Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "nieruchomości komercyjne"

 • 4Mobility w partnerstwie z Grupą Kapitałową Polskiego Holdingu Nieruchomości

  Należące do spółki 4Mobility samoobsługowe wypożyczalnie samochodów typu car sharing rozpoczęły działalność w czterech zarządzanych przez Grupę Kapitałową PHN warszawskich biurowcach. Niebawem dojdą kolejne.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-08-02

 • Targi Budowlane LUBDOM w Lublinie

  Jubileuszowa XXXV edycja Targów Budowlanych LUBDOM oraz Targi Mieszkań i Nieruchomości już 10–12 kwietnia w Lublinie. To największe tego typu wydarzenie w Polsce wschodniej skierowane zarówno do gości odwiedzających targi indywidualnych, jak i do profesjonalistów.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-04-07

 • Odrestaurowany pałac

  Na sprzedaż XIX wieczny zespół pałacowo-parkowy w Górze Kalwarii. W odrestaurowanym pałacu aktualnie prowadzony jest elegancki hotel. Obok jest nowoczesny pawilon z dwiema salami balowymi. Przy budynkach jest piękny park. Cały teren jest ogrodzony.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-02-12

 • Warszawie przybędzie nowy wieżowiec: Świętokrzyska 36

  Czy tak będzie nazywał się nowy wieżowiec w Warszawie jeszcze nie wiadomo, tak jak nie wiadomo jak będzie wysoki i co dokładnie będzie się w nim mieścić. Jedno jest pewne – powstanie na działce około 0,6 ha, na miejscu starego biurowca, który stoi przy ul. Świętokrzyskiej 36. To będzie wspólna inwestycja Polskiego Holdingu Nieruchomości i Hochtief Development Poland. 

  Ostatnia aktualizacja: 2013-10-04

 • Konferencja „Biurowce w Polsce”

  Już po raz szósty odbędzie się konferencja „Biurowce w Polsce“, za to po raz pierwszy wydarzenie będzie trwało dwa dni. Branża biurowa spotka się 23-24 października 2013 w warszawskim hotelu Marriott. Konferencję organizuje Nowy Adres SA.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-09-30

 • Nieruchomości komercyjne w Polsce. Kongres Facility Management już w październiku

  Stadion Narodowy, zintegrowane centra komunikacyjne PKP, pierwszy polski biurowiec pasywny, certyfikacja LEED w praktyce, zasady ochrony antyterrorystycznej obiektów komercyjnych - to są tematy, które zostaną przedstawione na VII Ogólnopolskim Kongresie Facility Management.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-09-25

 • Szczecin ma ogromny potencjał przyciągania nowych inwestycji w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu (BPO)

  Szczecin: popyt na nowoczesne powierzchnie biurowe z wyraźną tendencją wzrostową

  Rozwój sektora BPO oraz nowych technologii związanych z energią odnawialną i biotechnologią to ogromna szansa dla Szczecina na przyciągnięcie nowych inwestycji - tak wynika z raportu opracowanego przez CBRE we współpracy z Urzędem Miasta Szczecina. Dynamika popytu na powierzchnie biurowe w Szczecinie ma wyraźną tendencję wzrostową.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-09-05

 • 3. edycja Forum Rynku Nieruchomości, Sopot, 10-11 czerwca 2013

  Forum Rynku Nieruchomości 2013

  W dniach 10-11 czerwca w Sopocie odbędzie się trzecia edycja Forum Rynku Nieruchomości 2013. To największe w Polsce spotkanie przedstawicieli branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Organizatorem konferencji jest firma Nowy Adres.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-05-20

 • Nieruchomości komercyjne. Nowe oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami

  Nowy program do zarządzania nieruchomościami komercyjnymi zaoferuje istotne ułatwienia w dokumentacji, fakturowaniu i księgowaniu wpłat, pozwali na zminimalizowanie kosztów zarządzania nieruchomościami.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-10-10

 • Galeria S - wizualizacja

  W Europie coraz mniej inwestycji w nieruchomości komercyjne

  Słabe wzrosty światowych gospodarek wpływają na niższy poziom inwestycji w Europie Środkowo-Wschodniej, i z kwartału na kwartał jest coraz gorzej. Od początku roku 2012 wartość takich inwestycji wyniosła 1,2 mld euro, ale w samym II kwartale tylko 327 mln euro, czyli o 60% mniej niż w pierwszym.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-08-07

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: