Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "nowe inwestycje warszawa"

 • Teren wokół pomnika Syrenki na bulwarach wiślanych zmieni się nie do poznania

  Bulwary wiślane. Metamorfoza placu wokół pomnika Syrenki

  Bulwary wiślane wydłużą się o kolejnych dwieście metrów. Skanska właśnie rozpoczęła budowę nawego odcinka na nadwiślańskiej promenadzie na odcinku od wysokości ul. Tamka do mostu Świętokrzyskiego. Wartość kontraktu to 15 mln zł netto.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-09-20

 • Tak będą wyglądały nowe bulwary wiślane od Cypla Czerniakowskiego do pomnika Syrenki

  Jest projekt na kolejny odcinek bulwarów wiślanych w Warszawie. WIZUALIZACJE

  Autorem zwycięskiego projektu jest warszawska pracownia WXCA. Zobacz jak będą wyglądały nowe bulwary wiślane od Cypla Czerniakowskiego do pomnika Syrenki wraz ze skwerem Tadeusza Kahla. Kiedy bedą gotowe?

  Ostatnia aktualizacja: 2017-09-20

 • fotogaleria
  Tak będzie wyglądał nowy budynek Rotundy, który mieści się przy ul. Marszałkowskiej 100/102 w Warszawie

  Wmurowano kamień węgielny pod budowę nowej Rotundy

  Rotunda to budynek należący do banku PKO BP. Mieści się w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 100/102, na rogu Alei Jerozolimskich, przy rondzie Dmowskiego. W 2010 roku właściciel przedstawił projekt wyburzenia starego budynku i wybudowania w tym miejscu nowego, podobnego pod wzgledem architektonicznym. Budynek został wyburzony, a teraz pnie się w górę. koszt jego budowy to 50 mln zł.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-09-19

 • Wizualizacja kładki pieszo-rowerowej, która powstanie w Warszawie na wysokości ulic Karowej na Powiślu i Okrzei na Pradze

  Tak będzie wyglądała kładka pieszo-rowerowa przez Wisłę

  Konkurs na projekt kładki pieszo-rowerowej, która połączy prawą i lewą stronę Warszawy rozstrzygnięty. Przeprawa powstanie na wysokości ulic Karowej na Powślu i Okrzei na Pradze. Będzie to pierwsza przeprawa w stolicy tylko dla pieszych i rowerzystów. Która pracownia wygrała konkurs?

  Ostatnia aktualizacja: 2017-09-18

 • Niewątpliwą atrakcją dla najmłodszych jest sklep brytyjskiej marki Hamleys. Jest to jedna z największych na świecie sieci sklepów z zabawkami. Nowością jest  to, że zamiast sprzdawców w sklepie są animatorzy zabaw, którzy chętnie przetestują z dziećmi wybrane zabawki.

  Galeria Północna otwarta. Zobacz, co cię ominie jeśli jej nie odwiedzisz. ZDJĘCIA

  Aż 200 sklepów, polskie i zagraniczne marki, ogród na dachu, 11-salowe kino – wszystko to w nowej Galerii Północnej, która właśnie wystartowała. Najemcy przygotowali dla odwiedzających wiele promocji i atrakcji. Zobacz jak wygląda najnowsza i najnowocześniejsza galeria handlowa w Warszawie. Oto nasza fotorelacja.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-09-14

 • Parkowanie w Warszawie będzie łatwiejsze?

  Brak miejsc parkingowych w Warszawie to duży problem. Miasto postanowiło zainwestować w parkingi podziemne, aby ułatwić parkowanie w stolicy. W ciągu 10 lat ma powstać przynajmniej 10 takich obiektów, będzie w nich ponad 2 tysiące miejsc postojowych. Zarząd Transportu Miejskiego właśnie ogłosił przetarg na opracowanie pilotażowej koncepcji architektoniczno-budowlanej pierwszego parkingu. Gdzie powstanie?

  Ostatnia aktualizacja: 2017-09-11

 • Zabytkowy komin, który znajduje się w centralnym punkcie kompleksu Bohema

  Praga Północ. Wkrótce ruszy budowa kompleksu mieszkaniowo-komercyjnego Bohema – Strefa Praga

  Na terenie dawnej fabryki Polleny Urody na warszawskiej Pradze Północ wkrótce ruszy I etap rewitalizacji zabytkowych budynków. Firma Okam zapowiada, że powstanie tu klimatyczne, praskie „miasto w mieście”. Jako pierwsza ruszy budowa budynków mieszkalnych, a w ślad za nimi rewitalizacja zabytkowych budynków oraz komina, który znajduje się w centralnym punkcie Bohemy. To właśnie on stać się ma kolejnym, charakterystycznym punktem na mapie Warszawy.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-09-11

 • Zamek Królewski w Warszawie odzyska zabytkowe ogrody

  Inwestycja warta ponad 23 mln zł właśnie wystartowała. Przed Arkadami Kubickiego ma powstać niezwykle atrakcyjna przestrzeń dla spacerowiczów. Za niespełna dwa lata będziemy mogli podziwiać nowe Ogrody Dolne Zamku Królewskiego. 

  Ostatnia aktualizacja: 2017-09-07

 • Muzeum Polskiej Wódki – coraz bliżej otwarcie

  Muzeum Polskiej Wódki powstaje w zabytkowym budynku rektyfikacji, w dawnej Wytwórni Wódek "Koneser" na warszawskiej Pradze. Inicjatorem inwestycji jest Stowarzyszenie Polska Wódka. Aktualnie prace na budowie zmierzają ku końcowi, teraz czas na wykończenie całego budynku i wnętrz. Wiemy kiedy pierwsi odwiedzający będą mogli zobaczyć to wyjątkowe miejsce w Centrum Praskim Koneser.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-09-05

 • Hotel Staybridge Suites zostanie oddany do użyku z początkiem sierpnia 2019

  Pierwszy w Polsce hotel Staybridge Suites powstanie w Warszawie

  Na warszawskim Ursynowie, u zbiegu Puławskiej i Pileckiego ruszyła budowa hotelu Staybridge Suites. Wybuduje go sieć InterContinental Hotels Group. Będzie to ósma nieruchomość tej marki w Europie.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-09-05

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: