Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "konferencja"

 • BIM Day 2017: „Budowa XXI wieku”

  Autodesk zaprasza 30 listopada 2017 do udziału w drugiej edycji BIM Day 2017 – jednej z największych branżowych konferencji poświęconych tematyce BIM. Hasłem przewodnim tego spotkania jest „Budowa XXI wieku”.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-11-09

 • Współczesna architektura Śląska. Nowe Muzeum Śląskie w Katowicach, "Architektura-murator" nr 3/ 2014. Przestrzeń między rozrzuconymi budynkami muzeum odgrywa rolę tarasu, z którego zwiedzający będą mogli ogladać zmieniającą się panoramę Katowic. Fot. Marcin Czechowicz

  Konferencja „Konstrukcje budowlane 2017”

  W Muzeum Śląskim w Katowicach odbędzie się 24 listopada 2017 czwarta edycja konferencji „Konstrukcje budowlane”. Program konferencji skupi się na projektowaniu i zastosowanych rozwiązaniach konstrukcyjnych.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-11-03

 • Konferencje „Efektywność Energetyczna w Budownictwie”

  Druga z cyklu czterech konferencji pod hasłem „Efektywność Energetyczna w Budownictwie” już 14 listopada 2017 w Warszawie. Organizator – Krajowa Agencja Poszanowania Energii (KAPE) przewiduje po około 50 uczestników w każdym spotkaniu, a więc potencjalni chętni muszą pilnować rejestracji.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-10-24

 • Konferencja „Nowe oblicze BIM”

  Szkoleniowo-naukowe spotkanie o technologii BIM odbędzie się 7 listopada 2017. Konferencja jest skierowana do wszystkich osób zainteresowanych tematyką BIM, w tym architektów, inżynierów, projektantów, deweloperów, urzędników, wykonawców i producentów wyrobów budowlanych, a także nauczycieli akademickich i studentów.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-10-20

 • XIV Kongres Nowego Przemysłu
(fot. Grupa PTWP)

  Zakończył się XIV Kongres Nowego Przemysłu

  XIV Kongres Nowego Przemysłu odbył się w dniach 11-12 października 2017 roku w warszawskim hotelu Sheraton. Czołowe postacie sektora energii, zarządzający firmami energetycznymi, przedstawiciele rządu, parlamentu i administracji publicznej, eksperci, naukowcy i dziennikarze dyskutowali o perspektywach krajowego rynku energii. Podczas zakończonej XIV edycji Kongresu Nowego Przemysłu, wiele miejsca poświęcono nowym trendom w energetyce i wyzwaniom dla branży.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-10-18

 • DKBE 2017 – potrzebne zmiany w branży HVAC

  W konferencji DKBE 2017 zorganizowanej przez Lindab wzięło udział ponad 250 uczestników, a wśród nich inwestorzy, zarządcy nieruchomości, architekci, projektanci, inspektorzy, rzeczoznawcy i specjaliści branży HVAC. Było to pierwsze tego typu wydarzenie poświęcone komfortowi, energooszczędności i nowoczesnym rozwiązaniom dla ciepłownictwa, ogrzewnictwa, wentylacji i gazownictwa.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-10-13

 • IV Forum ETICS w Warszawie

  Nieprzypadkowo Warszawa została wybrana na miejsce europejskiego spotkania branży ociepleń. IV Forum ETICS odbędzie się 5 października 2017 w Centrum Konferencyjnym POLIN. Organizatorem konferencji jest European Association for ETICS (EAE), a jej gospodarzem – polskie Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO).

  Ostatnia aktualizacja: 2017-09-28

 • DKBE 2017 – debata o najnowszych rozwiązaniach i standardach w branży HVAC

  Producent systemów wentylacyjnych Lindab, wsparty przez partnerów z branży budowlanej, organizuje 5 października 2017 „Debatę o roli komfortu wewnętrznego i rozwiązaniach instalacyjnych w nowoczesnym budownictwie energooszczędnym”.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-09-22

 • Konferencja „Monitoring rynku budowlanego 2017”

  Jubileuszowa – dwudziesta! – Międzynarodowa Konferencja Monitoring Rynku Budowlanego, odbędzie się 26 października 2017. W tym roku ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku organizuje ją wspólnie z Polską Izbą Przemysłowo-Handlową Budownictwa.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-09-18

 • Konferencja urbanistyczna w Gdyni: Mieszkanie – Osiedle – Miasto

  Równolegle z Targami Mieszkaniowymi w Gdyni, od 1do 3 września 2017, Murator EXPO organizuje, wspólnie z Towarzystwem Urbanistów Polskich miastem Gdynia, konferencję urbanistyczną pod hasłem: „Mieszkanie – Osiedle – Miasto Zespoły mieszkaniowe we współczesnych strukturach miejskich”.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-07-20

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: