Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "inwestor"

 • Skandynawowie widzą dużą szansę na nowe inwestycje na Warmii i Mazurach

  Władze województwa warmińsko-mazurskiego przedstawiły spójną wizję możliwości inwestycyjnych dla krajów Skandynawii wraz z ofertą eksportową. Skandynawowie doceniają relatywnie niskie koszty produkcji, dobrze wykwalifikowaną kadrę, stale powiększający się rynek zbytu i rosnący popyt Warmii i Mazur oraz zapowiadają nowe inwestycje.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-09-13

 • fotogaleria
  Nagroda specjalna serwisu www.muratorplus.plModernizacja i rozbudowa szkoły o salę gimnastyczną  wraz z zapleczem  socjalno-sanitarnym, świetlicę wiejską i remizę strażacką we WszechświętychInwestor: Gmina OleśnicaWykonawca: Przedsiębiorstwo REM-BUD z RzeszowaProjekt: ARCHIGRA Biuro Projektowe z Oleśnicy

  Modernizacja Roku. Znamy laureatów XVII edycji za rok 2012

  Tradycyjnie na Zamku Królewskim w Warszawie ogłoszono laureatów Modernizacji Roku. Do edycji za rok 2012 zgłoszono około 170 obiektów w różnych kategoriach, do finału zakwalifikowano 73 inwestycje. Tytuły Modernizacja Roku 2012 przyznano w trzynastu kategoriach.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-08-30

 • Budowa Afrykarium we wrocławskim zoo. Montaż dźwigarów podtrzymujących dach

  Inwestor zastępczy. Zakres obowiązków i uprawnienia inwestora zastępczego przy realizacji inwestycji

  Inwestor zastępczy czy też projekt manager to zazwyczaj osoba fizyczna lub też firma, która działa przy realizacji inwestycji budowlanej w imieniu inwestora. W zależności od zakresu umowy inwestor zastępczy jest reprezentantem interesów inwestora w całym procesie inwestycyjnym lub też tylko na budowie.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-05-28

 • Hala sportowa w Toruniu - budowa

  Inspektor nadzoru inwestorskiego. Czego może wymagać inwestor od inspektora nadzoru?

  Inspektor nadzoru inwestorskiego jest reprezentantem interesów inwestora na budowie oraz jedną z najważniejszych osób w procesie inwestycyjnym. Jakie są prawa i obowiązki inspektora nadzoru budowlanego wg ustawy Prawo budowlane oraz  jakie jest znaczenie nadzoru inwestorskiego dla prawidłowego przebiegu realizacji inwestycji?

  Ostatnia aktualizacja: 2013-04-15

 • Projekt wrocławskiego Afrykarium przygotowali architekci z pracowni ArC2 Fabryka Projektowa. Słupy, rygle na budowie inwestycji we wrocławskim Zoo

  Umowy o roboty budowlane. Vademecum zawierania umów o roboty budowlane

  Podpisanie umowy o roboty budowlane jest jednym z najważniejszych momentów procesu inwestycyjnego. Zaczynają obowiązywać procedury dotyczące rozpoczęcia, realizacji i zakończenia inwestycji budowlanych. Poniżej przedstawione zostaną arkana zawierania umów o roboty budowlane.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-04-08

 • Adam Neumann, zastępca prezydenta Gliwic

  O atrakcyjności miasta dla inwestorów decyduje wiele czynników

  Trudno przecenić wartość strefy ekonomicznej dla miasta, ale samo włączenie terenów inwestycyjnych do strefy nie jest jeszcze gwarantem żadnego sukcesu - rozmowa z Adamem Neumannem, zastępcą prezydenta Gliwic.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-03-18

 • Śląsk powalczy o inwestorów różnorodnością

  Przyciągnąć nowych inwestorów różnorodnością Śląska oraz docenić już działających w województwie przedsiębiorców obiecali samorządowcy firmom obecnym na konferencji "Śląskie! Zaufana lokalizacja w dobie niepewności gospodarczej” w Katowicach.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-12-17

 • Śląsk pewną lokalizacją dla inwestycji

  Po Mazurach i Bydgoszczy przyszła kolej na Śląsk. Tym razem w Katowicach odbędzie się spotkanie samorządu z inwestorami w ramach cyklu Prospects in Poland.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-12-05

 • Bydgoszcz otwarta dla inwestorów

  Wsparcie przedsiębiorczości, innowacyjność oraz wyspecjalizowana edukacja to, zdaniem prezydenta Bydgoszczy Rafała Bruskiego, kluczowe elementy dla rozwoju potencjału inwestycyjnego Bydgoszczy.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-12-05

 • Procedury przetargowe w procesie inwestycyjnym przedsięwzięć budowlanych, czyli co inwestor powinien wiedzieć o przetargach

  Ważnym elementem każdego procesu inwestycyjnego są procedury przetargowe. Prawidłowo przeprowadzone procedury wyboru generalnego wykonawcy pomogą wyeliminować wiele ryzyk na etapie realizacji inwestycji.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-11-21

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: