Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "materiały budowlane"

 • Pozwolenia na budowę - TOP 20 powiatów, w których powstanie najwięcej mieszkań

  Najpewniej nic tak nie cieszy przedsiębiorców budowlanych jak rosnąca liczba pozwoleń na budowę i zgłoszeń z projektem budowlanym. Gdzie firmy mogą liczyć na zlecenia i większą sprzedaż wyrobów budowlanych?

  Ostatnia aktualizacja: 2017-09-18

 • Siedziba firmy 3W Dystrybucja Budowlana w Rudzie Śląskiej

  Markety budowlane: Praktiker na celowniku 3W Dystrybucja Budowlana

  Ta spółka z Rudy Śląskiej chce stworzyć – głównie w miastach powiatowych – sieć marketów budowlanych. Na początek 3W Dystrybucja Budowlana rozpoczęła starania o przejęcie marketów budowlanych Praktiker.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-07-19

 • Ceny materiałów budowlanych. Najszybciej drożeją farby i lakiery

  W pierwszym kwartale 2017 r. sprzedaż materiałów budowlanych była o 16% wyższa niż w analogicznym okresie przed rokiem – podała Grupa PSB. Jak przyznaje, zawdzięcza to głównie wzrostowi cen materiałów budowlanych w styczniu i w lutym. Jednak w marcu niektóre z nich… potaniały.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-04-24

 • Ogromny sklep z materiałami budowlanymi w Kowalach koło Gdańska

  Bricoman otworzył swój dziewiąty w Polsce sklep z materiałami budowlanymi, który jest największy z dotychczasowych.Jego oferta skierowana jest zarówno do fachowców, jak i klientów indywidualnych.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-04-24

 • Stwórzmy koalicję na rzecz uczciwego budownictwa!

  Od lat zmorą branży budowlanej jest nieuczciwa konkurencja. Jej ofiarą padają uczciwi przedsiębiorcy, ich pracownicy oraz konsumenci. Serwis Muratorplus.pl proponuje stworzenie koalicji, która upomni się o ich interes i przeciwstawi patologiom w różnych sferach budownictwa.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-16

 • "Wyroby budowlane pod kontrolą".

  Od 1 stycznia 2016 znowelizowana ustawa o wyrobach budowlanych zobowiązuje Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego do ujawniania z nazwy producentów, których próbki wyrobów zostały poddane kontroli przez GUNB. Czy jawność informacji działa na producentów i dystrybutorów wyrobów budowlanych motywująco? Jak GUNB radzi sobie z badaniem próbek? Jak wprowadzone zmiany oceniają sami producenci? Podczas kolejnej konferencji poświęconej wyrobom budowlanym podsumujemy pierwszy rok funkcjonowania nowych przepisów.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-14

 • BUDMA 2017. Czy warto walczyć o Złote Medale MTP?

  Co roku o Złoty Medal BUDMY ubiega się blisko 500 produktów. W tym roku medalistami zostało 26 z nich. Nie jest więc łatwo. Jakie korzyści z tej nagrody mają producenci materiałów budowlanych, czy są one wymierne? Sprawdziliśmy u źródła.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-02-08

 • Rynek chemii budowlanej w najbliższych latach będzie się kurczył, bo niska jest dynamika budownictwa mieszkaniowego.

  Od 1 stycznia 2017 nowe regulacje o wyrobach budowlanych

  Od nowego roku będą obowiązywać nowe zasady wprowadzania do obrotu wyrobów budowlanych w systemie krajowym, przepisy rozporządzenia w sprawie krajowych ocen technicznych, nowe zasady znakowania znakiem B oraz deklarowania właściwości użytkowych wyrobów budowlanych, jak też nowe regulacje dotyczące przedsiębiorców. Wprowadzone zmiany dopasują system krajowy do europejskich wymogów znakowania, certyfikowania i wprowadzania wyrobów budowlanych na rynek.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-12-28

 • Płyty styropianowe

  Przybywa wyrobów budowlanych skontrolowanych przez GUNB

  Kiedy 1 września 2016 analizowaliśmy na stronie Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego listę wyników kontroli wyrobów budowlanych, było tam wówczas 21 pozycji. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy lista wydłużyła się do 35 wpisów.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-11-07

 • Użytkowe właściwości ogniowe elementów budynku. WIDEO

  Maria Dreger, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Bezpieczeństwa Pożarowego "Nie Igraj z Ogniem" koncentruje się na kopleksowości bezpieczeństwa pożarowego budynku, za które odpowieda zarówno konstrukcja całego budynku, jak i poszczególne wyroby i materiały budowlane.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-09-28

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: