Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "nowe inwestycje warszawa"

 • Centrum Przewrotu Kopernikańskiego – widok od strony bulwarów wiślanych.

  Przy Centrum Nauki Kopernik stanie Pracownia Przewrotu Kopernikańskiego

  Będzie to siedziba Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego (PPK). Właśnie został rozstrzygnięty konkurs na projekt obiektu. Zwyciężyła wrocławska pracownia Wischer Und Partner Architekci. Budowa na działce sąsiadującej z warszawskim Centrum Nauki Kopernik ma ruszyć już w drugiej połowie 2018 roku. Zobaczcie wizualizacje.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-07-05

 • Biura przy Bramie. Nowy biurowiec na Woli

  Już w lipcu 2017 na terenie Browarów Warszawskich spółka Echo Investment rozpocznie budowę11-kondygnacyjnego biurowca. Powstanie on przy skrzyżowaniu ulic Grzybowskiej i Wroniej. To część gigantycznej inwestycji, która powstaje na warszawskiej Woli.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-29

 • Browary Warszawskie to inwestycja Echo Investment, a projekt powstał w pracowni JEMS Architekci.

  Browary Warszawskie. Gigantyczna inwestycja w centrum Woli

  Między ulicami Grzybowską, Wronią, Chłodną i Krochmalną − to teren dawnych fabryk i Browarów Warszawskich − dzielnica Wola zmieni się nie do poznania. Na placu budowy właśnie wmurowano kamień węgielny. Powstaną tu współczesne budynki mieszkalne i biurowe, nowe życie zyskają istniejące, zabytkowe obiekty z przełomu XIX i XX wieku. Kompleks Browary Warszawskie to inwestycja Echo Investment, a projekt powstał w pracowni JEMS Architekci.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-29

 • Kładka pieszo-rowerowa pod mostem Łazienkowskim w Warszawie ma być przejezdna z początkiem sierpnia 2017

  Kładka pod mostem Łazienkowskim prawie gotowa

  Most Łazienkowski dotychczas był omijany szerokim łukiem przez pieszych i rowerzystów. Niebawem się to zmieni. Już za miesiąc, na początku sierpnia, zaplanowano otwarcie kładki pieszo-rowerowej, która powstała pod pod przeprawą.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-28

 • Nowa siedziba firmy Budimex na warszawskiej Woli – wizualizacja

  Warszawska Wola z kolejnym biurowcem

  Tym razem LC Corp wybuduje nową siedzibę dla firmy Budimex – Wola Retro. Obiekt powstanie u zbiegu ulic Skierniewickiej i Siedmiogrodzkiej. Wartość kontraktu opiewa na kwotę 125 mln zł netto.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-28

 • Bulwary wiślane w Warszawie. Spacer po nowym nabrzeżu. Fotorelacja

  Nowe bulwary wiślane w Warszawie tentnią życiem. Wraz z rozpoczęciem wkacji na lewym brzegu Wisły zrobiło się tłoczno. Zresztą to nie dziwi - widoki przepiękne, bulwary szerokie i wygodne dla spacerowiczów, dużo punktów gastronomicznych, przy brzegu rzeki zacumowały barki z restauracjami. Lada chwila Skanska odda do użytku kolejny odcinek bulwarów – pomiędzy ul. Karową, a mostem Śląsko-Dąbrowskim.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-28

 • Bulwary wiślane pomiędzy mostem Świętokrzyskim, a ul. Karową są pełne zieleni

  Bulwary wiślane w stolicy coraz dłuższe

  Kolejny odcinek bulwarów wiślanych w Warszawie wreszcie otwarty. Mowa o fragmencie promenady między mostem Świętokrzyskim, a ulicą Karową. To idealne miejsce na spacer i relaks.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-19

 • Inwestorem Bobrowieckqa 10 jest Alnus Development

  Apartamenty Bobrowiecka 10 oddane do użytku

  Na Mokotowie przy ulicy Bobrowieckej 10 powstała nowa inwestycja mieszkaniowa. Inwestor projektu - Alnus Development - właśnie otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Genrealnym wykonawcą była firma Unimax.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-19

 • fotogaleria

  Nowe stacje metra. Metro Warszawskie rozstrzygnęło konkurs architektoniczno-budowlany

  Kolejne trzy stacje metra na Bemowie oraz Stację Techniczno-Postojową Mory zaprojektuje konsorcjum firm AMC – Andrzej Chołdzyński i Biura Projektów „Metroprojekt” – poinformowało 9 czerwca 2017 r. Metro Warszawskie.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-09

 • Nowa inwestycja – Centrum targowo-wystawiennicze – powstanie na terenach FSO

  Nowa inwestycja w Warszawie na terenach FSO

  W miejscu starych hal produkcyjnych Fabryki Samochodów Osobowych ma powstać nowoczesne centrum konferencyjno-targowe. Rewitalizacja terenów pofabrycznych dobiegnie końca w 2018  roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Fundamental Group.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-09

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: