Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "nowe inwestycje warszawa"

 • Skanska rozpoczyna budowę kolejnego biurowca w Warszawie

  Mowa o drugim budynku kompleksu biurowego Spark, który zostanie wybudowany na Woli na tzw. serku wolskim. Ten 10-piętrowy biurowiec zostanie oddany do użytku najemców w pierwszym kwartale 2019.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-23

 • Inwestycja Grójecka Offices powstaje na warszawskiej Ochocie

  Biurowiec Grójecka Offices oddany do użytku

  Biurowiec Grójecka Offices został wybudowany na warszawskiej Ochocie. To inwestycja firmy OKRE Development. Projekt obiektu powstał w pracowni Kuryłowicz & Associates.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-22

 • Pierwszy odcinek bulwarów wiślanych gotowy

  Skanska właśnie zakończyła roboty budowlane na odcinku między mostem Świętokrzyskim a ul. Karową. Aktualnie trwają odbiory techniczne. Warszawiacy i nie tylko mogą już planować letni wypoczynek nad Wisłą.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-05

 • Generalnym wykonawcą trzeciego etapu inwestycji jest firma Budimex

  Kolejny etap inwestycji Stacja Kazimierz wybuduje Budimex

  To już III etap budowy osiedla Stacja Kazimierz, które powstaje na warszawskiej Woli. Inwestycja realizowana jest przez grupę Polnord i Waryński. Generalnym wykonawcą została firma Budimex.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-04-25

 • Wizualizacja nowego wejścia do warszawskiego ZOO

  Ruszył przetarg na wykonanie nowego wejścia do warszawskiego ZOO

  Powstanie ono od strony ul. Jagiellońskiej, na wysokości placu Hallera. Przedsiębiorcy mogą składać oferty do 4 maja 2017. Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta (SZREM) poinformował, że wykonawca będzie miał maksymalnie 90 dni na sfinalizowanie inwestycji.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-04-25

 • Na terenie ośrodka dla seniorów w Sulejówku powstaje duży ogród z altaną i stawem

  Nowoczesny ośrodek dla seniora w Sulejówku. Coraz bliżej zakończenia budowy

  Projekt realizowany jest pod patronatem urzędu miasta i burmistrza Sulejówka. Pierwsi pensjonariusze będą mogli skorzystać z usług ośrodka już w połowie tego roku. Obiekt ma pomieścić ponad 120 seniorów.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-04-20

 • Warszawa – Skanska rozpoczęła budowę szkoły w Ursusie

  Kompleks szkolno-sportowy zaprojektował warszawski architekt Piotr Bujnowski. Z końcem marca 2017 ruszyła budowa w Ursusie przy ul. Dzieci Warszawy 42. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Skanska. Obiekt ma być gotowy w połowie 2018 roku.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-04-20

 • Park of Poland. W Mszczonowie pod Warszawą ruszyła budowa ogromnego parku rozrywki

  W Mszczonowie powstanie największy zadaszony park wodny w Europie Środkowo-Wschodniej. Inwestor, Global City Holdings, obiecuje że pierwsze atrakcje będą gotowe już w 2019 roku. Koszt całej inwestycji to około miliard złotych.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-04-19

 • Warszawa. Zobaczcie jak budują kładkę pieszo-rowerową pod mostem Łazienkowskim

  Z dnia na dzień coraz bliżej terminu otwarcia kładki pieszo-rowerowej pod mostem Łazienkowskim. Przypomnijmy, że już w lipcu 2017 mamy przejechać przeprawą. Na budowie właśnie trwa montaż stalowych elementów kładki, niebawem rozpocznie się betonowanie ramp zjazdowych. Zachęcamy do obejrzenia filmowej relacji z budowy przeprawy.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-04-10

 • fotogaleria
  Warszawska Rotunda – konstrukcja budynku

  Warszawa. Szkielet Rotundy w centrum miasta

  Od kiedy konserwator zabytków nakazał wstrzymanie rozbiórki Rotundy, w centrum Warszawy mamy krajobraz jak po wybuchu. Warszawiacy mieli nadzieję, że obiekt szybko zniknie i równie szybko zacznie się jego odbudowa. Plan był prosty. Tymczasem nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji. Teraz nie wiadomo jak długo szczątki Rotundy będą straszyć w centrum Warszawy.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-29

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: