Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "konferencja"

 • Jury konkursu dyskutuje o złożonych przez studentów projektach

  Konkurs dla studentów „Mała architektura z klinkieru” rozstrzygnięty

  Jurorzy rozstrzygnęli, jakie prace zwyciężyły w konkursie dla studentów „Mała architektura z klinkieru”, którego organizatorem jest producenta ceramiki budowlanej, firma Röben.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-04-10

 • IV Międzynarodowa Konferencja ETICS

  Już po raz czwarty spotka się branża ociepleń i chemii budowlanej na Międzynarodowej Konferencji ETICS, która odbędzie się 11 i 12 maja 2017 w Ożarowie Mazowieckim. Organizatorem tego wydarzenia jest Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO).

  Ostatnia aktualizacja: 2017-04-10

 • „Wyroby budowlane pod kontrolą 2"

  W czwartek, 6 kwietnia, odbyła się druga edycja konferencji „Wyroby budowlane pod kontrolą", którą w tym roku Muratorplus.pl zorganizował w ramach akcji „Chcemy uczciwego budownictwa”. Półtora roku temu zapowiedzieliśmy wejście w życie nowelizacji Ustawy o wyrobach budowlanych, a szczególnie zmian w systemie ich kontroli. Teraz sprawdziliśmy, czy przepisy dyscyplinują producentów do trzymania parametrów, które deklarują dla swoich wyrobów?

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-31

 • „Akustyka budynku - case study"

  Już 25 kwietnia 2017 roku, o godzinie 10:00, rozpoczynamy konferencję dotyczącą akustyki budynków. Zaprosiliśmy wybitnych, polskich akustyków, którzy szczegółowo przedstawią swoje realizacje, dzieląc się z Państwem wiedzą i doświadczeniem. Zobacz program i zarejestruj się - liczba miejsc jest ograniczona.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-28

 • BUDMA 2017

  BUDMA 2017, a za rok BUDMA 2018...

  Na BUDMIE 2017 dopisali wystawcy, których w Poznaniu było ponad 800 z 26 krajów. Nie zabrakło odwiedzających zainteresowanych budownictwem i architekturą - na powierzchni 55 tys. m2 najnowsze propozycje branży zobaczyło niemal 45 tys. targowych gości.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-02-27

 • Szklane panele na elewacji auli Instutu Karolinska tworzą regularny, geometryczny wzór. Zdjęcie Patrik Lindell, dzięki uprzejmości pracowni architektonicznej Wingårdhs

  Konferencja „Budynki przeszklone generacji 4.0: komfortowe, inteligentne, bezpieczne”

  Redakcja „Świata szkła” zaprasza 30 marca 2017 na kolejną konferencję techniczną, która w tym roku odbędzie się pod hasłem: „Budynki przeszklone generacji 4.0: komfortowe, inteligentne, bezpieczne”.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-02-27

 • „Etyka i odpowiedzialność zawodowa inżynierów budownictwa – fundamentem zaufania społecznego” – konferencja PIIB

  Obszerny tytuł „Etyka i odpowiedzialność zawodowa inżynierów budownictwa – fundamentem zaufania społecznego” w pełni oddaje tematykę konferencji Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, która odbędzie się 16 marca 2017 w Warszawskim Domu Technika NOT.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-02-21

 • Rynek chemii budowlanej w najbliższych latach będzie się kurczył, bo niska jest dynamika budownictwa mieszkaniowego.

  Zmiany w ustawie o wyrobach budowlanych – konferencja GUNB

  Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego zaprasza 6 grudnia 2016 na konferencję „Zmiany w ustawie o wyrobach budowlanych i nowe regulacje z zakresu nadzoru rynku”.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-11-07

 • Międzynarodowa Konferencja Monitoring Rynku Budowlanego 2016

  Monitoring Rynku Budowlanego ASM: spadki, spadki...

  Nie powiało zbytnim optymizmem na kolejnej – już 19. – konferencji organizowanej przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku z cyklu Monitoring Rynku Budowlanego. Rok 2016 był, tak jak zresztą i poprzednie lata, nie za dobry dla budownictwa w Polsce. Poprawa prognozowana jest na rok 2017 lub nawet 2018...

  Ostatnia aktualizacja: 2016-11-02

 • Konferencja techniczna „Świata Szkła”

  Redakcja miesięcznika „Świat Szkła” zaprasza 8 grudnia 2016 na już 29. konferencję techniczną „Szkło architektoniczne (własności, projektowanie, montaż). Prelekcje wygłoszą przedstawiciele uczelni technicznych i instytutów naukowo-badawczych.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-10-26

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: