Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "kompleks biurowy"

 • Biurowiec Symetris Business Park w Łodzi

  Symetris Business Park - na budynku zawisła wiecha

  W Łodzi zakończono I etap budowy biurowca Symetris Business Park. Inwestorem jest firma Echo Investment. Projekt przygotowała Pracownia Architektury, Urbanistyki i Wnętrz B’ART.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-11-25

 • Kompleks biurowy Cuprum Square we Wrocławiu. Autorem koncepcji jest pracownia Medusa Group

  Kompleks biurowy Cuprum Square – nowa inwestycja we Wrocławiu

  Jeszcze w kwietniu 2015 rozpoczną się prace rozbiórkowe starego budynku Cuprum przy pl. Jana Pawła II we Wrocławiu. Roboty mają potrwać do lipca. W miejscu dawnego biurowca ma być wybudowany kompleks biurowy Cuprum Square o łącznej powierzchni 30 tys. m².

  Ostatnia aktualizacja: 2015-04-09

 • Kompleks biurowy Business Garden Poznań – zdjęcie z realizacji

  Zakończył się I etap nowej inwestycji – kompleksu biurowego Business Garden Poznań

  Pierwszy etap nowej inwestycji w Poznaniu – kompleksu biurowego Business Garden został zrealizowany. Inwestorem i deweloperem projektu jest spółka Vastint Poland

  Ostatnia aktualizacja: 2015-04-09

 • Elewacja kompleksu biurowego PEGAZ Times II Wrocław

  Biurowce PEGAZ Times II we Wrocławiu

  Inwestorem kompleksu biurowego PEGAZ Times II w centrum Wrocławia jest UBM Polska. Nowa inwestycja zakończyła się w II kwartale 2016. Dwa biurowce mają około 18,5 tys. m² powierzchni pod wynajem.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-03-24

 • Modernizacja i rozbudowa kompleksu biurowego Adgar West Park w Warszawie. Na zdjęciu dobudowana, szklana elewacja od strony Alei Jerozolimskich

  Modernizacja biurowca Adgar West Park w Warszawie ukończona. Budowa trwała zaledwie 136 dni

  Kompleks biurowy Adgar West Park został gruntownie zmodernizowany i rozwinięty o strefę sportu i rekreacji AdgarFit. Budowa zajęła generalnemu wykonawcy firmie Awbud zaledwie 136 dni. Uroczysta inauguracja obiektu odbyła się 2 grudnia 2014

  Ostatnia aktualizacja: 2014-12-03

 • Z myślą o najemcach na parterach biurowców zaplanowano przestrzeń na kawiarnie i sklepy

  Gdynia zyska nowy budynek biurowy - Tensor z pozwoleniem na budowę

  Tensor, kompleks biurowy klasy A przy Łużyckiej w Gdyni, ma ostateczne pozwolenie na budowę i rozpoczęto już pierwsze prace budowlane. Oddanie do użytku I etapu nowej inwestycji w Gdyni - budynku biurowego X - przewidziane jest na I kwartał 2016. Jest to kolejna realizacja, po Opera Office i BPH Office Park w Gdańsku, dewelopera Euro Styl.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-10-10

 • Wybór rozwiązań detali elewacji

  "White Gardens" w Moskwie - kolejny kompleks biurowy klasy A projektu "APA Wojciechowski"

  Dwa niezależne budynki biurowe wysokości 16 i 12 pięter o łącznej pow. 65 000 m2 są jak wielopoziomowa kaskada składająca się z 18 tarasowych ogrodów, które mogą być urządzone według indywidualnych upodobań najemców. Biurowce osadzono na pięciu kondygnacjach podziemnego parkingu o 960 miejscach postojowych i połączono zadaszonym pasażem handlowym. Kompleks biurowy wyróżnia się atrakcyjną architekturą, oryginalnie zaprojektowanymi elewacjami, które zdobią unikatowe elementy kamieniarskie i szklane podświetlane gzymsy. 

  Ostatnia aktualizacja: 2013-01-10

 • Kompleks biurowy Lincoln Park tworzyć będzie 6 budynków. Charakterystyczny budynek frontowy ma odzwierciedlać współczesne trendy w zabudowie biurowej, czyli otwarcie środowiska pracy na przyrodę oraz elastyczność w adaptacji do własnych potrzeb.

  Lincoln Park. Proekologiczne biurowce na Mokotowie

  Lincoln Park to nazwa nowej inwestycji firmy AIG Lincoln, która powstanie w Warszawie, w tzw. Mokotowskim Obszarze Biznesu. Kompleks Lincoln Park tworzyć będzie 6 budynków biurowych o łącznej powierzchni najmu ok. 55 tys. mkw. Projekt architektoniczny stworzyła pracownia APA Wojciechowski.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-09-18

 • Kompleks biurowy Business Garden Warszawa

  Business Garden. Pierwszy zielony business park w Warszawie

  Wmurowano kamień węgielny pod kompleks Business Garden Warszawa. Deweloperem projektu jest firma SwedeCenter, a generalnym wykonawcą HOCHTIEF Polska Oddział w Warszawie. Realizacja inwestycji zakończy się latem 2012 roku. Jest to pierwszy z trzech analogicznych zielonych parków biznesowych usytuowanych w Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-06-03

 • Budynek B w kompleksie biurowym Green Office został oddany do użytku w maju 2011 r. Najemcą została firma Motorola Polska Electronics

  Kompleks biurowy Green Office: pierwszy budynek oddany do użytku

  Grupa Buma przekazała do użytkownia pierwszy budynek kompleksu Green Office, który powstaje w Krakowie przy ulicy Czerwone Maki 82.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-05-26

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: