Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "nowe inwestycje Kraków"

 • Modernizacja szpitala specjalistycznego w Krakowie

  Chodzi o Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera. Za rozbudowę i modernizację budynku odpowiedzialna będzie firma Erbud. Wartość kontraktu to 30 mln zł.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-11-13

 • W biurowcu .Big powstanie 10 tys. m² powierzchni biurowej oraz 1,5 tys. m² powierzchni handlowej

  Ghelamco Poland buduje biurowiec w Krakowie

  Biurowiec .Big o powierzchni biurowej 10 tys. m² powstaje w Krakowie u zbiegu ulic Generała Bohdana Zielińskiego i Kapelanka. Ghelamco planuje zakończyć budowę w  połowie 2018 roku.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-11-07

 • Projekt Nowej Huty Przyszłości powstał w Pracowni Projektowej F-11 pod kierunkiem dr hab. inż. arch. Marcina Furtaka

  Nowa Huta Przyszłości – rewitalizacja terenów dawnej Nowej Huty w Krakowie

  Fabryki, biurowce, magazyny, a do tego skwery i szpalery drzew zaprojektowała Pracownia Projektowa F-11 na terenie Nowej Huty w Krakowie. Projekt obejmuje prawie 40 ha działek poprzemysłowych.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-11-07

 • Park Zakrzówek – budynek Centrum Sportów Wodnych posadowiony na skale wapiennej

  Krakowski park Zakrzówek. Jak się zmieni? WIZUALIZACJE

  Pracownia Projektowa F-11 przedstawiła ostateczną wersję projektu koncepcyjnego zagospodarowania parku Zakrzówek. Prawie 51 ha terenów zielonych czeka niesamowita metamorfoza. Powstaną tu m.in. kąpieliska, przestrzenie wspinaczkowe, trasy rowerowe, ścieżka zdrowia, miejsca piknikowe oraz wybieg dla psów.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-10-31

 • Rozbudowa szpitala w Krakowie

  Rusza rozbudowa Specjalistycznego Miejskiego Szpitala im. Gabriela Narutowicza w Krakowie. Generalnym wykonawcą został Mostostal Warszawa. Wartość kontraktu wynosi ponad 23,3 mln zł brutto.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-10-31

 • Inwestorem 5-gwiazdkowego butikowego hotelu Autograph Collection Hotel jest grupa deweloperska Angel Poland Group

  Kraków. Hotel pod Wawelem i restauracja w kościele

  Autograph Collection Hotel – 5-gwiazdkowy butikowy hotel powstanie w centrum Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Wawelu. Inwestorem jest grupa deweloperska Angel Poland Group. Kiedy zakończy się budowa hotelu?

  Ostatnia aktualizacja: 2017-10-30

 • Top 12: Największe biurowce, które powstaną w Polsce w najbliższych latach

  Przyglądamy się polskim biurowcom, które w ciągu najbliższych trzech lat powstaną w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi i Krakowie. Zobaczcie jakie będą i kiedy zostaną oddane do użytku. Biurowce prezentowane są pod względem wielkości powierzchni użytkowej.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-10-24

 • fotogaleria

  Krakowski Szkieletor zmieni się w wieżowiec Unity Tower. Wiemy kto go wybuduje...

  Szkieletor to potoczna nazwa krakowskiego wieżowca przy rondzie Mogilskim, którego budowa rozpoczęła się w 1975 roku. Budynku nie ukończono przez wiele lat, głównie ze względów ekonomicznych. Przez 40 lat służył jedynie jako powierzchnia do wywieszania banerów. 30 marca 2016 budowa została wznowiona. Teren wokół Szkieletora ponownie stał się wielkim placem budowy. Na początek inwestor, Treimorfa Project, rozebrał stary budynek, aby w jego miejsce wybudować nowy biurowiec. Jeszcze w tym miesiącu generalny wykonawca wejdzie na plac budowy.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-08-08

 • W Krakowie powstaje ekologiczne i energooszczędne osiedle mieszkaniowe

  Osiedle Apartamenty Klimaty powstaje przy ul. Ks. Wojciecha Karabuły. W ramach inwestycji wybudowane zostaną trzy 3-kondygnacyjne budynki mieszkalne o łącznej powierzchni 4200 m². Zgodnie z zapowiedziami inwestora budynki mają być w pełni energooszczędne i ekologiczne.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-04-26

 • PLP PLK: STRABAG i KZA zmodernizują krakowską linię kolejową

  Do kwietnia 2021 roku ma zakończyć się modernizacja 20-kilometrowego fragmentu linii kolejowej E30 na odcinku Kraków Główny Towarowy – Rudzice. Wykonawcą będzie konsorcjum firm STRABAG oraz Krakowskie Zakłady Automatyki. Wartość inwestycji to 958 mln zł netto.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-04-19

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: