Tag: "nowe inwestycje warszawa"

 • Inwestorem kompleksu Studio centrum jest Ochnik Development

  Mikroapartamenty na warszawskim Muranowie – dla kogo?

  Trwa budowa budynku Studio Centrum przy ul. Pawiej w Warszawie. Powstaną w nim mikroapartamenty – stosunkowo nowy produkt na polskim rynku nieruchomości. Dla kogo są przeznaczone?

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-23

 • fotogaleria
  Projekt sali koncertowej Sinfonia Varsovia

  SINFONIA VARSOVIA - nigdy nie było tak blisko rozpoczęcia budowy

  W końcu, po wielu latach oczekiwań, przyjęto ostateczny projekt koncepcyjny sali koncertowej dla orkiestry Sinfonia Varsovia. Jego autorem jest austriacki architekt Thomas Pucher. Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na przełom 2018/2019. Inwestycja dobiegnie końca wiosną 2022 roku.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-18

 • Generalnym wykonawcą inwestycji będzie Skanska S.A.

  Osiedle Holm House na Mokotowie

  Skanska Residential Development Poland rusza z nową inwestycją mieszkaniową. Osiedle ma być certyfikowane w systemie BREEAM. Budowa rozpocznie się w pierwszym kwartale 2017.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-16

 • fotogaleria
  Fasada Galerii Północnej – styczeń 2017

  Galeria Północna będzie gotowa w III kwartale 2017

  Budowa centrum handlowego na warszawskiej Białołęce trwa. Fasada Galerii Północnej nabiera kształtów. Deweloperem inwestycji jest Globe Trade Centre (GTC), a generalnym wykonawcą – spółka Unibep.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-16

 • Praska kamienica w której swoją siedzibę ma Teatr Baj będzie wyremontowana.

  Przetarg na rewitalizację warszawskiego Teatru Baj

  Praska kamienica przy ul. Jagiellońskiej 28 w końcu doczeka się gruntownego remontu. Właśnie zostały otwarte wstępne oferty generalnych wykonawców. Niebawem dowiemy się która firma wygrała przetarg. Inwestycja realizowana będzie w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji prawobrzeżnej Warszawy.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-16

 • Kolor elewacji został wiernie odtworzony. Wybrano go na podstawie badań stratygraficznych, czyli odkrywkowych wielu warstw i analiz konserwatorskich.

  Z wizytą na budowie Muzeum Warszawy przy Rynku Starego Miasta w Warszawie. Ogromna inwestycja dobiega końca…

  Muzeum Warszawy mieści się w samym sercu warszawskiej Starówki. Realizacja inwestycji była niezwykle trudnym wyzwaniem. Zarówno ze względu na lokalizację, jak i ogrom zadań do wykonania. O przebiegu modernizacji opowiadają Joanna Dudelewicz – kierownik projektu z ramienia Muzeum Warszawy oraz Robert Wanat, kierownik budowy – firma Castellum.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-15

 • fotogaleria
  Muzeum warszawy – widok z punktu widokowego tzw. latarni na warszawską Starówkę

  Muzeum Warszawy z punktem widokowym na warszawską Starówkę – fotorelacja

  Wielkie otwarcie muzeum, które przeszło pierwszy gruntowny remont od czasów powojennej odbudowy, odbędzie się 26-28 maja 2017. Wraz z nim, oprócz bogatej kolekcji eksponatów, czeka na nas jeszcze jedna atrakcja. Otóż na najwyższym piętrze budynku znajduje sie tzw. latarnia. Jest to ogólnodostępny punkt widokowy, z którego można podziwiać przepiękny i wyjątkowy widok na warszawską Starówkę. My już tam byliśmy. Z tej prspektywy warszawska Starówka wygląda niesamowicie. Sami zobaczcie ...

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-15

 • Imponująca przemiana Muzeum na warszawskiej Starówce

  Już 26-28 maja 2017 w kamienicach Muzeum Warszawy, które mieści się przy Rynku Starego Miasta w Warszawie, zrobi się gwarno. Będziemy mogli zwiedzić wystawę – Rzeczy warszawskie. Przypomnijmy, że budynek przeszedł gruntowny remont, pierwszy od czasów powojennej odbudowy. Najcięższe prace zostały zakończone. Gotowe są wnętrza i elewacje, odrestaurowano zabytkowe detale – stropy, malowidła. Odbiory techniczne odbędą się na przełomie lutego i marca 2017.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-15

 • Park w Powsinie, Górka Szczęśliwicka, tor Stegny, Moczydło i trzy inne stołeczne ośrodki sportu zostaną wyremontowane

  Warszawa zainwestuje ponad 130 mln złotych na rewitalizację i modernizację siedmiu stołecznych ośrodków sportowych popularnych wśród warszawiaków. Remonty mają się zacząć już w tym roku i potrwają przez trzy lata. Choć w ostatnich latach w stolicy powstały nowe obiekty sportowe, miasto chce wskrzesić potencjał ośrodków starych, wybudowanych w większości w latach 60. i 70. tych ubiegłego wieku.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-12

 • The Tides - apartamenty nad Wisłą projektu Kuryłowicz & Associates oddane do użytku

  The Tides jest budynkiem, który oferuje luksusowe apartamenty i powierzchnię biurową. Jest jednak jedyny w swoim rodzaju. Jego wyjątkowość polega na tym, że znajduje się nad samym brzegiem Wisły, dosłownie kilka metrów od linii brzegowej, na trasie bulwarów wiślanych.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-12

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: