Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "konferencje"

 • Nowelizacja ustawy o wyrobach budowlanych na konferencjach GUNB: 3.12 Warszawa

  Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego zaprasza do udziału w Konferencjach Regionalnych – NOWELIZACJA USTAWY O WYROBACH BUDOWLANYCH. Temat ważny i nowy, bo poświęcony omówieniu zmian w przepisach związanych z wprowadzaniem wyrobów budowlanych zawartych w ustawie z 25 czerwca 2015. Konferencje są bezpłatne i mają charakter otwarty.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-11-17

 • WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne w Szczecinie

  Centrum Wystawowym Międzynarodowych Targów Szczecińskich, 3 – 5 października 2014 odbędą się 23. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-09-16

 • Targi Warsaw Build 2014

  Zbliżają się targi Warsaw Build 2014 – hala EXPO XXI 18-20 września. Organizatorzy zapewniają, że program imprezy został tak ułożony, by każdy specjalista – począwszy od architekta i projektanta wnętrz, poprzez deweloperów i inwestorów, aż po wykonawców, montażystów i inżynierów - znalazł coś dla siebie.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-09-08

 • Konferencja „Efektywność energetyczna w budownictwie – wyzwania i szanse dla Polski”

  Podczas targów Warsaw Build 2014 odbędzie się 19 września w Warszawskim Centrum EXPO XXI konferencja „Efektywność energetyczna w budownictwie – wyzwania i szanse dla Polski”. Ekologia, w którą wpisuje się budownictwo energooszczędne to trend, który jest coraz bardziej obecny w naszym otoczeniu. Co więcej, ekologia to przyszłość, w którą warto inwestować.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-06-30

 • Budoskop - warsztat dla profesjonalisty

  Konferencje Budoskop - warsztaty profesjonalisty

  Rusza nowy cykl nowy warsztatów na rok 2014 - Budoskop warsztat profesjonalisty - Meeting with innovations. Start w lutym w Gdańsku, gdzie tematem przewodnim konferencji będzie zrównoważone budownictwo jako wyzwanie  XXI wieku.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-01-16

 • Konferencje EQUITONE ISOVER, czyli wszystko o fasadach wentylowanych z płyt włókno cementowych i ceramicznych

  Konferencje EQUITONE ISOVER - najlepsza fasada wentylowana odpowiedzią na rosnące wymagania architektów. Rozpoczyna się cykl - JESIEŃ 2013

  Ostatnia aktualizacja: 2013-08-22

 • Ocieplanie od wewnątrz płytą mineralną

  O ocieplaniu od wewnątrz na konferencjach MULTIPOR

  Temat okazał się na czasie, bo w 18 konferencjach zatytułowanych „Poprawa parametrów energetycznych dzięki ocieplaniu od wewnątrz” zorganizowanych w kilku miastach Polski wzięło udział prawie 500 osób. T inicjatywa edyjkacyjna firmy Xella promująca ocieplanie od wewnątrz z zastosowaniem płyt MULTIPOR. 

  Ostatnia aktualizacja: 2013-04-29

 • Izolacja ściany od wewnątrz bloczkami MULTIPOR

  Kiedy i jak ocieplać budynki od wewnątrz, czyli konferencje MULTIPOR

  Nie zawsze da się ocieplić budynek od zewnątrz. To na przykład problem obiektów zabytkowych lub budynków, gdzie na ocieplenie nie ma zgody wszystkich lokatorów. Jednak poprawa parametrów termicznych jest teraz standardem. Jedną z możliwości jest ocieplenie płytami izolacyjnymi od wewnątrz, co jest tematem konferencji MULTIPOR, które w lutym i marcu odbędą się w 18 miastach różnych regionów Polski.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-02-13

 • Wydarzenia branżowe w lutym

  Dopiero się zakończyły największe branżowe targi BUDMA 2013. My przypominamy, jakie wydarzenia w Polsce i za granicą czekają nas  w lutym.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-02-01

 • Konferencja „Umowy oparte o WK FIDIC w projektach infrastrukturalnych”

  W świecie wzory umów jakimi są warunki kontraktowe FIDIC są znane i stosowane od kilkudziesięciu lat. W Polsce nie są tak popularne jak by sobie tego życzyły firmy budowlane. Często rozwiązania umowne są też traktowane wybiórczo, przez co traci sens koronna zasada FIDIC, czyli zachowania równowagi pomiędzy zamawiającym a wykonawcą. Trzeba korzystać ze sprawdzonych wzorców, a dlaczego odpowie na to konferencja „Umowy oparte o WK FIDIC w projektach infrastrukturalnych”, która odbędzie się 11-12 grudnia w Warszawie.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-11-14

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: