Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "mieszkania"

 • Anna Mucha sprowokowała zmianę w warunkach technicznych

  W 2012 r. znana aktorka i celebrytka Anna Mucha poinformowała na blogu, że przewinęła córkę na stacji benzynowej na stole, na którym podróżni jedzą posiłki. Rozgorzał spór, czy w takich miejscach powinny być pomieszczenia do karmienia i przewijania dzieci. Właśnie rozstrzygnął go... minister infrastruktury i budownictwa w nowych warunkach technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-11-16

 • Deweloperzy nie zwalniają tempa - styczeń z rekordową liczbą rozpoczętych mieszkań

  W styczniu inwestorzy zaczęli budowę przeszło 11,2 tys. mieszkań, czyli aż o 55% więcej niż w analogicznym okresie przed rokiem – podał GUS. Czym tłumaczyć tak duże ożywienie w budownictwie mieszkaniowym?

  Ostatnia aktualizacja: 2017-02-20

 • Ulga budowlana? Ulga remontowa? ASM: nie ma argumentów przeciw

  Ulga budowlana w podatku dochodowym napędzała koniunkturę w budownictwie i miała korzystny wpływ na całą gospodarkę – wynika z raportu „Wpływ ulgi remontowo-budowlanej na koniunkturę w budownictwie”, opracowanego przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-02-08

 • III Kongres Mieszkaniowy obfity w opinie i prognozy

  Każda okazja do rozmów o sposobach rozwiązywania problemów mieszkaniowych Polaków jest dobra i potrzebna. Warto przeanalizować, co zdominowało debatę na III Kongresie Mieszkaniowym, który niedawno odbył się we Wrocławiu. Organizatorami tego spotkania był Polski Związek Firm Deweloperskich (PZFD) oraz Szkoła Główna Handlowa w Warszawie (SGH). W spotkaniu 6 października 2016 wzięło udział ponad 700 osób związanych z rynkiem mieszkaniowym w Polsce.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-10-19

 • Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Gdańsku

  Kolejna edycja targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE z ofertą deweloperów dla Trójmiasta odbędzie się 22 i 23 października w Gdańsku, na terenie CWK AMBEREXPO. Wstęp wolny!

  Ostatnia aktualizacja: 2016-09-28

 • III Kongres Mieszkaniowy 2016

  Od lat nie udaje się rozwiązać problemów mieszkaniowych Polaków, bo z rynkowej oferty mogą korzystać tylko ci lepiej sytuowani. Czy będzie lepiej? Podczas już III Kongresu Mieszkaniowego, którego organizatorem są Polski Związek Firm Deweloperskich oraz szkoła Główna Handlowa w Warszawie, eksperci, analitycy, przedstawiciele rządu, samorządów i finansiści będą dyskutować o aktualnej sytuacji rynku nowego budownictwa mieszkaniowego. Kongres odbędzie się 6 października 2016 we Wrocławiu.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-09-27

 • Budowa nowej inwestycji mieszkaniowej na Pradze-Południe w Warszawie. Widok wzdluż ulicy Kruszewskiego

  Narodowy Program Mieszkaniowy. Impuls dla budownictwa?

  Nie mylić z innym programem „Mieszkanie+”, który ma być tylko elementem składowym Narodowego Programu Mieszkaniowego (NPM). Brak takiego programu to „grzech zaniechania” kilku ekip rządowych. Powód? Brak pomysłu i, przede wszystkim, brak odpowiednich środków w budżetach z innymi preferencjami. Wieloletni plan mieszkaniowy to ma być dla wielu Polaków szansa na zabezpieczenie swojej podstawowej potrzeby życiowej, a dla budownictwa perspektywa stabilnego rozwoju. Czy proponowany przez rząd Narodowy Program Mieszkaniowy spełni się w jednym i drugim wymiarze?

  Ostatnia aktualizacja: 2016-08-31

 • Targi mieszkaniowe w Gdyni

  Hala Gdynia ARENA będzie 3-4 września 2016 gościć targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. To okazja do zapoznania się z najnowszymi inwestycjami mieszkaniowymi z terenu Trójmiasta i okolic. Wstęp bezpłatny.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-08-25

 • Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Stadionie Wrocław

  Wrocławski Stadion będzie gościł 3-4 września czwartą edycję Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Po wakacyjnej przerwie najwięksi deweloperzy zaprezentują ofertę dla mieszkańców Wrocławia i okolic.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-08-18

 • Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Warszawie na Torwarze

  Kolejna wiosenna edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE Murator EXPO odbędzie się 16 i 17 kwietnia na warszawskim Torwarze. To ostatnia przed wakacjami edycja Targów Mieszkaniowych, a swoją ofertę zaprezentuje blisko 150 wystawców, czyli deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, banki oraz pośrednicy kredytowi  i w obrocie nieruchomościami.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-03-18

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: