adb_popup_graphic

Nasz serwis jest całkowicie darmowy. Pokazujemy reklamy, żeby taki pozostał.

Wyłącz Adblock (lub podobny program) i przeglądaj portal bez ograniczeń.

Przypomnij mi później Odśwież stronę

Tag: "konferencja"

 • BUDMA 2017

  BUDMA 2017, a za rok BUDMA 2018...

  Na BUDMIE 2017 dopisali wystawcy, których w Poznaniu było ponad 800 z 26 krajów. Nie zabrakło odwiedzających zainteresowanych budownictwem i architekturą - na powierzchni 55 tys. m2 najnowsze propozycje branży zobaczyło niemal 45 tys. targowych gości.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-02-27

 • Szklane panele na elewacji auli Instutu Karolinska tworzą regularny, geometryczny wzór. Zdjęcie Patrik Lindell, dzięki uprzejmości pracowni architektonicznej Wingårdhs

  Konferencja „Budynki przeszklone generacji 4.0: komfortowe, inteligentne, bezpieczne”

  Redakcja „Świata szkła” zaprasza 30 marca 2017 na kolejną konferencję techniczną, która w tym roku odbędzie się pod hasłem: „Budynki przeszklone generacji 4.0: komfortowe, inteligentne, bezpieczne”.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-02-27

 • „Etyka i odpowiedzialność zawodowa inżynierów budownictwa – fundamentem zaufania społecznego” – konferencja PIIB

  Obszerny tytuł „Etyka i odpowiedzialność zawodowa inżynierów budownictwa – fundamentem zaufania społecznego” w pełni oddaje tematykę konferencji Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, która odbędzie się 16 marca 2017 w Warszawskim Domu Technika NOT.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-02-21

 • Rynek chemii budowlanej w najbliższych latach będzie się kurczył, bo niska jest dynamika budownictwa mieszkaniowego.

  Zmiany w ustawie o wyrobach budowlanych – konferencja GUNB

  Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego zaprasza 6 grudnia 2016 na konferencję „Zmiany w ustawie o wyrobach budowlanych i nowe regulacje z zakresu nadzoru rynku”.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-11-07

 • Międzynarodowa Konferencja Monitoring Rynku Budowlanego 2016

  Monitoring Rynku Budowlanego ASM: spadki, spadki...

  Nie powiało zbytnim optymizmem na kolejnej – już 19. – konferencji organizowanej przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku z cyklu Monitoring Rynku Budowlanego. Rok 2016 był, tak jak zresztą i poprzednie lata, nie za dobry dla budownictwa w Polsce. Poprawa prognozowana jest na rok 2017 lub nawet 2018...

  Ostatnia aktualizacja: 2016-11-02

 • Konferencja techniczna „Świata Szkła”

  Redakcja miesięcznika „Świat Szkła” zaprasza 8 grudnia 2016 na już 29. konferencję techniczną „Szkło architektoniczne (własności, projektowanie, montaż). Prelekcje wygłoszą przedstawiciele uczelni technicznych i instytutów naukowo-badawczych.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-10-26

 • Konferencja Smart Buildings & Smart Cities

  Kolejna edycjia konferencji Smart Buildings & Smart Cities odbędzie się 12 października 2016 w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Głównymi tematami będą problemy coraz bardziej powiększających się miast oraz miejsca, w których spędzamy bardzo dużo czasu, czyli przyjazne miejsca pracy.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-09-29

 • Monitoring Rynku Budowlanego 2016

  Już po raz 19. ASM Centrum Badań i Analiz Rynku zaprasza 27 października 2016 na konferencję Monitoring Rynku Budowlanego. Uczestnikom spotkania zostaną zaprezentowane w wielu aspektach analizy branży budowlanej oraz prognozy jej rozwoju na najbliższe lata.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-09-14

 • PLGBC Green Building Symposium 2016

  Już VI edycja PLGBC Green Building Symposium odbędzie się 5 października w Warszawie, w siedzibie kina Praha (ul. Jagiellońska 26). Głównymi tematami wydarzenia będą zarówno nowe budynki i najnowsze stosowane w nich rozwiązania, jak i budynki istniejące, których modernizacja powinna przebiegać w tzw. zielonym standardzie.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-09-05

 • Centrum Promocji Mody w Łodzi ma promować innowacyjne rozwiązania w przemyśle odzieżowo-tekstylnym

  Styl to komfort. Konferencja

  Jak projektować, by odnieść sukces? Opowiadać będą o tym architekt Robert Konieczny oraz projektanci mody z duetu Paprocki&Brzozowski, goście konferencji Styl to komfort. Organizatorami wydarzenia są marka Urzędowski, Centrum Promocji Mody przy ASP w Łodzi oraz władze województwa łódzkiego.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-09-01

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: