Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "konkursy"

 • Literacki konkurs „Muratora” na „Dom polski 2021”

  Miesięcznik „Murator” ogłasza konkurs literacki. Redakcja zaprasza wszystkich, którzy potrafią, lubią i chcą się zmierzyć z innymi do napisania eseju na zadany temat - Dom polski 2021. Tytuł niezwykle inspirujący dla podzielenia się reflekcją o domu, budowaniu czy architekturze. Główna nagroda - 1000 zł i publikacja eseju na łamach „Muratora”.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-08-14

 • Inteligentne budynki w konkursie Inteligentny Klucz. Nagroda dla wykonawcy i integratora

  Nagroda Inteligentny Klucz to pierwsza w Polsce edycja konkursu dla wykonawców i integratorów. W konkursie oceniane będą inteligentne budynki w dwóch kategoriach: budynki użyteczności publicznej oraz budynki rezydencjalne.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-05-27

 • Generalnym wykonawcą obiektu była firma Erbud SA. Przy realizacji projektu uczestniczyły także firmy: Niras Polska i ARKUS Biuro Projektowo-Doradcze Marek Gachowski (projekt budowlany, przetargowy, wykonawczy). Zarządzaniem nieruchomością zajmuje się EMCM Poland.

  CH Agora Bytom konceptem roku 2010

  Nagroda Shopping Centre Award to jedno z najważniejszych wyróżnień w branży centrów handlowych w Polsce. W tym roku Agora Bytom, duńsko-norweska inwestycja firm Braaten+Pedersen plus Partners i Borgestad, okazała się bezkonkurencyjna w kategorii najlepszego w Polsce konceptu na galerię handlową. Otwartą niecałe trzy miesiące temu galerię doceniono za pomysł, innowacyjność i pozytywny wkład w rozwój miasta.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-02-07

 • Giganci Biznesu po raz pierwszy – nominacje

  Ruszyła pierwsza edycja konkursu Giganci Biznesu. Inicjatywa ma na celu wyróżnienie firm oraz osób zaangażowanych w rozwój polskiego biznesu, w tym jego promocję w Centralnej i Wschodniej Europie. Nagrody Giganci Biznesu przyznawane są w czterech kategoriach: Osobowość Roku, Najbardziej Przedsiębiorcza Firma, Najbardziej Innowacyjna Firma i Najlepszy Debiut Giełdowy w 2010 r. Wśród nominowanych - firmy z branży budowlanej.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-01-20

 • Roca i Jump the Gap - konkurs dla architektów i projektantów

  Roca organizuje IV edycję Jump the Gap - międzynarodowego konkursu na innowacyjne produkty, rozwiązania przestrzeni i funkcji łazienki. Jeszcze do 31 stycznia 2011 r. można rejestrować swój udział. Konkurs organizowany jest dla studentów architektury czy wzornictwa oraz młodych projektantów, architektów, którzy nie ukończyli 35. roku życia. Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 5000 euro!

  Ostatnia aktualizacja: 2011-01-10

 • Odważ się! Trimo Urban Crash

  Zadanie konkursowe – instalacja mająca publiczne zastosowanie - będzie wybudowana przez firmę Trimo w wybranej lokalizacji – dzielnicy Lublany Nove Fužine. Konkurs Trimo Urban Crash potrwa jeszcze przez dwa miesiące. Studencie, nie zwlekaj! Już ponad 1500 osób z 80 krajów świata dokonało rejestracji na oficjalnej stronie konkursu. To trzy razy więcej niż w tym samym momencie poprzedniej edycji.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-12-09

 • Budowa hali magzynowej dla firmy Gonvarri.

  Amwin Hale Stalowe Przedsiębiorstwem Fair Play

  Firma Amwin Hale Stalowe z Wrześni (woj. wielkopolskie) została uhonorowana certyfikatem "Przedsiębiorstwo Fair Play". To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest spółkom przestrzegającym najwyższych standardów etycznych w biznesie oraz w relacjach z pracownikami, władzą państwową i samorządami.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-12-02

 • Konkurs dla studentów: Zrównoważony rozwój w budownictwie

  Grupa Górażdże zaprasza studentów wydziałów wyższych uczelni kształcących na kierunkach: architektura, budownictwo i inżynieria środowiska oraz pokrewnych do udziału w konkursie na najlepszą pracę dyplomową (magisterską lub inżynierską) dotyczącą zrównoważonego rozwoju w budownictwie.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-11-30

 • Gala Logistyki i Transportu (3 grudnia, Warszawa)

  3 grudnia 2010 w warszawskim hotelu Victoria odbędzie się Gala Logistyki i Transportu – najbardziej prestiżowe wydarzenie branżowe roku. Uczestnicy Gali będą mogli zapoznać się z wynikami Programu Badawczego "Operator Logistyczny Roku 2010" w ramach którego już po raz 9. na przestrzeni roku badano poziom satysfakcji klientów firm z sektora logistycznego działających na rodzimym rynku. Najlepiej oceniane w tym roku firmy otrzymają Statuetki oraz tytuł Operatora Roku.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-11-19

 • Furulyás Ferenc, dyrektor zarządzający w Jones Lang LaSalle na Węgrzech.

  Jones Lang LaSalle triumfuje na Węgrzech

  Podczas szóstej edycji Portfolio.hu Property Investment Forum, które odbyło się 4 listopada w Budapeszcie, Jones Lang LaSalle, międzynarodowa firma specjalizująca się w doradztwie ds. nieruchomości komercyjnych została uhonorowana nagrodą dla „Najlepszego Doradcy ds. Wynajmu Powierzchni Biurowych” w tegorocznej edycji nagród REsource Property Awards.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-11-15

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: