Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "kontrakty"

 • Budynek szpitala MSWiA buduje Warbud

  Warbud buduje dla szpitala MSWiA

  Warbud pozyskał trzy nowe kontrakty, w ramach których zrealizuje inwestycje w Warszawie. Dwa z nich zlecił wykonawcy szpital MSWiA.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-08-10

 • Od lewej: Marek Michałowski (PZPB), Dariusz Blocher (Budimex), Paweł Antonik (Strabag), Adrian Furgalski (TOR), Jacek Sadowy (UZP), Lech Witecki (GDDKiA), Stanisław Żmijan (Sejm RP), Maksymilian Kostrzewa (Kredyt Bank) i Andrzej Kozłowski (ULMA)

  Co czeka firmy budowlane po EURO 2012?

  Już od pewnego czasu firmy budowlane zwracały uwagę, że po EURO 2012 inwestycji, szczególnie tych drogowych, będzie znacznie mniej i przedsiębiorstwa staną przed koniecznością ograniczenia działalności, a więc i zatrudnienia. No i stało się, jesteśmy już po EURO, a w międzyczasie firmom budowlanym przybyło kłopotów.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-07-05

 • Nowe kontrakty Awbudu

  W ostatnich dniach Awbud podpisał 3 kontrakty na łączną kwotę 23,4 mln zł. Portfel zamówień firmy na ten rok zwiększył się do 273 mln zł.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-06-02

 • Nie tylko infrastruktura

  W Ministerstwie Infrastruktury z pompą podpisano 99. i 100. umowę o dofinansowanie projektów infrastrukturalnych w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Chociaż projekty infrastrukturalne nie okazały się takim kołem zamachowym budownictwa, jakiego się spodziewano, to jednak wartość każdego z kontraktów robi wrażenie. To, niestety, nie potrwa już długo, bo do EURO 2012 zostało niewiele ponad rok. A co potem?

  Ostatnia aktualizacja: 2011-02-22

 • Gdański Teatr Szekspirowski wybuduje Pol-Aqua?

  Otwarto oferty na realizację inwestycji „Budowa siedziby Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego”. Najkorzystniejszą złożyła P.R.I. POL-AQUA SA , która chce inwestycję zrealizować za 66 696 434 zł brutto.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-02-16

 • Nie chcą budować autostrady A4

  Konsorcjum NDI SA i SB Granit SA poinformowało krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad o zamiarze odstąpienia od umowy dotyczącej budowy odcinka autostrady A4 Brzesko – Wierzchosławice o długości 20,8 km na terenie województwa małopolskiego.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-02-11

 • Gastel Żurawie wraca na Złotą 44

  Żurawie giełdowej firmy rozpoczęły pracę na wznowionej budowie wieżowca Złota 44 w centrum Warszawy. To jedna z największych jednorazowych umów w historii Gastel Żurawie.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-02-10

 • PM Group nadzoruje budowę fabryki szyb

  Do sierpnia w Komornikach (ok. Środy Śląskiej) zostanie zbudowana fabryka szyb samochodowych amerykańskiej firmy Pittsburgh Glass Works. Produkcja ruszy wiosną 2012 r. To jedna z największych inwestycji zagranicznych w Polsce, ogłoszona w 2010 r. PM Group jest projektantem i inżynierem kontraktu.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-01-31

 • AWBUD z portfelem wartym 250 mln

  Kontrakty o wartości prawie 23 mln zł podpisała w ostatnich dniach Grupa AWBUD. W portfelu zamówień grupy są już umowy o łącznej wartości prawie 250 mln zł, z czego do realizacji w tym roku przypada ponad 200 mln zł.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-01-28

 • LISTA PEŁNEGO PORTFELA w nowej odsłonie

  Poczyniliśmy starania, by LISTA Pełnego Portfela stała się dla jej uczestników bardziej atrakcyjna, by obecność w zestawieniu stała się dla firm prestiżowa. LISTA otrzymała samodzielną stronę na www.muratorplus.pl, tym samym ma ona od tego momentu status on-line. Chcemy, żeby LISTA stała się naprawdę poglądowym materiałem informacyjnym, dlatego zachęcamy, szczególnie firmy małe i średnie, do chwalenia się swoimi dokonaniami, przecież nie o rywalizację a o zaradność rynkową tu o chodzi...

  Ostatnia aktualizacja: 2011-01-27

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: