Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "mieszkanie"

 • Apartament pokazowy firmy Luxmat przy ul. Emaliowej przygotowany został jako inteligentne mieszkanie, które spełnia każde polecenie domownika oraz zapewnia mu bezpieczeństwo i wygodę.

  Wizyta w apartamencie Luxmat Automation

  materiał płatny

  Apartament pokazowy w siedzibie Luxmat przy ul. Emaliowej w Warszawie, to inteligentne mieszkanie. Spełnia każde polecenie domownika, zapewnia mu bezpieczeństwo oraz wygodę. Innowacyjna instalacja wyróżnia się konkurencyjną ceną, łatwością w obsłudze oraz pełną integracją dotychczas stosowanych systemów oraz optymalizacją elementów sterujących. Dużą zaletą systemu jest możliwość czasowego programowania zdarzeń i ustawiania harmonogramów zadań do wykonania o określonych, z góry ustalonych porach.

  Ostatnia aktualizacja: 2009-12-01

 • Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Torwarze

  Pierwsza po wakacjach edycja Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE – 10-11 września 2016 – organizowanych przez Murator EXPO to oferta najnowszych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie i okolicach, a także okazja do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych i programach pomocy państwa skierowanych do młodych.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-08-18

 • Jakich mieszkań szukają Polacy? Deweloper czy rynek wtórny?

  Jeszcze kilka lat temu, inne były preferencje Polaków co do mieszkania, w jakim chcieliby zamieszkać. Jednak rynek owe preferencje zweryfikował i mniej jest dzisiaj istotne jakie mieszkania nam się podobają, niż to na jakie nas stać. Murator EXPO wspólnie z  firmą badawczą WYG PSDB przepytali gości targów mieszkaniowych, jakie są obecnie ich oczekiwania. 

  Ostatnia aktualizacja: 2014-07-08

 • Głosowanie internautów na najlepszą pracę w konkursie studenckim Mieszkanie młodego architekta

  Znamy wyniki konkursu studenckiego "Architektury-murator", w którym jury pod przewodnictwem Roberta Koniecznego wyłoniło najlepszy projekt mieszkania młodego architekta. Teraz zapraszamy naszych czytelników do oddania głosu w plebiscycie internautów!

  Ostatnia aktualizacja: 2014-05-27

 • Ostatnie dni rejestracji na konkurs studencki "Mieszkanie młodego architekta"

  Zbliża się termin zamknięcia rejestracji na konkurs studencki "Mieszkanie młodego architekta". Ostatni dzień na przesłanie formularza zgłoszeniowego to 4 maja. Prace konkursowe należy złożyć osobiście lub przesłać pocztą/kurierem w dniach 5-14 maja

  Ostatnia aktualizacja: 2014-04-30

 • UWAGA! Informacja w sprawie terminu rejestracji w konkursie studenckim "Mieszkanie młodego architekta"

  W związku z rozbieżnością terminów zakończenia rejestracji konkursowej, podanymi w regulaminie (28 kwietnia) i w ogłoszeniu konkursowym (4 maja), za ostateczny termin dokonywania rejestracji redakcja będzie uznawać 4 maja

  Ostatnia aktualizacja: 2014-04-28

 • XIV edycja Konkursu Studenckiego „Architektury-murator” 2014. Mieszkanie młodego architekta

  Miesięcznik „Architektura-murator” ogłasza XIV edycję Konkursu Studenckiego pod hasłem Mieszkanie młodego architekta. Ogólnopolski konkurs architektoniczny jest otwarty dla studentów wydziałów architektury, architektury wnętrz, wzornictwa przemysłowego i innych, pokrewnych kierunków na państwowych i prywatnych uczelniach

  Ostatnia aktualizacja: 2014-02-01

 • Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Torwar 3-4 marca

  Na warszawskim Torwarze, 3 i 4 marca odbędzie się już 36. edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Będzie im towarzyszyć Festiwal Wiedzy o Nieruchomościach.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-02-13

 • WARSZAWA W BUDOWIE w tym tygodniu: sesja Jak mieszkać? oraz dyskusja o Polskiej Polityce Architektonicznej

  Roczne wydatki państwa na mieszkalnictwo to tylko 0,2% budżetu. Tymczasem 60% Polaków nie stać na własne mieszkanie. W jaki sposób budować i poradzić sobie z problemem drożyzny na rynku mieszkaniowym? Czy czeka nas mieszkaniowa katastrofa i osiedla kontenerów?

  Ostatnia aktualizacja: 2011-10-17

 • 34. Targi Mieszkaniowe Nowy Dom, Nowe Mieszkanie. Drugi bilet za pół ceny!

  W dniach 10 i 11 września odbędzie się 34 edycja największych w Polsce Targów Mieszkaniowych Nowy Dom, Nowe Mieszkanie, organizowanych przez Murator EXPO. Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z propozycjami stołecznych deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych oraz banków. Targi Nowy Dom, Nowe Mieszkanie to kompleksowy przegląd propozycji mieszkaniowych domów i mieszkań - tych nowych i tych" z drugiej ręki".

  Ostatnia aktualizacja: 2011-08-11

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: