Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "konkurs"

 • To coś więcej niż konkurs architektoniczny - studenci mają przedstawić wizję „domu jutra”

  70 tys. zł czeka na zwycięzców konkursu „Dom jutra. Model budownictwa dostępnego”. Ten nietypowy konkurs zorganizował Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej wraz ze spółką BGK Nieruchomości i Fundacją BGK.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-10-18

 • Każda z przestrzeni w open space ma dostęp do naturalnego światła

  Najlepiej urządzone biuro, czyli konkurs OFFICE SUPERSTAR

  Konkurs OFFICE SUPERSTAR promuje nowoczesne i ciekawe aranżacje przestrzeni biurowych. Propozycje mozna zgłaszać do 31 sierpnia 2017. Konkurs organizuje firma doradcza CBRE, a partnerami są Philips Lighting oraz Grupa Nowy Styl.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-07-19

 • Internauci wybiorą projekt nowej toalety publicznej w Poznaniu! Głosowanie do 15 czerwca

  W ramach konkursu KOŁO na budynek z funkcją toalety publicznej w Poznaniu wpłynęło niemal 300 projektów. Internauci mogą wybrać swojego faworyta, jury wybierze zwycięzcę. Rozstrzygnięcie 22 czerwca 2017.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-01

 • Ranking okien. Najlepsze za jak najniższą cenę

  Najlepsze okna i drzwi to takie, które są energooszczędne, mają bardzo dobre parametry techniczne, a równocześnie niezbyt wygórowaną cenę. Organizatorzy konkursu TOPTEN Okna 2017 wskazują, które okna i drzwi warto kupić.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-01

 • Brama garażowa firmy Hörmann

  Hörmann ogłasza jubileuszowy konkurs

  Producent bram garażowych, drzwi oraz napędów – firma Hörmann, obchodzi w tym roku swoje 25-lecie. W programie obchodów tego jubileuszu znalazł się również konkurs dla klientów, który krótko można opisać jako 3 x 25 – 25 lat, 25% rabatu, 25 lauraetów.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-19

 • Konkurs Drzwi Roku

  Konkurs CAL. Drzwi roku

  Konkurs na projekt nowego modelu drzwi ogłosiła spółka CAL z Suwałk.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-09-16

 • LUG Light Factory zaprasza do udziału w konkursie dla projektantów wnętrz

  Konkurs dla projektantów FlashDQ Best Interior Contest

  Uczestnicy konkursu dla projektantów FlashDQ Best Interior Contest mogą zgłosić dowolną aranżacje wnętrza. Warunkiem jest zastosowanie opraw oświetleniowych z oferty firmy LUG Light Factory

  Ostatnia aktualizacja: 2016-09-09

 • Budowa Roku 2015 – laureaci nagrody głównej. GALERIA

  Wiele jest obecnie przedsięwzięć w kraju i poza granicami, w których ocenie podlegają najróżniejsze inwestycje budowlane. Jednak najstarszym wśród nich jest konkurs „Budowa Roku”, który został już rozstrzygnięty po raz 26. Jego organizatorem jest Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa (PZITB).

  Ostatnia aktualizacja: 2016-05-31

 • Konkurs na Remont Roku 2016

  Zapraszamy do udziału w konkursie Remont Roku 2016, organizowanym przez redakcję miesięcznika „Murator”. Nagrodą główną jest tytuł Remont Roku 2016 oraz nagrody pieniężne po 10 tys. zł w 4 kategoriach: Wnętrze, Termomodernizacja, Przebudowa i Poddasze. 

  Ostatnia aktualizacja: 2016-05-31

 • Biurowiec TVN w Warszawie czeka przebudowa

  Budynek TVN. Modernizacja i lifting

  Władze TVN ogłosiły konkurs architektoniczny. Biurowiec w Warszawie, na początku XXI wieku jeden z najnowcześniejszych w Polsce, czeka przebudowa strefy wejściowej

  Ostatnia aktualizacja: 2016-05-13

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: