Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "kompleks mieszkaniowy"

 • Kompleks mieszkaniowo-usługowy na Warszawskim Powiślu Solec-Ludna-Wilanowska

  Inwestycja na warszawskim Powiślu

  Firma Budner realizuje inwestycję mieszkaniowo-usługową Solec-Ludna-Wilanowska przy ul. Solec i Ludnej w Warszawie. Projekt architektoniczny wykonała pracownia Kuryłowicz & Associates. Inwestorem jest spółdzielnia mieszkaniowa Torwar.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-02-11

 • III etap Osiedla przy Promenadzie w Warszawie

  Erbud: portfel zleceń powyżej 1 mld zł

  ERBUD podpisał 30 kwietnia 2010 roku umowę na realizację kompleksu usługowo-mieszkalnego w Międzyzdrojach. Wartość kontraktu do realizacji w okresie od maja 2010 do marca 2011 wynosi 18,1 mln zł. Inwestorem i zleceniodawcą jest spółka Międzyzdrojski Rynek.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-04-30

 • Miasteczko przy Cedrowej - nowa inwestycja w Gdańsku

  Spokojne, pełne zieleni małe miasteczko powstanie w Gdańsku przy ulicy Cedrowej. W ramach inwestycji wybudowanych zostanie 1147 nowych mieszkań. Firma Eco Classic, deweloper warszawskich i trójmiejskich inwestycji, na II kwartał 2010 roku zaplanował start swojego najnowszego projektu.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-01-26

 • Nowa inwestycja UBM

  Ogrody Bielańskie to luksusowy projekt mieszkaniowy realizowany w pobliżu Wrocławia przez spółkę UBM. Inwestycja docelowo składać się będzie z 54 mieszkań o powierzchni od 40 do 130 m kw. Pierwszy z pięciu budynków, w którym znajdzie się 9 lokali, zostanie ukończony w III kwartale 2010 r.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-01-26

 • Rusza Zielony Żoliborz

  Firma Unibep podpisała umowę na realizację budynku mieszkaniowego w Warszawie przy ulicy Rydygiera. Inwestorem jest spółka Zielony Żoliborz, należąca do grupy Turret. Wartość kontraktu wynosi 70,53 mln zł netto.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-01-25

 • Osiedle mieszkaniowe Ku Słońcu - w pierwszym etapie powstanie 217 mieszkań

  Ku Słońcu – rusza budowa

  Spółka Polnord Szczecin otrzymała pozwolenie na budowę pierwszego etapu osiedla mieszkaniowego Ku Słońcu.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-01-15

 • Warbud dla Dom Development

  Firma Warbud podpisała umowę z Dom Development na realizację pierwszego etapu osiedla mieszkaniowego przy ulicy Klasyków na warszawskiej Białołęce. Wartość kontraktu wynosi 28,2 mln zł.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-01-07

 • Nowe mieszkania w Sulejówku

  Kompleks budynków Przy Wspólnej to nowa inwestycja warszawskiego dewelopera – Włodarzewska SA. Nazwa osiedla pochodzi od jednej z ulic w Sulejówku, nieopodal której powstaje inwestycja.

  Ostatnia aktualizacja: 2009-12-15

 • Pod Brzozami – czas na drugi etap

  Spółdzielnia Inwestycji Mieszkaniowych Ursynów rusza z realizacją drugiego etapu osiedla mieszkaniowego Pod Brzozami. Nowy kompleks powstanie na warszawskim Ursynowie, u zbiegu al. KEN i ul. Płaskowickiej.

  Ostatnia aktualizacja: 2009-08-31

 • Osiedle Sokratesa jest już gotowe

  Realizacja inwestycji Osiedle Sokratesa została zakończona. Deweloper Volumetric MK Polska otrzymał pozwolenie na jej użytkowanie.

  Ostatnia aktualizacja: 2009-08-20

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: