Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "komunikacja"

 • Droga 708

  Autostrada A1: Tebodin w konsorcjum z Biurem Ciechański i Haładaj podpisało umowę z GDDKiA

  Tebodin SAP-Projekt Biuro z Poznania w konsorcjum z Biurem Usług Inwestycyjnych Ciechański i Haładaj Sp.j. podpisało umowę z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Łodzi.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-08-24

 • Strategia transportowa Warszawy

  Znajdziemy tam informacje nie tylko o budowie II linii metra czy mostu Północnego, ale także o tym jak może rozwijać się sieć ścieżek rowerowych czy komunikacji szynowej. Mieszkańcy mogą też sfotografować się „Autobusie” Edwarda Dwurnika. WIDEO!!

  Ostatnia aktualizacja: 2010-07-09

 • Tebodin SAP-Projekt podpisało umowę z miastem Poznań

  Tebodin SAP-Projekt podpisało umowę z miastem Poznań

  Tebodin SAP-Projekt ma za zadanie opracować dokumentację projektową dla "Odnowy infrastruktury transportu publicznego w związku z organizacją Euro 2012 w Poznaniu – Etap I", na którą składa się wykonanie projektu budowlanego i wykonawczego z uzyskaniem wszystkich niezbędnych do realizacji inwestycji pozwoleń i decyzji administracyjnych (w tym pozwolenie na budowę).

  Ostatnia aktualizacja: 2010-06-29

 • Projekt inwestycji w Krakowie obejmuje między innymi: wykonanie dokumentacji projektowych i technicznych oraz wykonanie robót budowlano-montażowych budowy dworca kolejowego pod układem torowo-peronowym stacji Kraków Główny.

  Otwarcie ofert w przetargu na budowę nowego dworca Kraków Główny

  Sześć firm zgłosiło się do przetargu na wybór generalnego wykonawcy prac przy budowie nowego dworca Kraków Główny. W siedzibie Polskich Kolei Państwowych S.A. odbyło się otwarcie ofert. Budowa dworca ma się zacząć w drugiej połowie 2010 roku. Nowy dworzec Kraków Główny to jedna z trzech dużych inwestycji PKP S.A., współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Pozostałe inwestycje to: modernizacja dworca Wrocław Główny i modernizacja dworca Gdynia Główna.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-05-14

 • Nowa droga przy osiedlu River House gotowa

  Mermaid Properties nie czekając na docelowe rozwiązanie układu drogowego Czerniakowska BIS i budowę ulic pochodnych, przeznaczyła wraz z Polservice Sp. z o.o. 400 tys. zł na infrastrukturę drogową przy osiedlu River House.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-04-06

 • Tebodin SAP-Projekt podpisuje kolejne umowy z GDDKiA

  Firma Tebodin SAP-Projekt Sp. z o.o. podpisała umowę z GDDKiA. Zadanie dla firmy to "Weryfikacja dokumentacji projektowej budowy drogi ekspresowej S-17 (Wschodniej Obwodnicy Warszawy) na odcinkach: od węzła Marki do węzła Zakręt - długość ok. 16,300 km oraz Zakręt - Lubelska o długości 3,050 km.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-03-25

 • Kolejne etapy modernizacji linii kolejowej będą obejmować opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych. Zakończenie wszystkich etapów modernizacji linii kolejowej C-E 59 zaplanowane jest do końca 2020 roku.

  Zmodernizowana linia kolejowa C-E 59 Międzylesie–Wrocław–Kostrzyn–Szczecin

  PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. kończy pierwszy etap prac związanych z modernizacją linii kolejowej C-E 59 Międzylesie – Wrocław – Kostrzyn – Szczecin.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-03-23

 • Zmodernizowany dworzec w Gorzowie Wielkopolskim ma nowy system informacji wizualnej dla pasażerów. Dzięki niemu można łatwiej poruszać się po dworcu, znaleźć potrzebne informacje oraz kierunki wyjść.

  PKP oddaje do użytku nowy dworzec w Gorzowie Wielkopolskim

  Polskie Koleje Państwowe S.A. zakończyły modernizację dworca kolejowego w Gorzowie Wielkopolskim. Nowy dworzec jest bezpieczniejszy i bardziej przyjazny pasażerom. Inwestycja trwała od 2008 roku. Wartość prac wyniosła 2,9 mln złotych.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-03-17

 • Tebodin SAP-Projekt dla GDDKiA we Wrocławiu

  Tebodin SAP Projekt, biuro w Katowicach podpisał umowę z GDDKiA, oddział we Wrocławiu na opracowanie dokumentacji projektowej dla dostosowania autostrady A4 na odcinkach Wrocław-Krzywa i Krzywa Golnice do parametrów autostrady płatnej.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-03-16

 • Katowicki dworzec tymczasowy

  Początek budowy Dworca Tymczasowego zaplanowano na marzec bieżącego roku. Prace powinny zostać zakończone na przełomie maja i czerwca.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-01-28

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: