Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "konkurs"

 • Każda z przestrzeni w open space ma dostęp do naturalnego światła

  Najlepiej urządzone biuro, czyli konkurs OFFICE SUPERSTAR

  Konkurs OFFICE SUPERSTAR promuje nowoczesne i ciekawe aranżacje przestrzeni biurowych. Propozycje mozna zgłaszać do 31 sierpnia 2017. Konkurs organizuje firma doradcza CBRE, a partnerami są Philips Lighting oraz Grupa Nowy Styl.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-07-19

 • Internauci wybiorą projekt nowej toalety publicznej w Poznaniu! Głosowanie do 15 czerwca

  W ramach konkursu KOŁO na budynek z funkcją toalety publicznej w Poznaniu wpłynęło niemal 300 projektów. Internauci mogą wybrać swojego faworyta, jury wybierze zwycięzcę. Rozstrzygnięcie 22 czerwca 2017.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-01

 • Ranking okien. Najlepsze za jak najniższą cenę

  Najlepsze okna i drzwi to takie, które są energooszczędne, mają bardzo dobre parametry techniczne, a równocześnie niezbyt wygórowaną cenę. Organizatorzy konkursu TOPTEN Okna 2017 wskazują, które okna i drzwi warto kupić.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-01

 • Brama garażowa firmy Hörmann

  Hörmann ogłasza jubileuszowy konkurs

  Producent bram garażowych, drzwi oraz napędów – firma Hörmann, obchodzi w tym roku swoje 25-lecie. W programie obchodów tego jubileuszu znalazł się również konkurs dla klientów, który krótko można opisać jako 3 x 25 – 25 lat, 25% rabatu, 25 lauraetów.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-19

 • Konkurs Drzwi Roku

  Konkurs CAL. Drzwi roku

  Konkurs na projekt nowego modelu drzwi ogłosiła spółka CAL z Suwałk.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-09-16

 • LUG Light Factory zaprasza do udziału w konkursie dla projektantów wnętrz

  Konkurs dla projektantów FlashDQ Best Interior Contest

  Uczestnicy konkursu dla projektantów FlashDQ Best Interior Contest mogą zgłosić dowolną aranżacje wnętrza. Warunkiem jest zastosowanie opraw oświetleniowych z oferty firmy LUG Light Factory

  Ostatnia aktualizacja: 2016-09-09

 • Budowa Roku 2015 – laureaci nagrody głównej. GALERIA

  Wiele jest obecnie przedsięwzięć w kraju i poza granicami, w których ocenie podlegają najróżniejsze inwestycje budowlane. Jednak najstarszym wśród nich jest konkurs „Budowa Roku”, który został już rozstrzygnięty po raz 26. Jego organizatorem jest Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa (PZITB).

  Ostatnia aktualizacja: 2016-05-31

 • Konkurs na Remont Roku 2016

  Zapraszamy do udziału w konkursie Remont Roku 2016, organizowanym przez redakcję miesięcznika „Murator”. Nagrodą główną jest tytuł Remont Roku 2016 oraz nagrody pieniężne po 10 tys. zł w 4 kategoriach: Wnętrze, Termomodernizacja, Przebudowa i Poddasze. 

  Ostatnia aktualizacja: 2016-05-31

 • Biurowiec TVN w Warszawie czeka przebudowa

  Budynek TVN. Modernizacja i lifting

  Władze TVN ogłosiły konkurs architektoniczny. Biurowiec w Warszawie, na początku XXI wieku jeden z najnowcześniejszych w Polsce, czeka przebudowa strefy wejściowej

  Ostatnia aktualizacja: 2016-05-13

 • Fasada Roku 2015, laureat w kategorii budynek wielorodzinny nowy. Osiedle "Morena” przy ul. Stanisława Dorantta w Olsztynie, projekt  KAPS ARCHITEKCI Korneluk Parysek, inwestor Novdom Sp. z o.o., wykonawca Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane BUDWIL Paweł Wilan

  Najlepsze fasady roku 2015

  Już po raz 9. został rozstrzygnięty konkurs firmy Baumit na Fasadę Roku. Do konkursu zostało zgłoszonych niemal 200 obiektów w pięciu kategoriach, nagroda główna warta jest 10 000 zł. Laureaci rozpoczynają teraz rywalizację o kolejną prestiżową nagrodę, dołączając do międzynarodowej obsady Baumit Life Challenge.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-03-21

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: