Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "nieruchomości"

 • Budynek mieszkalny Słoneczny Stok, Kielce

  Przekształcenie prawa użytkowania wieczystego lokalu użytkowego w budynku mieszkalnym wielorodzinnym

  Rząd opublikował 12 sierpnia 2016 projekt ustawy o przekształceniu współużytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe we współwłasność gruntów. Proponowane zmiany mają usprawnić proces przekształcania prawa użytkowania wieczystego gruntów wykorzystywanych na cele mieszkalne we własność, po ty by zagwarantować obywatelom „silniejsze” prawo do nieruchomości i spowodować uniknięcie wielu sporów dotyczących aktualizacji opłat z tytułu użytkowania wieczystego nieruchomości.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-08-31

 • Jakich mieszkań szukają Polacy? Deweloper czy rynek wtórny?

  Jeszcze kilka lat temu, inne były preferencje Polaków co do mieszkania, w jakim chcieliby zamieszkać. Jednak rynek owe preferencje zweryfikował i mniej jest dzisiaj istotne jakie mieszkania nam się podobają, niż to na jakie nas stać. Murator EXPO wspólnie z  firmą badawczą WYG PSDB przepytali gości targów mieszkaniowych, jakie są obecnie ich oczekiwania. 

  Ostatnia aktualizacja: 2014-07-08

 • Festiwal wiedzy o nieruchomościach. Warszawa 5-16 kwietnia 2014

  Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (WSPON), wspólnie Muratorem EXPO zapraszają na największą w branży nieruchomości imprezę szkoleniową – V edycję festiwalu wiedzy o nieruchomościach.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-03-11

 • Nieruchomości komercyjne w Polsce. Kongres Facility Management już w październiku

  Stadion Narodowy, zintegrowane centra komunikacyjne PKP, pierwszy polski biurowiec pasywny, certyfikacja LEED w praktyce, zasady ochrony antyterrorystycznej obiektów komercyjnych - to są tematy, które zostaną przedstawione na VII Ogólnopolskim Kongresie Facility Management.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-09-25

 • Osiedle Atal Marina zostanie wybudowane w II kwartale 2014 roku

  Konferencja uczestników rynku nieruchomości - 7 grudnia w Warszawie

  Kondycja rynku nieruchomości i prognozy na przyszłe lata to jedne z głównych tematów dorocznej konferencji dla branży nieruchomości. Organizatorem spotkania jest Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-11-20

 • Konferencja PLGBC "Spring into Green" w Warszawie

  Forum Zarządców Nieruchomości 17-18 listopada w Warszawie

  Druga edycja Forum dla zarządców nieruchomości i wspólnot mieszkaniowych oraz wszystkich zainteresowanych gospodarką nieruchomościami odbędzie się w dniach 17 i 18 listopada podczas zimowej edycji Targów Mieszkaniowych Murator EXPO.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-10-16

 • film

  Jakie mieszkania sprzedają się najgorzej? WIDEO

  Deweloperzy są zgodni, że kryzys na rynku nieruchomosci mieszkaniowych dotknął przede wszystkim najtańsze mieszkania. Dlaczego tak się dzieje wyjaśnia Jarosław Szanajca - prezes zarządu Dom Development.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-08-28

 • Działka przy ul. Chmielnej 75

  Poczta Polska sprzedaje działkę w centrum Warszawy

  Poczta Polska wystawiła na sprzedaż grunt w centrum Warszawy. Działka znajduje się przy ul. Chmielnej. Właścicielem nieruchomości jest Skarb Państwa a jej użytkownikiem wieczystym - Poczta Polska. Sprzedaż działki odbędzie się w trybie przetargu ustnego.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-08-01

 • Utrzymanie nieruchomości. Obowiązki i kary. QUIZ

  Sprawdź, czy wiesz kto odpowiada za stan nieruchomości i jakie grożą kary za niedopełnienie obowiązków.  

  Ostatnia aktualizacja: 2012-07-31

 • HTC Snap

  Konferencja Innowacje Rynku Nieruchomości o trendach na rynku nieruchomości

  Konferencja odbyła się 18 lipca 2012r.  we Wrocławiu. Uczestnicy rynku nieruchomości dyskotowali o trendach i perspektywach rynku nieruchomości.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-07-20

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: