestycji jest Globe Trade Centre (GTC), a generalnym wykonawcą – spółka Unibep.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-16

 • Praska kamienica w której swoją siedzibę ma Teatr Baj będzie wyremontowana.

  Przetarg na rewitalizację warszawskiego Teatru Baj

  Praska kamienica przy ul. Jagiellońskiej 28 w końcu doczeka się gruntownego remontu. Właśnie zostały otwarte wstępne oferty generalnych wykonawców. Niebawem dowiemy się, która firma wygrała przetarg. Inwestycja realizowana będzie w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji prawobrzeżnej Warszawy.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-16

 • Kolor elewacji został wiernie odtworzony. Wybrano go na podstawie badań stratygraficznych, czyli odkrywkowych wielu warstw i analiz konserwatorskich.

  Z wizytą na budowie Muzeum Warszawy przy Rynku Starego Miasta w Warszawie. Ogromna inwestycja dobiega końca…

  Muzeum Warszawy mieści się w samym sercu warszawskiej Starówki. Realizacja inwestycji była niezwykle trudnym wyzwaniem. Zarówno ze względu na lokalizację, jak i ogrom zadań do wykonania. O przebiegu modernizacji opowiadają Joanna Dudelewicz – kierownik projektu z ramienia Muzeum Warszawy oraz Robert Wanat, kierownik budowy – firma Castellum.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-15

 • fotogaleria
  Muzeum warszawy – widok z punktu widokowego tzw. latarni na warszawską Starówkę

  Muzeum Warszawy z punktem widokowym na warszawską Starówkę – fotorelacja

  Wielkie otwarcie muzeum, które przeszło pierwszy gruntowny remont od czasów powojennej odbudowy, odbędzie się 26-28 maja 2017. Wraz z nim, oprócz bogatej kolekcji eksponatów, czeka na nas jeszcze jedna atrakcja. Otóż na najwyższym piętrze budynku znajduje sie tzw. latarnia. Jest to ogólnodostępny punkt widokowy, z którego można podziwiać przepiękny i wyjątkowy widok na warszawską Starówkę. My już tam byliśmy. Z tej prspektywy warszawska Starówka wygląda niesamowicie. Sami zobaczcie ...

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-15

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: